Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Creapure Creatine Monohydrate

Creapure Creatine Monohydrate
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce Reflex Nutrition
Běžná cena 389,-
U nás ušetříte 21,- (5%)
naše cena
368,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích dávkách, v krátkém časovém horizontu

Použití patentovaného výrobního procesu s cílem zajistit nepřítomnost nečistot

Pomáhá urychlit regeneraci po výkonu

 

Informace o produktu:

Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu.

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa, nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.

 

Využití

Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.

 

"Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší."

Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

 

V čem je Creapure kreatin odlišný od konkurence?

Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure je kreatin, který je trvale testován na nežádoucí nečistoty (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce AlzChem garantuje špičkovou kvalitu.

 

Dávkování:

Berte 4 dávky (1 dávka= 5g) rovnoměrně během dne, po dobu pěti dnů. Udržovací fáze : jedna dávka denně

 

Složení:

1 odměrka (5g) obsahuje: Kreatin monohydrát 5000mg

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail