Fitness-24.cz
banner

Re-con

Re-con
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Po tréninku
Výrobce Muscle Pharm
Běžná cena 985,-
U nás ušetříte 106,- (11%)
naše cena
879,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej Recover 2:1 Isolate, který naleznete zde...

 

Komplexní potréninková regenerace

Obnovuje poškozenou svalovou tkáň

Zajišťuje nárůst svalové hmoty, síly a doplňuje energii

Viditelné zlepšení výkonnosti a zvětšení objemu již po 2 týdnech

Posiluje zdraví buněk a zamezuje upadnutí svalstva do katabolismu


 

Informace o produktu:

Re-Con je unikátní, vysoce účinný suplement na potréninkovou regeneraci, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně. Je určen k zaručení maximálně efektivního využití nejdůležitější fáze tréninkového programu každého sportovce - a to fáze potréninkové, které se rovněž říká "anabolické okno". Re-Con poskytne aktivnímu sportovci vše nezbytné k zajištění komplexní regenerace a růstu, jeho bezkonkurenční, "našlapaná" rekonstrukční formule se dokonale postará o každý aspekt obnovy a budování Vašeho svalstva.

Je známým faktem, že čím tvrději cvičíte, tím lepšího výsledku dosáhnete, ovšem pouze za předpokladu, že zvolíte adekvátní nástroje na podporu růstu a regenerace. Váš potréninkový protokol je klíčovým faktorem úspěšnosti Vašeho tréninkového programu. Re-Con umožní sportovcům dosahovat lepších výkonů a zároveň se rychleji zotavit z následků vysoce intenzivních tréninků. Viditelného zlepšení výkonnosti a zvětšení objemu a plnosti svalů dosáhnete již po 2 - 3 týdnech užívání.

Re-Con je kombinace 7 různých funkčních skupin (matrixů), každá je specificky zaměřená na maximalizaci dopadu účinků v některé klíčové oblasti podpory budovaní, obnovy a regenerace svalstva. Re-Con je doslova napěchován specifickými karbohydráty na doplňování glykogenu a nasycení svalů, regulátory stresových hormonů, buněčnými detoxifikátory a imunostimulátory.

Ty mají zamezit katabolismu, posílit zdraví buněk a urychlit regeneraci. Re-Con rovněž cílí na všechny stěžejní anabolické a regenerační procesy v těle za účelem podpory svalového růstu, doplňování potřebného paliva a maximalizace schopnosti těla přizpůsobovat se fyzicky náročným aktivitám.

Re-Con obsahuje:
- 7 g glutaminu v dávce: posílení imunity a budování svalstva.

- 6 g esenciálních aminokyseliny a 6 g BCAA: klíčové složky pro budování svalové hmoty.

- 3 zdroje specifických sacharidů: zásoba energie, rychlejší zotavení.

- Bylinné extrakty a fytochemikálie: antioxidační ochrana proti působení volných radikálů, posílení imunity, detoxifikace buněk, odstranění metabolického odpadu.

- Specifické komponenty na potlačení učinků stresového hormonu kortizolu.

 

Dávkování:

Užívejte 1 odměrku (40 g) ihned po tréninku.

 

Složení:

Glukóza, dextróza, inulin, BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), EAA komplex (glycin, L-threonin, L-lysin HCl, L-fenylalanin, L-methionin, L-tryptofan), L-glutamin, L-arginin, kyselina pyroglutamová, beta alanin, citrullin malát, extrakt z kořene ženšenu, zázvotový extrakt (Zingiber officinale), kyselina askorbová, lecitin komplex, L-cystin, dimethylglycin (DMG), Gynostemma pentaphyllum, extrakt z brusinek, kopřiva dvoudomá, kořen pampelišky, medvědice lékařská, Saw palmetto (bobule), bromelain, astaxantin komplex, Fenugreek extrakt (obsahující 4-hydroxy-isoleucin), Gymnema sylvestre, vanadyl sulfát, chrom pikolinát, přírodní a přírodně identické aroma, kyselina citrónová, křemičitan vápenatý, kyselina jablečná, přírodní a přírodně identické aroma, kyselina citrónová, křemičitan vápenatý, trifosforečnan vápenatý, sůl, sukralóza, acesulfam K, chlorid draselný, vitamín E, pyridoxin HCl, barvivo: červeň

Nutriční hodnota v 1 odměrce 40g: 110 kcal, sacharidy 27 g, cukry 7 g, tuky 0 g, vitamín C 500 mg, vitamín E 75 IU, vitamín B6 5mg, vápník 120 mg, fosfor 50 mg, hořčík 360 mg, selen 200 mcg, chloridy 80 mg, sodík 65 mg, draslík 25 mg, Recon Muscle Rebuilding Proprietary Blend 40000 mg

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail