Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz
banner

Krémy proti celulitidě

Krém na celulitidu Pyrolis

Spalovače tuků

Efektivně spaluje tuky v problematických partiích, redukuje celulitidu a strie, hydratuje do hloubky. Ověřen ženami po celém světě. Vyroben v USA. Unikátní patentem chráněná receptura.

naše cena: 549,-
Hodnoceno 6x
97%
-8%
Značka

Krémy proti celulitidě | Diskuze

chtela by sem zhubnou co bi mi pomohlo vazim 100 g

sabina 19.6.2015 v 22:52

Chtela by sem zhubnout co bi mi pimohlo kdys vazim 102kg

» Reagovat

RE: chtela by sem zhubnou co bi mi pomohlo vazim 100 g

Fitness 24 21.6.2015 v 13:53

Dobrý den, nejdůležitější bude v tomto případě strava, která musí být pravidelná, vyvážená a bohatá na bílkoviny. Bez kvalitního stravování se tedy neobejdeme. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které budou bohaté na bílkoviny - libové maso, vajíčka, ryby, mandle, nízkotučné mléčné produkty aj. Časový rozestup mezi jednotlivými porcemi nesmí být delší, než 2,5-3 hodiny. Pokud to bude déle, již je to špatně. Pokud nemáte dostatek času na přípravu tolika jídel denně, pak vám doporučuji do svého jídelníčku zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. Příparava koktejlu je velmi snadná. Do ručního šejkru nalejete chladnou vodu, přidáte Diet Pro Meal a pár sekund protřepete. Nápoj, který obsahuje vyvážený poměr živin máte hotový. S pomocí produktu Diet Pro Meal tak můžete nahradit 2-3 jídla denně. Každá dávka obsahuje kaloricky řízené jídlo, které je bohaté na bílkoviny a dietu podporující složky. Takto nastavený jídelníček by vám měl pomoci začít snižovat hmotnost. Nebude to ze dne na den, proto je důležité vytrvat a nepolevit.

» Reagovat

hubnuti

Marie 27.7.2015 v 22:40

Zdravím, je mi 24.Mám celulitidu a vážím 65kg na svých 165cm. Mívám často problémy se zažíváním. Jakým způsobem mám zhodit ( cviky) a co na celulitidu? Děkuji Vam

» Reagovat

RE: hubnuti

Fitness 24 30.7.2015 v 16:22

Dobrý den, jaké máte možnosti z hlediska cvičení? Navštěvujete fitness centrum, codíte běhat, věnujete se jiné aktivitě nebo cvičíte doma? Pokud nemůžete zhubnout, ujistěte se, že je váš jídelníček vhodný k hubnutí. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které budou bohaté i na bílkoviny (libové maso, ryby, vajíčka, nízkotučné mléčné produkty, luštěniny, sója aj). To znamená, že každé 2,5-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla, a to i když pocitově nemáte hlad. Pokud hladovíte déle než tři hodiny, metabolismus pravděpodobně zpomalí a tělo má tendenci k ukládání zásob, které se ukládají ve formě tuku. V takovém režimu není možné očekávat, že budete hubnout a to i přes to, že budete cvičit. Základem je tedy strava. Pokud během dne nemáte dostatek času na kvalitní stravu, doporučuji vám do svého režimu zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. S jeho pomocí můžete nahradit 2-3 jídla denně, které vám dodají vše potřebné. Celulitidu můžete zredukovat změnou životního stylu (vhodná strava, sport, dostatek spánku, hydratace) a může k tomu napomoci i krém proti celulitidě Pyrolis gel.

» Reagovat

Kateřina Balcarová 29.12.2015 v 22:08

Dobrý večer,jsem 4 měsíce po operaci vyhřezlé plotýnky,je pro mě vhodné nějaké cvičení na zpevnění,např. plavání,pilates atd? Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 30.12.2015 v 17:01

Dobrý den, to je otázka spíše na vašeho ošetřujícího lékaře, který by vám měl doporučit vhodný rehabilitační program na základě vašeho aktuálního zdravotního stavu. V této věci se prosím obraťte na něj. Pokud byste měla jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

» Reagovat

Zhubnout, zpevnit, celulitida

Sára 23.2.2016 v 14:41

Dobrý den, chci se zeptat jak zhubnout, zpenit tělo a zbavit se celulitidy do léta. Je mi 16 a vážím 74kg na 173cm. Potřebuji pomoc

» Reagovat

RE: Zhubnout, zpevnit, celulitida

Fitness 24 1.3.2016 v 13:29

Dobrý den, základem bude dodržování vhodného a pravidelného jídelníčku. Stravujte se pravidelně každé 2,5-3 hodiny s tím, že během dne sníte 5-6 menších porcí jídla. Každé z těchto jídel by mělo být bohatým zdrojem na bílkoviny (naleznete v libovém mase, rybách, vajíčkách, mandlích, luštěninách apod.), ale naopak s nízkým obsahem nevhodných tuků (uzeniny, smažená a tučná jídla, většina jídel rychlého občerstvení) a cukrů (sladkosti, slazené nápoje). Pokud se během dne nedokážete vhodně stravovat z běžné stravy, doporučuji vám do svého jídelníčku zařadit koktejl na hubnutí Pyrolis Diet Milkshake. S jeho pomocí můžete nahradit až tři jídla denně, kdy v každém nápoji tělu dodáte potřebné živiny. K přípravě potřebujete pouze nízkotučné mléko a ruční šejkr. Nápoj máte připraven během několika vteřin. Tímto způsobem si můžete zajistit efektivní snižování hmotnosti. Důležitá ale bude ta pravidelnost stravování. Pokud jde o zpevnění postavy, zde doporučuji nějakou pohybovou aktivitu, kterou budete 3-4x týdně provádět, ať už doma, venku nebo ve fitku. Celulitidu bych v tuto chvíli prozatím neřešil. Ke zlepšení stavu může přispět samotná změna stravovacích návyků a pohybová aktivita. Změňte své návyky a vytrvejte v nich. Výsledky se dostaví.

» Reagovat

Jana 24.4.2016 v 17:42

Dobrý den , je mi 19 let vážim 53kg a měřím 172cm , trápí mě hrozná celulitida na zadku a stehnách . Prosím o nějakou účinnou radu :(

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.4.2016 v 12:29

Dobrý den, doporučuji Vám vyzkoušet krém na celulitidu Pyrolis Gel. Důležité ale také bude změnit životosprávu, kdy omezte především sladkosti, slazené limonády a tvrdý alkohol. Cvičením se zaměřte na problematické partie (ideální může být běh), dostatečně odpočívejte (spánek 7-8 hodin), stravujte se pravidelně (menší porce každé 2,5-3 hodiny) a udržujte tělo dostatečně hydratované (kolem 2 litru nejlépe čisté vody za den). Výsledky neuvidíte ze dne na den, proto to chce vytrvat a být důsledná.

» Reagovat

Prosím o radu

zuzana 14.5.2016 v 09:53

Dobrý den snažím se zhubnout, ale dělám nepřetržití provoz ve 12 hod . směny ranní a noční nevím jak se stravovat když mám noční směny dělám od 18 do 6 hod a zase naopak .Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE: Prosím o radu

Fitness 24 15.5.2016 v 15:52

Dobrý den, během noční směny se stravujte stejně jako během dne. To znamená, že byste měla jíst v pravidelných intervalech, každé 2,5-3 hodiny, vždy menší porci jídla. V tomto směru Vám může významně pomoci koktejl na hubnutí, který dokáže komplexně nahradit běžné jídlo právě v době, kdy nemáte dostatek času na přípravu, případně konzumaci jídla z běžných zdrojů. Jako konkrétní produkt doporučuji zvolit buď Diet Pro Meal (připravuje se s vodou) nebo Pyrolis Diet Milkshake (připravuje se s polotučným mlékem). V obou případech se jedná o komplexní náhražku stravy do dietního období, kdy každý nápoj nahrauje jedno běžné jídlo. Během dne nebo noční směny doporučuji užít 2-3 samostatné nápoje. K jejich přípravě doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail