Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Kre-Alkalyn 1500

Kre-Alkalyn 1500
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce Amix
Běžná cena 726,-
U nás ušetříte 109,- (15%)
naše cena
617,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Nová moderní forma kreatinu s pH vyšším než 12!

Zaručuje maximální množství creatinu ve svalových buňkách

Celosvětově patentovaný výrobní proces

Zcela bez vedlejších účinků


 

Informace o produktu:

Amix Kre-Alkalyn je nová moderní forma kreatinu s pH vyšším než 12, čehož je dosaženo pomocí celosvětově patentovaného výrobního procesu. Vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávícím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk. Všechny výhody kreatin monohydrátu bez vedlejších účinků.

 

Dávkování:

Užívají se 2 kapsle denně. Ve dnech tréninku asi 60 min. před tréninkem. Dávku vždy zapijte dostatečným množstvím vody. Balení na 8 týdnů.

 

Složení:

Složení 1 kapsle: 750 mg Kre-Alkalyn (Kreatin monohydrát s upraveným pH (Kre-Alkalyn®), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý)

 

Země původu:

Anglie

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail