Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Kreatin | Creatin

Creatine Anabolic

Kreatin | Creatin

Směs několika typů kreatinů, aktivních látek a a sacharidů s vysokým glykemickým indexem.

naše cena: 690,-
-22%
Značka

Kreatin | Creatin | Diskuze

kreatin a nabírání

Jakub 23.1.2015 v 16:26

dobry den. Začínám s posilováním a ráád bych nabral svalovou hmotu. Kamarád mi doporučil, abych si koupil kvalitní kreatin, ale nevím, ktzerý konkrétně si mám vybrat? co doporučujeteM? díky

» Reagovat

RE: kreatin a nabírání

Fitness 24 25.1.2015 v 11:50

Dobrý den, předpokládám, že během užívání kreatinu budete také užívat proteinový nápoj, který by ke kreatinu neměl chybět. Kreatin sám o sobě Vám svaly nevybuduje, ale díky jeho schopnosti hydratace zajistí, že vaše svalové buňky roztáhne a více zaplní vodou. Teď je ale nutné, abyste tohoto stavu využil a takto zvětšené svalové buňky zaplnil co největším množstvím aminokyselin, které jsou základními stavebními bloky svalů, resp. právě aminokyseliny vám ty svaly vybudují tak, abyste o ně po vysazení kreatinu nepřišel. Dostatečné množství aminokyselin Vám potom poskytne právě proteinový nápoj. Pokud teprve začínáte, doporučuji Vám nejdříve do svého programu zařadit proteinový nápoj. Jakmile budete mít již něco více a poctivě odtrénováno, řekněmě 2-3 měsíce, přidejte k proteinové suplementaci také kreatinový produkt. Konkrétně bych Vám doporučoval produkt Whey Plus Hardcore jako protein a následně také Kreatin monohydrát, případně CreaPlex Hardcore jako kreatin.

» Reagovat

Zdravím

Romant 18.6.2015 v 11:00

Chtěl bych se zeptat jaky má ten creatin účinky a jestli se po nem tloustne .

» Reagovat

RE: Zdravím

Fitness 24 18.6.2015 v 14:01

Dobrý den, kreatin má schopnost lépe hydratovat svalovou buňku, která se více roztáhne a dokáže příjmout vyšší množství aminokyselin. Proto je nutné při užívání kreatinových produktů, zajistit také dostatek kvalitních proteinů, které jsou dobrým zdrojem aminokyselin. Pokud jde o tloustnutí po kreatinu, tuk z nej nenaberete.

» Reagovat

Správné dávkování

Jenda 20.1.2017 v 06:58

Dobrý den. Jak správně na kombinovat dávkování dvou produktu ( GRS 9-Hour protein a Crea Plex Hardcore ) ve dny treninku a volna. Děkuji.

» Reagovat

RE: Správné dávkování

Fitness 24 23.2.2017 v 09:25

Dobrý den, omlouvám se za prodlení z naší strany. Dávkování Vámi uvedených produktů doporučuji následující. Kreatin CreaPlex Hardcore užívejte jednu dávku 30 minut před tréninkem a druhou dávku ihned po tréninku. Ve dnech volna jednu dávku ráno a druhou dávku večer. GRS 9 Protein pak užívejte také 2x denně, a to dle potřeby, případně jednu dávku jako svačinu během dne a druhou dávku asi 1 hodinu před plánovaným spánkem. Pokud budete mít den tréninku, jednu ze dvou dávek užijte do 30 minut po ukončení tréninku. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail