Fitness-24.cz
banner

Anabolic Halo

Anabolic Halo
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Po tréninku
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 299,-
U nás ušetříte 400,- (31%)
naše cena
899,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej efektivnější Omni-MX Rippedcore, který naleznete zde...

 

Žádná plniva

Žádné zakázané látky (WADA)

Žádné snížené dávky klíčových látek

Žádná klamavá reklama

Skvělá chuť


 

Informace o produktu:

Nový Anabolic Halo je silná "all-in-one" formule navržená tak, aby eliminovala počet doplňků, které musíme používat několikrát denně pro splnění daného cíle. Ty totiž vytvářejí jen zmatky v dávkování a užívání.


Nahrazuje proteinový nápoj:

Obsahuje 40 gramů bílkovinné směsi obsahující jak rychle, středně, tak pomalu vstřebávající se proteiny. Tato dávka nahradí Vaši potřebu přijmout proteiny v dalších doplňcích výživy.


Nahrazuje regenerační nápoj:

"All-in-one" formule obsahuje ovocný třešňový koncentrát (tart cherry), který obsahuje řadu silných fytonutrientů.


Nahrazuje kreatinový nápoj:

Některé nápoje s obsahem kreatinu dodávají tělu tak malou dávku kreatinu v jedné dávce, že nedostačuje k podpoře výkonnosti. Proto Anabolic Halo dodává celých 5 gramů dávky kreatinu, která prokazatelně v krátké době zvyšuje výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu - příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.


Nahrazuje iontový nápoj:

Anabolic Halo formule dodává také nezbytné elektrolyty, jako je vápník a hořčík. Nemusíte tedy kupovat další nápoj s přídavkem těchto látek.


Nahrazuje aminokyselinový nápoj:

Kromě toho Anabolic Halo dodává organismu 6 gramů BCAA, které představují základní stavební kámen bílkovin. Ty se podílejí na tvorbě a udržení svalové hmoty. Anabolic Halo také poskytuje v jedné dávce 2 gramy L-alaninu. L-alanin je druhá nejdůležitější aminokyselina po L-leucinu. Nová formule také dodává doporučené 2 gramy taurinu.


Nahrazuje glutaminový nápoj:

Anabolic Halo zásobuje svaly 5 gramy glutaminu a kyseliny glutamové pro doplnění hladiny glutaminu v těle. Ta může být po intenzivním tréninku snížena.


Nahrazuje sacharidový nápoj:

Obsahuje směs rychlých a pomalých sacharidů. Anabolic Halo tak podporuje doplňování svalového glykogenu do buněk. Nemusíte si tedy pořizovat zvlášť samotný sacharidový nápoj.

 

Dávkování:

Za pomoci šejkru rozmíchejte 1 odměrku (34 g) spolu se 150 ml vody a užijte 1x denně. V den tréninku užijte dávku ihned po tréninku. Pro dosažení maximálních výsledků dávkujte 2 odměrky spolu s 300 ml vody.

 

Složení:

Syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, vaječný albumin), maltodextrin, kakaový prášek, přírodní a přírodně identické aroma, suplement založeny na slunečnicích (slunečnicový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono- a diglyceridy, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitin, tokoferoly), sůl, celulózová guma, xanthanová guma, karagenan, acesulfam K, sukralóza, sójový lecitin

 

Nutriční hodnoty v 1 odměrce (34 g): energetická hodnota 546 kJ/130 kcal, bílkoviny 20 g, sacharidy 10 g, cukry 1 g, tuky 1 g, nasycené mastné kyseliny 0,5 g


Profil účinných látek v 1 odměrce: L-glutamin 2,5 g, L-leucin 1,4 g, L-valin 0,8 g, L-isoleucin 0,8 g, pomalu se vstřebávající sacharidy 3 g, oves 6 g, kreatin monohydrát 2,5 g, L-alanin 1 g, Taurin 1 g, glycin 0,75 g, papain 25 mg

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje složky z mléka! Produkt byl vyroben v závodě zpracovávající také ořechy, vajíčka, sóju a lepek, takže může obsahovat nepatrné množství těchto surovin. Uchovávejte na suchém, temném a chladném místě mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada plnohodnotné stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail