Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

USN Creatine Monohydrate

- VÝPRODEJ
USN Creatine Monohydrate
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce USN
Běžná cena 1 090,-
U nás ušetříte 621,- (57%)
naše cena
469,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-57%

Čistý, mikronizovaný a výborně vstřebatelný kreatin monohydrát

Napomáhá udržovat v rovnováze hladinu ATP

Zvyšuje fyzickou výkonnost

 

Informace o produktu:

Creatine Monohydrate představuje mikronizovaný a výborně vstřebatelný kreatin monohydrát v naprosto čisté podobě.


Při přívodu alespoň 3g kreatinu denně zvyšuje kreatin fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Při svalových kontrakcích napomáhá udržovat v rovnováze hladinu ATP.

 

Dávkování:

V prvních 5 dnech užívejte 1 čajovou lžičku přípravku 4-5krát denně. Po 5 dnech snižte dávkování na 1 čajovou lžičku 1-2krát denně a takto užívejte po dobu 3 týdnů. Poté užívání přerušte a po 3 týdnech celý cyklus opakujte. Kreatin monohydrát doporučujeme zapíjet 250ml ovocného džusu.

 

Složení:

V 1 dávce (5g = 1 čajová lžička) je obsaženo 5000mg kreatin monohydrátu.

 

Upozornění:

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Přípravek je obvykle snášen dobře, v některých případech se mohou ojediněle vyskytnout nežádoucí účinky v podobě zvýšené svalové tenze s rizikem svalového zranění, projímání, podráždění žaludku, zvýšení krevního tlaku, závratě. Přípravek není vhodný pro jedince s vysokým krevním tlakem a se zhoršenou funkcí ledvin a jater. Není určeno děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Bez GMO (genetické modifikace). Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz spodní část obalu.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail