Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Crea-Trix

Crea-Trix
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce Amix
Běžná cena 575,-
U nás ušetříte 63,- (11%)
naše cena
512,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Vaše tělo naakumuluje ještě více energie do svalů

Vaše svaly budou tvrdší, zvýší se jejich koncentrace, svalový výkon a objem

Mnohem rychlejší a komplexnější výsledky ve srovnání s klasickým kreatinem


 

Informace o produktu:

Nespokojujte se se samotným kreatinem, když můžete mít všechny benefity unikátního kreatinového komplexu! S užíváním kreatinového komplexu Crea-Trix™ vaše tělo naakumuluje ještě více energie, kterou zabuduje do vašich svalů. Budete mít tak delší výdrž a sílu. Ve srovnání se standardním kreatinem, tento kreatinový komplex Crea-Trix™ vám přinese mnohem rychlejší a komplexnější výsledky.

 

Dávkování:

Ve dnech tréninku užívejte 1 odměrku (20,6g) asi 30-60min před tréninkem zředěná v 200 – 300ml vody a 1 odměrku 30 minut po tréninku.
Ve dnech volna užívejte pouze 1 odměrku v průběhu dne. Balení na 1 měsíc!

 

Složení:

Složení v 1 dávce (20,6g): Glukosové polymery - Maltodextrin, Kreatin monohydrát 3750mg, Kyselina citronová, Kreatin Ethyl Ester 500mg, jedlá soda, Tri-Kreatin malát 250mg, Kreatin monohydrát (Kre-Alkalyn®) 250mg, Hydrogenfosforečnan vápenatý 250mg, Di-Kreatin malát 250mg, Tri-Kreatin Citrát 250mg, Beta-Alanine (CarnoSyn®) 250mg, Hydrogenfosforečnan draselný 125mg, Hydrogen-fosforečnan sodný 125mg, aroma, barviva: červená řepa (u příchutě Fruit Punč, Blood Orange), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K, látky protispékavé: oxid křemičitý

Amix™ Crea-Trix™ Formula 5000 mg
Kre-Alkalyn® - Beta-Alanine 500 mg
AmixTM PhosphoMatrix - 500 mg 

Vápník 57 mg (7,5% DDD*), Fosfor 102 mg (12,5% DDD*), Sodík 521 mg, Draslík 36 mg          
*DDD - Doporučená denní dávka

 

 

Země původu:

Anglie

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

 

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu, s příchutí a sladidlem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail