Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Creatine HPLC

Creatine HPLC
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce PROM-IN Promil
Běžná cena 899,-
U nás ušetříte 200,- (22%)
naše cena
699,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost

Příznivě ovlivňuje tvorbu svalové hmoty

Pomáhá urychlit regeneraci po výkonu

Vhodný do oblasti kulturistiky a fitness

 

Informace o produktu:

Účinnost kreatinu byla prověřena velkým počtem odborných studií a na rozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná. Jedná se o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která se pouze v omezené míře syntetizuje především v ledvinách z aminokyselin methioninu, argininu a glycinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne již při příjmu 3 g kreatinu denně.

Přirozeným zdrojem kreatinu v potravě je především červené maso a ryby, tedy zdroje pouze živočišné. Kreatin v těle je obsažen z 95 % v kosterním svalstvu, to znamená, že je významnou součástí každé svalové buňky pro produkci energie.

 

Dávkování:

Na podporu výkonu užijte dávku 5g před tréninkem, Vhodné je i použit druhou dávku 5g po tréninku v kombinaci se sacharidy s vysokým glykemickým indexem a rychle stravitelnými bílkovinami-např. produkt Muscle Meal Hardcore.

 

Složení:

Obsah účinných látek ve 100 g výrobku: Kreatin Monohydrát 9900mg

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní  dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail