Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Lepší sexuální zdraví

Maca

Lepší sexuální zdraví

Prastará bylina peruánských And v BIO kvalitě. Ceněná pro své účinky z hlediska zlepšení fyzické a psychické výkonnosti. Pro své účinky je také nazývána "peruánskou viagrou". Příznivě ovlivňuje plodnost, vytrvalost a vitalitu. Má příznivý vliv na sexuální funkce a mužské a ženské libido. 100% bezpečná bez vedlejších účinků.

naše cena: 555,-
Značka

Lepší sexuální zdraví | Diskuze

Andropauza - suplementace testosteronu

Panda11 22.4.2015 v 20:07

Dobrý den, zcela náhodou jsem zabrousil na vaše stránky. Vaše nabídka produktů je docela atraktivní a vaše rady a odpovědi tazatelům mi připadají docela fundované. Měl bych tedy sám dotaz, zda a co byste mi doporučili pro překonání projevů andropauzy (snížení libida, nižší pracovní koncentrace, výkyvy nálad apod.). Vesměs se doporučuje suplementace testosteronu, ale nějaké kapky kotvičníku pozemního od bylinkáře na mě asi moc nezabírají. Předesílám, že je mi 56, sportuji jen mírně (městský přebor v ping-pongu :-)) a mám sedavé zaměstnání (programátor). Najde se ve vaší nabídce i něco pro mě?
Panda.

» Reagovat

RE: Andropauza - suplementace testosteronu

Fitness 24 23.4.2015 v 17:03

Dobrý den, doporučil bych Vám dva produkty. Zlepšení libida byste měl dosáhnout přirozeným zvýšením hladiny testosteronu. K tomuto účelu slouží produkt TestoDrive, který se užívá ráno a večer rozmícháním ve vodě, džusu nebo jiném nealkoholickém nápoji. Ten bych doporučoval užívat soustavně každý den. Pro lepší soustředění, zvýšení koncentrace a více energie, doporučuji produkt X-Plode Hardcore. Ten doporučuji užívat 1x denně, a to pouze ve dnech, kdy budete unaven a budete potřebovat nabudit. Standardně se tento produkt používá před tréninkem, kdy se zlepší právě koncentrace, prokrvení svalů, získáte vyšší výbušnost, více síly a energie. Osobně ale tento produkt užívám i v některé netréninkové dny, kdy jsem např. v práci unaven. Výhodou je, že zabírá během 15-30 min a účinkuje po první dávce. Věřím, že s produkty i výsledky budete spokojen. Pokud jde o kotvičník (tribulus) od bylinkáře, mohl bych vám tento produkt nabídnout ve formě kapslí. U tribulusu je důležitý obsah saponinů, kdy námi nabízené produkty obsahují až 90% saponinů (např. rodukt TribuMax). Těžko tedy říci, jaké množství saponinů obsahovaly kapky od bylinkáře. Nicméně si myslím, že mnou doporučované produkty výše vám udělají mnohem větší službu, než samotný tribulus.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail