Fitness-24.cz
banner

Cell-Tech

Performance
Cell-Tech
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Kreatin | Creatin
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 590,-
U nás ušetříte 491,- (31%)
naše cena
1 099,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Hodnoceno 5x
60%

Upozornění: Tento produkt je již zcela nedostupný a nahrazuje jej extra silný Omni-MX Hardcore, který naleznete zde...

 

Rychlejší růst svalů

Zvýšení fyzické síly

Zlepšený transport živin

Větší velikost svalů a vetší plnost svalů

Žádné cyklické změny

Vybrané řetězené aminokyseliny a aminokyseliny zvětšující objem tělesných buněk


 

Informace o produktu:

Rychlejší růst svalů:

Každá dávka (o velikosti dvou odměrek) přípravku CELL-TECH dodává do těla 7 gramů kreatinu monohydrátu, odpovídajícímu certifikaci HPLC, a dále tělu dodává 3 gramy kreatinu HCl. Subjekty, které konzumovaly toto množství kreatinu a karbohydrátů, dodávané v průběhu naplňovací fáze přípravku CELL-TECH (viz instrukce), získaly v průměru 3,4 liber (asi 1,5 kg) svalstva v průběhu pouhých 7 dní! Subjekty, které užívaly pouze kreatin se džusem, získaly ve stejném období pouhých 0,8 liber (asi 0,3 kilogramů).


Zvýšení fyzické síly:

V jiné studii subjekty užívaly množství kreatinu a karbohydrátů obsažené v dávce o velikosti dvou odměrek přípravku CELL-TECH. Toto užívání významně zvýšilo fyzickou sílu v benčpresu, leg presu a kroužení bicepsy.


Zlepšený transport živin:

Každá dávka přípravku CELL-TECH (jde o dvě odměrky přípravku) obsahuje 200 mg účinné sloučeniny – kyseliny alfa lipoické (ALA). Výzkumy dokazují, že ALA pomáhá zlepšovat absorpci kreatinu a glukózy ve svalových buňkách prostřednictvím speciálních transportních látek.


Větší velikost svalů a vetší plnost svalů:

Přípravek CELL-TECH dodává do lidského těla vícečetnou kombinaci karbohydrátů a ty nutí tělo, aby dosahovalo po tréninku maximální hladiny účinného inzulínu. V důsledku toho pak dochází k transportu kreatinu i dalších živin do svalstva a tím se velmi rychle doplňují zásoby glykogenu. Tím dochází k velké kompenzaci glykogenu a v důsledku toho i k intenzivnímu efektu rozšiřování svalstva.


Žádné cyklické změny:

Jedna klinická studie prokázala, že při užívání přípravku CELL-TECH ke snížené regulaci kreatinových transportérů. To umožňuje sportovcům, aby pokračovali ve využívání výhodných vlastností kreatinu, aniž by přitom zároveň docházelo k vytváření cyklů a jejich opětovnému zanikání.


Vybrané řetězené aminokyseliny a aminokyseliny zvětšující objem tělesných buněk:

Jako přidaná hodnota k základním ingrediencím pro kulturisty pozorujeme u přípravku CELL-TECH ještě další efekt. Jde o transport vybraných řetězených aminokyselin do lidského těla. Jde o   L-leucin, L-valin a L-izoleucin, a to v poměru 2:1:1. Vybrané řetězené aminokyseliny (BCAA) jsou aminokyseliny ve volné formě. Jde o jednotlivé molekuly, které jsou rychle stravovány a absorbovány v krevním řečišti. Přípravek CELL-TECH také obsahuje aminokyseliny taurin a alanin. Tyto volné formy aminokyselin jsou dvě z nejvíce se vyskytujících se aminokyselin ve svalech a napomáhají tomu, aby svalové buňky zvětšovaly svůj objem.


Dostaňte za své peníze více:

Na rozdíl od konkurenčních výrobků můžeme u řady produktů „Performance Series“ pozorovat, že produkty obsahují velmi kvalitní základní ingredience, u kterých byly dávky klinicky testovány. Díky tomu je dávkování těchto produktů plně klinicky prověřeno a vy také díky tomu přesně víte, za co platíte.

 

Dávkování:

První až pátý den:
Užívejte denně 2 dávky (celkově 4 odměrky). První z těchto dávek užijte ráno po probuzení a druhou pak okamžitě po ukončení tréninku. Pokud v tento den netrénujete, užijte první dávku ráno po probuzení, zatímco další až po 12 hodinách.

Od šestého dne:
Užívejte jednu dávku okamžitě po ukončení tréninku. Pokud v tento den netrénujete, užijte dávku ráno po probuzení.

Příprava:
Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) přípravku Cell-Tech Hardcore Pro Series s 3-4 dl studené vody. Po užití dávky přípravku Cell-Tech Hardcore Pro Series vypijte ještě jednu sklenici vody, abyste zlepšili absorpci. K dosažení nejlepších výsledků užívejte přípravek alespoň 8 týdnů v kombinaci s tvrdým tréninkem a vhodným výživovým programem. Pro výraznější výsledky doporučujeme kombinaci společně s produktem GRS-5 Protein System

 

Složení:

Složení v 1 odměrce (49g): Energetická hodnota 180 kCal, Sacharidy 38g (z toho cukry 15g), Vitamín C 125mg, Vitamín B6 5,25mg, Vitamín B12 0,2mcg, Vápník 45mg, Hořčík 32,5mg, Sodík 35mg, Draslík 24,8mg, Kreatin monohydrát 3,5g, Kreatin HCL 1,5g, Taurin 1g, L-Alanin 500mg, L-leucin 500mg, L-valin 250mg, L-isoleucin 250mg, Kyselina Alfa-Lipoová 100mg. Pomocné látky. Pozor na alergie! Vyrobeno v závodě, který zpracovává také mléko, vajíčka, sóju a ořechy.

 

Upozornění:

Produkt není určen pro děti. Abyste zajistili čerstvost produktu, uchovejte ho v chladu na suchém místě. Před užíváním nádobu protřepte. Pozor na alergie - může obsahovat zdroje mléka nebo sóji. Není vhodné pro osoby se sklony k hypoglykémii nebo hyperglykémii. Přípravek pro zvláštní výživu, vhodné pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail