Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

CellEx Unlimited

- AKCE - speciální nabídka
CellEx Unlimited
Kategorie Před tréninkem
Výrobce Amix
Běžná cena 686,-
U nás ušetříte 226,- (33%)
naše cena
460,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-33%

Akční nabídka platná od 7.12.2019 do vyprodání limitovaných skladových zásob. Expirace produktů není ohrožena.

 

Podporuje energetickou stimulaci

Zlepšuje koncentraci na výkon

Podporuje maximální napumpování svalů

Napomáhá lepšímu zásobení svalů živinami


 

Informace o produktu:

CellEx™ Unlimited představuje speciální produkt, zkonstruovaný na základě nejnovějších vědeckých poznatků, který vám pomůže ke zvýšení objemu tréninkových dávek a maximálnímu napumpování Vašich svalů. Tento produkt umožní dát vašim tréninkům zcela nový rozměr, díky čemuž znásobíte výsledky vašeho tréninkového snažení.

 

Dávkování:

1 odměrka (26g) asi 45-30min před tréninkem. Rozmíchejte v 200-300ml vody.

 

Složení:

Složení v 1 dávce (26g): Glukosové polymery - Maltodextrin, Kyselina citronová, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG) 2000mg, Tri-Kreatin malát 1500mg, CellEx™ směs (Kre-Alkalyn®, Beta-Alanine - CarnoSyn® 1375mg, L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1000mg, N-Acetyl-L-Glutamín 1000mg, Citrulin malát 1000mg, Taurine 1000mg, Betain Hydrochlorid 500mg, Kofein 200mg, Skořicový extrakt (Cinnulin®) 10mg, jedlá soda, aroma, barvivo: červená řepa (u příchutě Fruit Punch), Hydrogenfosforečnan vápenatý (fosfor 162mg - 20% DDD*, vápník 92mg - 12% DDD*), Hydrogenfosforečnan sodný (sodík 33mg), Hydrogenfosforečnan draselný (draslík 57mg), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K, látky protispékavé: oxid křemičitý
*DDD - Doporučená denní dávka

CellEx™ MC & N.O. (Muscle Cell & Nitric Oxide Volumizing Complex) 7710 mg
CellEx™ Double-GlutaMatrix 2000 mg
CellEx™ PhosphoMatrix 800 mg

 

 

Země původu:

Anglie

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti a mládež do 18 let ,těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a pro osoby s respiračním onemocněním (např. astma), s onemocněním srdce,cév,jater,ledvin. Nedoporučuje se užívat lidem s onemocněním krevního tlaku a cukrovky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění pro registrované sportovce: Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

 

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail