Fitness-24.cz
banner

Creatine 100% Pure

Creatine 100% Pure
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 290,-
U nás ušetříte 38,- (13%)
naše cena
252,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Čistý mikronizovaný kreatin monohydrát

Zajistí snadný a vysoce efektivní způsob, jak zásobovat vaše tělo kreatinem

Díky tomu si můžete zajistit velmi rychlý svalový růst

Kvalita garantována předním výrobcem v oblasti sportovních doplňků


  

Informace o produktu:

Scitec Creatine 100% Pure 500 g - Prvotní účinek creatine monohydrátu je napomáhání syntéze ATP a tím napomáhá nabíjení svalové hmoty energií, je účinný i v době svalové horečky, protože má i regenerační schopnosti.

 

Kreatin monohydrát odstartoval revoluci ve sportovní výživě na počátku 90. let, neboť byl poprvé objeven přírodní prostředek s podobnými účinky jako steroidy. Kreatinové zásoby ve svalech jsou potřebné pro dodávku fosfátových skupin k regeneraci spotřebované ATP. Slouží tedy jako zásoba buněčné energie pro svalové kontrakce. Navíc má kreatin schopnost zvětšovat objem svalových buněk a realizovat proteinovou syntézu. Bylo dokázáno, že jak volný kreatin, tak i kreatin fosfát zvyšuje celkovou kreatinovou zásobu ve svalech. Jeho zvýšené množství dále působí na růst svalů a síly, a proto i na zlepšení sportovních výkonů i celkového zdravotního stavu.

 

Kreatin je pro život nepostradatelná molekula, jeho nízká hladina může způsobit vážná onemocnění. Firma Scitec Nutrition využívá pro výrobu svých produktů jen zcela čisté creatinové směsi Creapure a Ultrapure.

 

Dávkování:

Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 5 g = čajová lžička. Užívejte denně ráno nalačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly
v době tréninku.

 

Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. Užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5 g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním. Pokud chcete s užíváním kreatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech. Po ukončení druhé udržovací fáze doporučujeme nahradit kreatin jiným přípravkem, např. HMB, Tribulus, ZMA.

 

Pro energizaci při sportovním výkonu: Tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu. Doporučujeme tenistům, atletům, hokejistům, fotbalistům... Užívejte 1 dávku (= 5 g) 30 min. před výkonem. Rozmíchejte v 300 ml džusu, který obsahuje sacharidy, popř. v iontovém nápoji.

 

Složení:

Nutriční a energetické hodnoty v 1 dávce (5g): 53,9 kcal, kreatin monohydrát 5g

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Produkt byl vyroben v závodě zpracovávající také ořechy, vajíčka, sóju a lepek, takže může obsahovat nepatrné množství těchto surovin. Uchovávejte na suchém, temném a chladném místě mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada plnohodnotné stravy. Nepřekračujte maximální denní dávky.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail