Fitness-24.cz

Krém na celulitidu Pyrolis

-rezervační před-objednávky - leden 2020
Krém na celulitidu Pyrolis
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Krémy proti celulitidě
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 995,-
U nás ušetříte 300,- (30%)
naše cena
695,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-30%

Vážení zákazníci, z důvodu vysokého zájmu je produkt Pyrolis Gel v tuto chvíli zcela vyprodán. Nicméně termín opětovného naskladnění je avizován na měsíc listopad. Vzhledem k vysoké poptávce a omezenému množství produktů je nyní možné realizovat závaznou před-objednávku (podmínky pro realizaci před-objednávky uvádíme níže). Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Podmínky pro vytvoření rezervační před-objednávky:
Pokud chcete mít jistotu, že produkt Pyrolis Gel (nově: Krém na celulitidu Pyrolis) bude po jeho nadcházejícícm naskladnění (říjen 2019) pro vás dostupný, doporučujeme vytvořit si rezervační před-objednávku. Standardně vytvořte objednávku na požadovaný počet kusů a zvolte formu úhrady "Bankovním převodem". Na Váš email obratem zašleme údaje nutné pro realizaci bankovního převodu. Pro umístění do rezervační listiny bude nutné, aby Vaše objednávka byla řádně uhrazena. Jen v tomto případě dokážeme rezervovat dostatečné množství produktů přímo pro daného zákazníka. Takto rezervované (zaplacené) produkty budou zákazníkům dodány ihned po jejich naskladnění (leden 2019).


 

 

Vědecky navržen speciálně pro ženy

Intenzivně stimuluje proces spalování tukových buněk

Odstraňuje uložené tuky a zabraňuje hromadění nových

Efektivně redukuje celulitidu a brání jejímu vzniku

Rychle a do hloubky hydratuje pokožku a zanechává ji vláčnější

Určený pro problematické partie jako jsou stehna, hýždě, boky a břicho

Zahřívací efekt zajišťuje maximální výsledky

Účinky zaznamenáte již po první aplikaci


 

Informace o produktu:

Pyrolis For Women Gel byl vyvinutý speciálně pro ženy, které touží po štíhlé a pevné postavě nebo bojují s celulitidou. Pokročilá transdermální formule proniká hluboko do pokožky, kde efektivně snižuje podíl podkožního tuku, zpevňuje ji a hydratuje.


Dávkování:

Aplikujte 1-2x denně přiměřené množství krému na požadované oblasti jako jsou stehna, hýždě, boky nebo břicho. Vyhněte se citlivým oblastem. Vmasírujte krouživými pohyby, dokud se přípravek zcela nevstřebá. Poté si důkladně umyjte ruce vodou a mýdlem.

Během 30 minut od aplikace krému se obvykle dostaví pocit tepla, který může být doprovázen mírným pálením a zarudnutím pokožky v oblasti aplikace. Výskyt a intenzita této možné reakce závisí na individuální citlivosti pokožky. Tento projev je pouze dočasný a je známkou účinků krému.

TIP: Pokud je právě dnes váš tréninkový den, aplikujte jednu z dávek 15-30 minut předtím, než začnete cvičit.


Země původu:

New York, USA


Složení:

Deionized Water (Aqua), Soybean Oil (Glycine Soja Oil), Caffeine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Aloe Vera Gel (Aloe Barbadensis), Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-8, Bupleurum Falcatum Extract, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Carnitine, Coenzyme A, Cetyl Alcohol, Bacillus Ferment, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance, Methyl Nicotinate, Benzyl Nicotinate.


Upozornění:

Nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Při aplikaci se vyhýbejte intimním a citlivým oblastem. Ukládejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail