Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Anabolic Halo Hardcore PRO Series

Anabolic Halo Hardcore PRO Series
Kategorie Po tréninku
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 490,-
U nás ušetříte 691,- (46%)
naše cena
799,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej efektivnější Omni-MX Rippedcore, který naleznete zde...

 

Po-tréninková formule od MuscleTech s obsahem sacharidu, kreatinu, aminokyselin, rostlinných výtažků a minerálů

S obsahem 7 směsí CreaSAT, ARCTIC-21, BCAA-FX, Amino Amp, Myovol XT, EAA-Pro a InsuloKIC

Neobsahuje látky dopingového charakteru

Určeno pro trh EU


 

Informace o produktu:

Anabolic Halo PRO Series formule je all-in-one (vše v jednom) řešení k užívání po každém náročném tréninku za účelem doplnění sacharidů, kreatin monohydrátu, širokého spektra aminokyselin, minerálů a dalších látek.

 

Dávkování:

Před užíváním se důkladně seznamte s celou etiketou včetně upozornění! Začněte užívat pouze 1 dávku (1 odměrku = 23g) rozmíchanou ve 3 dl čisté vody, kterou užijte ihned po tréninku. Po několika dnech užívání můžete své dávkování zvýšit na 2 odměrky denně, které rozmíchejte v 6 dl vody. Neužívejte více než 2 odměrky denně! Dodržujte dostatečný pitný režim během dne!

 

Složení:

Složení v 1 odměrce (23g): 80 kcal, Sacharidy 17g (z toho cukry 4g), Proteiny 0g, Tuky 0g, Halo PRO Series směs 3922mg (CreaSAT (kreatin monohydrát, Inosin, L-ornithin HCL), ARCTIC-21 (L-karnitin, kůra z Muira puama, Fosforečnan vápenatý, Fosforečnan sodný, Fosforečnan draselný, Kyselina malická, L-karnosin), BCAA-FX (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), Amino Amp (Kyselina asparagová, L-alanin, Kyselina L-glutamová, Glycin, L-serin), Myovol XT (Taurin, L-glutamin, L-tyrosin, L-histidin, L-prolin), EAA-Pro (L-lysin HCL, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin), InsuloKIC (L-arginin, Alfa-ketoglutarát, Koncentrát z ovoce Malphighia glabra, Cholin bitartrát, Inositol, L-arginin pyroglutamát, L-onitin AKG, Kyselina alfa-lipoová)), Pomocné složky.

 

Upozornění:

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolest hlavy, nevolnost, potíže s dýcháním, nepravidelný srdeční rytmus nebo bolest na prsou, ihned přerušte užívání a volejte lékaře! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Dodržujte dostatečný pitný režim! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Nevystavujte přímému slunci! Pozor na alergie - obsahuje zdroje z mléka, sóji a pšenice! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail