Fitness-24.cz
banner

Creatin Transport

Creatin Transport
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce USN
Běžná cena 1 190,-
U nás ušetříte 300,- (25%)
naše cena
890,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Zdokonalený kreatin-transportní systém pro optimální vývoj a výkon svalů

Kombinace čistého kreatin monohydrátu a sacharidu s vysokým glykemickým indexem

Zvyšuje fyzickou výkonnost

S obsahem hořčíku pro snížení míry únavy a vyčerpání


 

Informace o produktu:

Creatin transport je zdokonalený kreatin-transportní systém, který byl vyvinut pro optimální vývoj a výkon svalů.


Creatin transport kombinuje čistý creatin (99.9 % čistý kreatin monohydrát, laboratorně testováno pomocí HPLC) s dextrózou, sacharidem s vysokým glykemickým indexem. Tento chutný, dobře mísitelný nápoj je nepřekonatelný v kvalitě a síle.


Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.


Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normální činnosti svalů a normální syntéze bílkovin. Obsahuje fosfor, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

 

Dávkování:

Jednu odměrku (43 g) prášku smíchejte se studenou vodou (300 ml). Pijte jednu porci denně před nebo po zátěži.

 

Složení:

Dextróza, kreatin monohydrát, taurin, aroma, citrát hořečnatý, kyselina citrónová, protispékavá látka (oxid křemičitý), dihydrogenfosforečnan draselný, fruktóza, fosforečnan sodný, barvivo (beta-karoten), sladidla (Acesulfam K, sukralóza)

 

Upozornění:

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Pokud vám bylo diagnostikováno onemocnění jater, ledvin nebo Reyova syndrom vyhněte se užívání tohoto produktu. Vysoké dávkování může způsobit žaludeční potíže, pokud symptomy přetrvávají snižte dávkování nebo přestaňte s užíváním. Dodržujte pitný režim, doporučuje se 10-12 sklenic vody denně. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje žádné přidané alergeny. Produkt je vyráběn v zařízení, které zpracovává mléko a sóju. Ingredience mohly být zpracovány v zařízení, které zpracovává vejce, skořápkové plody, pšenici (lepek) a korýše.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail