Fitness-24.cz
banner

CellMass 2.0

CellMass 2.0
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce BSN
Běžná cena 699,-
U nás ušetříte 210,- (30%)
naše cena
489,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej extra silný CreaPlex Hardcore, který naleznete zde...

 

Dokonalý, supermoderní suplement na po-tréninkovou regeneraci

Obsahuje 3 typy kreatinů, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát

Efektivní obnova a zotavení svalových vláken

Doplnění zásob kreatinu a glutaminu ve svalech

Výrazné zlepšení síly, výkonnosti a vytrvalosti

Navýšení obsahu karnosinu ve svalech

Podpora anabolických procesů v noční době


 

Informace o produktu:

Nová verze velmi oblíbeného speciálního potréninkového suplementu od firmy BSN určený pro urychlenou regeneraci svalů, zvětšení síly, vytrvalosti a výkonnosti a růst svalové hmoty. Intenzivní trénink vede ke katabolismu (rozkladu) svalů a nutí organismus fungovat na hranici svých fyzických možností. K dosažení maximálních výsledků a umožnění anabolických procesů (budování svalové hmoty) je zcela nezbytná adekvátní regenerace. Kromě nahrazení vyčerpaných energetických komponentů jako je ATP či glykogen dodá CELLMASS rovněž chybějící elektrolyty. CELLMASS zvyšuje odolnost vůči únavě a vyčerpání a posílí celkovou výkonnost organismu.

Při náročném intenzivním tréninku čelí namáhané svalstvo obrovskému tlaku a zátěži. Je proto nutné poskytnout mu patřičnou podporu k usnadnění a zefektivnění následné regenerace, která je klíčovým předpokladem pro růst síly a zlepšování výkonnosti.

Tento úkol spolehlivě a přesvědčivě zvládne zcela nově poskládaná formule CELLMASS 2.0, která nabízí 3 typy kreatinů, glutamin, taurin a syrovátkový hydrolyzát. Nasytí vyčerpané svaly a odstartuje proces komplexní potréninkové regenerace. Obnovuje a uzdravuje poškozená svalová vlákna, mírní potréninkovou únavu, urychlí celkové zotavení organismu, zlepší sílu a odolnost svalů a celkovou tělesnou výkonnost.

Díky dostatečnému a úspěšnému zotavení po náročném tréninku budete připraveni excelovat i v tréninku dne následujícího. CELLMASS 2.0 je určen pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že jejich tréninkové úsilí nepřijde na zmar a že o jejich těžce nabyté svaly bude dobře postaráno.

 

Dávkování:

Ve dnech tréninku dávkujte 1 odměrku (9,7 g) ve 2 dcl vody ráno po probuzení a další dávku 30 minut po tréninku nebo před spaním. Ve dnech volna užívejte 1 odměrku ráno po probuzení a další dávku v průběhu odpoledne nebo před spaním. Balení obsahuje 50 dávek.

 

Složení:

Upozornění:

Produkt není určen pro děti. Abyste zajistili čerstvost produktu, uchovejte ho v chladu na suchém místě. Před užíváním nádobu protřepte. Pozor na alergie - může obsahovat zdroje mléka nebo sóji. Není vhodné pro osoby se sklony k hypoglykémii nebo hyperglykémii. Přípravek pro zvláštní výživu, vhodné pro sportovce.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail