Fitness-24.cz

Oblečení

Sci-MX Triko pánské

Oblečení

Kvalitní pánské tričko s logy Sci-MX na prsou a rukávu. 100% bavlna, černé barvy a v různých velikostech

naše cena: 190,-
-47%
Značka

Oblečení | Diskuze

chci zhubnout

milan NOVÁK 17.3.2015 v 17:52

je mi 44 let vyska 174 a 98kg.... jen velka bricho jak udelam..... pomuze mi

» Reagovat

RE: chci zhubnout

Fitness 24 18.3.2015 v 20:52

Dobrý den, doporučuji vám do svého jídelníčku zařadit nejdříve koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který užívejte 2-3 denně. Důležité je, abyste během dne celkově snědl 5-6 menších porcí jídla, které bude bohaté na bílkoviny. Koktejl vám tak může pomoci 2-3 jídla nahradit a dodat vám požadované živiny právě v době, kdy nemáte dostatek času se kvalitně stravovat. Pro snadnější přípravu vám doporučuji použít ruční šejkr.

» Reagovat

Hubnutí

Alena 8.7.2015 v 22:46

Dobrý den,jsem dva roky po porodu a pořád mám 8 kg nahoře. Abych byla spokojená,chtěla bych zhubnout 20 kg. Je mi 28 let,měřím171 cm a vážím 81 kg. Začla jsem rychleji chodit a běhat,tak 3x - 4x týdně,tak 3 km. Pak posiluji tak 20 minut na břichu a zadek. Chtěla bych prosím nějaké doporučení,jak by to bylo možné co nejrychleji shodit dolů. Se stravou jsem na tom špatně,jím hodně sladkého a jím nepravidelně. Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 10.7.2015 v 12:35

Dobrý den, primárně bude problém právě v nepravidelné a nevhodné stravě, proto bych v první fázi doporučoval do svého jídelníčku zařadit komplexní koktejl na hubnutí, který vám dokáže nahradit až 3 jídla za den. Konkrétně bych doporučoval osvědčený Diet Pro Meal, který byste užívala 2-3x denně dle potřeby. Během dne bude nutné dodržet, abyste se pravidelně stravovala s časovým rozestupem 2,5-3 hodiny. Každá porce by měla být menší, pestrá, nutričně vyvážená a bohatá na bílkoviny (libové maso, ryby, vajíčka, mandle, nízkotučné mléčné proudkty aj). Je opravdu velmi důležité, abyste jídla nevynechávala nebo neodsouvala. Stravování musí být skutečně pravidelné. Jakmile dosáhneme pravidelnosti, později můžete do svého režimu zařadit spalovač typu Pyrolis, který zajistí rychlejší redukci. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Chci zhubnout, a získat sílu / vytrvalost

Roman 23.10.2015 v 23:39

Dobrý večer, je mi 32 let mám výšku 168 cm vážím 85 kg. Začal jsem obden běhat, každý den ráno na probuzení kliky, obden (když neběhám) tak cvičím kliky, shyby, dřepy (3 opakování). Nyní se chystám do posilovny, neboť prsní svalstvo se již znatelně změnilo, bicepsy jsou zpevněné, ale již mi tento "trénink" přestává stačit. Co se týče potravin, jím téměř vše (plánuji dopředu dle kalorických tabulek). Můj cíl je získat sílu a vytrvalost, nikoliv se stát "svalovcem".

Předem děkuji za radu.

S pozdravem Roman

» Reagovat

RE: Chci zhubnout, a získat sílu / vytrvalost

Fitness 24 27.10.2015 v 14:43

Dobrý den, doporučil bych vám produkt X-Plode Rippedcore pro zvýšení síly, intenzity a vytrvalosti. Věřím, že již po první dávce zaznamenáte znatelné zlepšení. X-Plode se užívá pouze před tréninkem, tzn. pouze ve dnech tréninku. K tomuto produktu bych pak doporučoval komplexní proteinovo-sacharidový Omni-MX Rippedcore, který je vhodný do rýsovacího období, kdy chcete rozvíjet čisté svalstvo. Pomůže vám v lepší regeneraci, zredukuje denní kalorický příjem a pomůže s rozvojem čistého svalstva. Užívá se 2x denně, a to ve dnech tréninku i ve dnech volna. Ve dnech tréninku doporučuji jednu dávku užít dopoledne jako svačinu a druhou ihned po cvičení. Ve dnech volna pak jednu dávku jako dopolední a druhou jako odpolední svačinu. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že budete spokojen.

» Reagovat

oblečení

martin 9.8.2016 v 19:25

Dobrý den, budete nabízet více druhů sportovního oblečení?

» Reagovat

RE: oblečení

Fitness 24 9.8.2016 v 19:25

Dobrý den, nabídku oblečení v nejbližší době neplánujeme rozšiřovat.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail