Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

LSP Kreatin monohydrát

-100% čistý kreatin z Německa
LSP Kreatin monohydrát
Kategorie Kreatin monohydrát
Výrobce LSP Nutrition
Běžná cena 990,-
U nás ušetříte 191,- (19%)
naše cena
799,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Doposud nejprobádanější forma kreatinu

Mikro rafinovaná forma zajišťuje dosažení maximální absorpce a využití

Určen pro všechny, kdo vyžadují rozvoj explozivní síly a vybudování svalové hmoty

Ultra čistá směs bez jakýchkoliv příměsí od předního výrobce

Vyroben v Německu

 

Informace o produktu:

Creatine Monohydrate (Kreatin monohydrát) je látka tělu vlastní.

Je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité, proto se doporučuje suplementace kreatinem.

Creatine Monohydrate je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S více než 300 klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. V rychlostních disciplinách jako je sprint, kopaná, ragby, hokej, bojová umění a samozřejmě také kulturistika a silové sporty, dávkování kreatinu ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje (o více než 15%) nárůst síly a vytrvalosti. U intervalového tréninku je prokázáno zvýšení výkonu o více než 20%, u krátkých sprintů je to dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Využití Kreatin monohydrátu:
Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky (svalová hmota a síla) po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny klinickými studiemi a jsou bezpečné.

 

Dávkování:

Jednu dávku, což je jedna odměrka nebo jedna čajová lžička (5g), rozmíchejte v 500ml studené vody s obsahem hroznového cukru, popř. v jiném sacharidovém nápoji. V objemové přípravě doporučujeme užívat až 3x denně, ideálně ráno, před tréninkem a ihned po tréninku. Ve dnech volna pak ráno, v poledne a večer.

 

Složení:

Každá dávka (5 g) obsahuje: 83 kJ/20 kcal, Bílkoviny 4,4 g, Sacharidy 0,4 g, Tuk 0 g.

Složení: Ultra čistý, mikronizovaný kreatin monohydrát

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25 C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Pozor na alergie!

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce. Výrobce: LSP Sporternahrung GmbH, Romerstrabe 49, 53111 Bonn

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail