Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Pyrolis Diet Milkshake

-náhrada snídaně, svačiny ...
Pyrolis Diet Milkshake
Pyrolis Diet Milkshake Pyrolis Diet Milkshake
Kategorie Koktejly na hubnutí
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 920,-
U nás ušetříte 225,- (24%)
naše cena
695,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-24%
Hodnoceno 30x
97%

Diskuze k produktu Pyrolis Diet Milkshake

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Pyrolis Diet Milkshake.

Užívání

Eva 19.2.2016 v 10:02

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda je tento koktejl vhodný a v jakém dávkování i pro užití dítěte - syna 12 let s výraznou nadváhou cca 20 kg, např. po jízdě na rotopedu nebo cross-trenažeru nebo místo svačiny apod.

» Reagovat

RE: Užívání

Fitness 24 23.2.2016 v 14:31

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake může užívat i váš 12 letý syn. Vzhledem k tomu, že usilujete o redukci jeho hmotnosti, podávejte synovi 2 dávky denně, kterými nahradíte jinou stravu. Pyrolis Diet Milkshake doporučuji užívat jako formu svačiny, resp. náhradu dvou denních svačin. Aby syn dosáhnul snížení hmotnosti, omezte jeho konzumaci sladkostí, slazených limonád, uzenin, tučných nebo vysoce kalorických jídel, případně nezdravého jídla z rychlého občerstvení. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Dotaz

Karla Oláhová 5.4.2020 v 22:13

Může užívat slečna 10let z nadváhou

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness24 21.4.2020 v 14:37

Dobrý den, proteinový koktejl Pyrolis Diet Milkshake je legislativně evidován jako Potravina pro zvláštní výživu. Většina produktů spadajících do této kategorie (včetně celé řady doplňků stravy) je v ČR legislativně doporučována k užívání až od 18 let. Nicméně samotný produkt neobsahuje žádnou rizikovou složku, která by mohla být i u mladších uživatelů nebezbečná. Stejný produkt, který je dostupný i na trhu ve Francii, je legislativou vhodný k užívání již od 3 let věku.

» Reagovat

RE: Užívání

Monika 12.12.2020 v 12:06

Dobrý den, měla bych na vás otázku, snad tu nebudu za trubku, ale když se nezeptam, tak budu houby vědět. Jsem teď v pozorování u výživoveho poradce, mám velikou nadváhu a potřebuji zhubnout 35 kg. Mám teď tento týden detox a jídla čisté bez příloh. Nesladim, pijí čistou vodu s trochou citronu a ovocný neslazený ca, žádný cukr nic, jen dopoledne a ráno ovoce. Mohu do toho detoxu zařadit i tento koktejlový nápoj? Bojím se, aby zase těžko nezačalo reagovat jinak a váha nevyjela zas o pár kil nahoru. Pohyb mám, chodím denně s dcerou na dvě hodiny na procházku. Měla bych i cvičit doma pro efektivnější výsledky, ale bolava záda mi to teď bohužel nedovolí. Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: RE: Užívání

Fitness24 12.12.2020 v 19:33

Dobrý den, ano, proteinový koktejl Pyrolis Diet Milkshake můžete do svého jídelníčku zařadit. Hmotnost Vám po jeho konzumaci narůstat nebude. Jedná se o nízkokalorickou potravinu, která Vám komplexně dokáže nahradit běžné jídlo a je schválena Ministerstvem zdravotnictví jako potravina pro snižování tělesné hmotnosti. Doporučuji užívat jej 2x denně jako například dvě denní svačiny, případně jakékoliv jiné jídlo během dne, kdy nemáte dostatek času na běžnou, ale kvalitní stravu. Další 2-3 jídla pak doplňujte z běžných, ale kvalitních zdrojů. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že budete maximálně spokojena.

» Reagovat

úbytek hmotnosti

Bohumila 8.3.2016 v 11:57

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak je to s úbytkem hmotnosti. Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: úbytek hmotnosti

Fitness 24 8.3.2016 v 12:06

Dobrý den, můžete být prosím konkrétnější a otázku bliže specifikovat? Pokud usilujete o snížení hmotnosti doporučujeme užít dvě nebo tři dávky denně. Pokud usilujete pouze o udržení dosažené hmotnosti nebo hledáte jen rychlou, chutnou a nutričně vyváženou svačinku, postačí pouze jedna dávka denně. Produkt je bez obsahu lepku, takže je vhodný i v rámci bezlepkové diety. Pro snadnější přípravu vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Michaela 14.3.2016 v 20:03

Dobry den, chtela bych se zeptat zda je tento koktejl výhodným řešením pokud nestíhám ráno snídat (nedokážu vstát dřív,ráno jsem straaašně vyčerpáná) pomohlo by mi to i k rychle ranní energii a mohu s tím nahradit například dopolední svačinu v praci kdy pracuji na přepážce a nemohu si tam vzít jídlo. Pomůže mi to ke snížení na váze? Děkuji za odpověd :) je mi 20 let 150 cm 42-43 kg

» Reagovat

RE:

Fitness 24 15.3.2016 v 16:25

Dobrý den, ano k tomuto účelu můžete Pyrolis Diet Milkshake použít. Jen doplním, že s jeho pomocí můžete nahradit/doplnit až tři jídla denně a k přípravě nápoje je nutné použít polotučné mléko. Přípravu pak doporučuji provádět těsně před konzumací s pomocí ručního šejkru. Pokud byste hledala alternativní produkt, který se připravuje s pomocí čisté vody, doporučuji konkurenční Diet Pro Meal.

» Reagovat

RE: RE:

Michaela 16.3.2016 v 21:22

Děkuji za odpověd :) mam ještě otázku zda mohu koktejl pit i v tepelné formě, myslim to tak ze si předtím mléko ohřeju, protoze mi bývá často zima potřebuji se zahřát a ke snídani by mělo byt vždy neco teplého do žaludku :) a ještě jedna otázka- dnes mi přišel od vás balíček s tímto koktejlem a pyrolis krém pro ženy, dále protein -diet pro protein a Spalovač tuku shred-x rippedcore a tak se chci zeptat zda mohu vsechny produkty používat najednou a nebude to uz moc :) děkuji za odpověd

» Reagovat

RE: RE: RE:

Fitness 24 18.3.2016 v 16:46

Dobrý den, výrobce u přípravy nápoje Pyrolis Diet Milkshake počítá s použitím mléka, které má pokojovou teplotu, případně je z lednice. Nicméně mírný ohřev mléka by měl být možný také. Ano, vámi uvedené produkty můžete užívat souběžně. Zde není žádný problém.

» Reagovat

RE: co chcete zhazovat?

Marcela 17.2.2017 v 12:24

Je to perfektní k snídani a k večeři,nebo jako svačinka, rychlé a bez práce, já ráno si k tomu dám ovoce a večer si k tomu přidám chia semínka, ale nevím,proř vy s váhou 42-43 kg chcete hubnout, spíš si to dávejte dopoledne místo svačiny.

» Reagovat

RE: RE: co chcete zhazovat?

Fitness 24 23.3.2017 v 18:27

Dobrý den, děkujeme za referenci. Těší nás, že jste s koktejlem Pyrolis Diet Milkshake spokojena.

» Reagovat

těhotenství

sofie 15.3.2016 v 10:36

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co se může stát, když jsem užívala tento výrobek v době, kdy jsem byla těhotná a nevěděla jsem o tom. Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: těhotenství

Fitness 24 15.3.2016 v 16:34

Dobrý den, nestane se vůbec nic. Produkt neobsahuje žádné rizikové složky. Omezení uváděné na obale (produkt není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy) je zde z důvodu, protože těhotné nebo kojící ženě není doporučováno držet jakékoliv energeticky řízené diety. Pro vývoj dítěte je vhodná pestrá a kaloricky bohatší strava. Z tohoto důvodu takové omezení, které musí být uvedeno na všech produktech, které jsou určené pro energeticky řízenou dietu.

» Reagovat

Pyrolis Diet Milkshake

Žaneta 13.4.2016 v 09:38

Dobrý den, je nutné míchat Pyrolis pouze a jedině s mlékem? Je k tomu nějaký konkrétní důvod nebo je to pouze doporučení výrobce? Děkuji.

» Reagovat

RE: Pyrolis Diet Milkshake

Fitness 24 13.4.2016 v 19:19

Dobrý den, k přípravě Pyrolis Diet Milkshake používejte výhradně mléko (polotučné nebo nízkotučné). Produkt svým složením a požadovanou nutriční hodnotou byl primárně navržen pro přípravu pouze s mlékem.

» Reagovat

uzivani

lenka 14.4.2016 v 14:55

dobry den rada bych se zeptala potrebuji zhubnout asi 5kg tak jestli musim u tohoto koktejlu cvicit a jestli ho mohu pouzivat aji misto jidla

» Reagovat

RE: uzivani

Fitness 24 19.4.2016 v 16:26

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake Vám může pomoci zhubnout i bez fyzické aktivity. Platí to ale pouze za určitých podmínek, které uvedu níže a také je důležité zmínit, že fyzická aktivita přispívá k rychlejším a výraznějším výsledkům. Aby vaše hubnutí bylo efektivní, doporučuji denně sníst 5-6 menších jídel, kdy časový rozestup mezi jednotlivými porcemi nebude delší než 3 hodiny. Z těchto 5-6 jídel doplňte 2-3 jídla právě s pomocí koktejlu. Takže k vaší druhé otázce... Ano, koktejl Pyrolis Diet Milkshake je náhražka stravy, která je vhodná v rámci nízkolalorické diety. Zbývající tři jídla zajistěte formou běžné a pestré stravy. Ve vaší stravě by neměly být sladkosti, slazené nápoje, tvrdý alkohol, tučná jídla včetně uzenin, polotovary nebo většina jídel rychlého občerstvení. Naopak vybírejte jídla, která budou kvalitní. V jídelníčku nezapomínejte na libové maso, ryby, vajíčka, luštěniny, mandle, ovoce (pouze ráno a dopoledne) a zeleninu. Jídla nevynechávejte a buďte v tomto směru důsledná. Snažte se také dostatečně odpočívat - spánek 7-8 hodin. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Tolik cukru?

H. 6.5.2016 v 13:28

Jak někdo může zhubnout při jedné dávce (19g cukru)? To je nějak moc při hubnutí... :(

» Reagovat

RE: Tolik cukru?

Fitness 24 6.5.2016 v 16:14

Dobrý den, nápoj Pyrolis Diet Milkshake se připravuje s pomocí 250ml polotučného mléka. Samotné mléko v množství 250ml obsahuje 11-12g mléčných cukrů. I když se tedy na první pohled může zdát takové množství vysoké, nastavený poměr bílkovin, tuků a sacharidů (vč. cukrů) při nízké kalorické hodnotě (pouze 214kcal) má své opodstatnění. Vy ze stravy nemůžete zcela odstranit tuky nebo sacharidy (cukry). Ty jsou pro celou řadu procesů v těle rovněž nezbytné, a to i v redukčním období.

» Reagovat

Užívání

Monika 15.5.2016 v 20:49

V čem se Pyrolis rozpouští? V mléku nebo ve vodě? Děkuji

» Reagovat

RE: Užívání

Fitness 24 15.5.2016 v 21:06

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake se připravuje s pomocí polotučného mléka. Přesný návod naleznete na obalu produktu, případně v detailním popisu produktu u nás na webu.

» Reagovat

užívání

Anny 19.5.2016 v 11:08

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné nápoj pyrolis rozdělávat kromě mléka také v kefíru? Děkuji za Vaší odpověď

» Reagovat

RE: užívání

Fitness 24 19.5.2016 v 19:22

Dobrý den, výrobce doporučuje používat polotučné mléko, takže bych doporučoval dodržovat uvedený postup. Přípravu nápoje s použití kefíru nemáme bohužel otestovánu.

» Reagovat

RE:Dotaz

Martina 27.5.2016 v 21:02

Dobrý den,ráda bych se informovala zda tento koktejl pomůže při hubnutí po padesátce .Potřebovala bych zhubnout cca 20kg.Děkuji moc za odpověď a informace

» Reagovat

RE: RE:Dotaz

Fitness 24 30.5.2016 v 12:03

Dobrý den, ano Pyrolis Diet Milkshake můžete bez problémů k danému účelu užívat. Denně doporučuji 2-3 dávky pro efektivní redukci hmotnosti. Zároveň ze své stravy vyřaďte sladkosti, potraviny s vysokým obsahem cukrů, tučná a smažená jídla včetně uzenin, většinu jídel rychlého občerstvení, tvrdý alkohol aj. Stravujte se v pravidelných intervalech, každé 2,5-3 hodiny. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, kdy 2-3 jídla můžete zajistit právě s pomocí koktejlu. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Pavel Marek 7.6.2016 v 12:11

Krásný den přeji,jsem moc spokojen z vaším produktem. Je lahodný užívám krádce 14dní ale kila jdou dolu a perfektně zasití nemám po něm hlad. Mohu jen doporučit. Nevíhoda malé balení. Při dvou dávkách vydrží 14dni. Ale jinak velká spokojenost. Moc děkuji Vám i vašemu tímu.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 7.6.2016 v 12:30

Dobrý den, děkujeme za referenci. Těší nás, že jste s produktem spokojen.

» Reagovat

Alena 3.7.2016 v 14:01

Dobrý den,chci se zeptat za jak dlouho je úbytek na váze?

» Reagovat

RE:

Fitness 24 4.7.2016 v 12:31

Dobrý den, viditelné výsledky byste měla zaznamenat během 10-14 dnů.

» Reagovat

hubnuti

tyna 9.7.2016 v 20:35

dobry den,chtela bych zhubnout tak 15kg a nevim jestli je lepsi tento vyrobek nebo whey prptein. chtela bych tim nahrazovat jidla bejem dne.a mohu uzivat pokud beru leky na hypofunkci stitne zlazy?dekuji vam

» Reagovat

RE: hubnuti

Fitness 24 11.7.2016 v 11:11

Dobrý den, k vašemu účelu doporučuji Pyrolis Diet Milkshake. Jako komplexní náhrada jídla bude vhodnější než samostatný proteinový nápoj. Kombinace s léky by neměla být nijak problematická. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Eva 18.7.2016 v 09:40

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můžu Pyrolis Diet Milkshake pouzivat i s protejinovým nápojem Scitec 100% Whey Protein Professional? Děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 18.7.2016 v 15:33

Dobrý den, ano Pyrolis Diet Milkshake i Scitec 100% Whey Protein můžete souběžně kombinovat.

» Reagovat

Míša 18.7.2016 v 16:43

Dobrý den, ráda bych začala s proteinovou dietou a chtěla jsem se Vás zeptat je tento koktejl vhodný ? popř. který by byl? Předem děkuji za Odpověď

» Reagovat

RE:

Fitness 24 19.7.2016 v 16:53

Dobrý den, k vašemu účelu budou vhodné proteiny na hubnutí. Konkrétně doporučuji například Diet Pro Protein. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

dotaz na vhodnost

Kateřina 25.7.2016 v 17:00

Dobrý den. Zvažuji koupi tohoto produktu jako dárek dvěma starším paním ( věk 75 a 85 let), které mají mimo nadváhy i různé zdravotní problémy a berou různé léky. Je to důležité? Mohou přípravek používat? děkuji

» Reagovat

RE: dotaz na vhodnost

Fitness 24 25.7.2016 v 19:43

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake mohou užívat i děti od 3 let věku. Pokud paní nejsou alergické na mléko nebo sóju, případně netrpí silnou cukrovkou (produkt obsahuje cukr), neměl by zde nastat žádný problém. Kombinace s většinou léků by také neměla být problematická. Vyjímkou by mohly být například některá antibiotika, které není doporučováno kombinovat s produkty obsahující mléko.

» Reagovat

Úbytek hmotnosti

Dana 8.8.2016 v 07:19

Dobrý den, ráda bych jako skoro každý tady nějaké kilo zhubla.Rozhoduji se mezi tímto výrobkem, nebo mezi Diet pro meal proteinem, který používám a je opravdu výborný.Co by jste mi doporučili? Díky zdravotním problémům nemám bohužel dostatek pohybu.Předem moc děkuji za odpověď. Dana

» Reagovat

RE: Úbytek hmotnosti

Fitness 24 9.8.2016 v 17:57

Dobrý den, oba produkty můžete průběžně střídat. Hlavní rozdíl bude především ve způsobu přípravy koktejlů, kdy pro přípravu Diet Pro Meal postačí čistá voda a pro přípravu Pyrolis Diet Milkshake budete potřebovat polotučné mléko. Jinak užití obou produktů je podobné. V obou případech je doporučováno užívat 2-3 nápoje denně pro dosažení efektu pro úbytek hmotnosti.

» Reagovat

Majka 21.8.2016 v 17:47

Mám dotaz, na kolik dávek je koktejl pyrolis? Nikde to nemohu najít.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 21.8.2016 v 18:44

Dobrý den, jedno balení Pyrolis Diet Milkshake 442g obsahuje 17 dávek, tzn. nahrazuje 17 jídel.

» Reagovat

Katka 22.8.2016 v 12:35

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je úbytek na váze trvalejší nebo jestli se mi po přerušení pití tohoto koktejlu kila vrátí zpět. Děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 22.8.2016 v 19:10

Dobrý den, pokud se po vysazení Pyrolis Diet Milkshake vaše stravovací návyky změní výrazně k horšímu, můžete očekávat i změnu hmotnosti. Je to logické, že pokud se opět začnete stravovat nevhodně, dojde ke změně. Pyrolis Diet Milkshake představuje komplexní náhradu stravy, kterou lze užívat dlouhodobě. Otázkou tedy je, proč tento produkt vynechat ze svého zdravějšího životního stylu, když cena jednoho jídla v podobě koktejlu, vychází nesrovnatelně lépe, než jiné a méně zdravější alternativy. Pro udržení požadované hmotnosti navíc by měla stačit pouze jedna dávka koktejlu denně.

» Reagovat

jiří 9.9.2016 v 13:48

můžu to brát jako diabetik na inzulínu

» Reagovat

RE:

Fitness 24 12.9.2016 v 15:42

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake obsahuje dextrózu, která pro cukrovkáře nemusí být vhodná. Z tohoto důvodu vám Pyrolis Diet Milkshake nedoporučuji. Mohu ale doporučit podobný produkt, kde dextróza obsažená není a k oslazení je použito pouze umělé sladidlo. Konkrétně by se jednalo o proteinový nápoj na hubnutí - Ultra Whey Protein. Pokud usilujete o redukci hmotnosti, snižte dávkování na 1 odměrku, 2x denně. To znamená, dvě jídla denně (nejlépe svačiny) nahraďte právě tímto proteinem. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pokud ale trpíte jakoukoliv nemocí, vždy doporučuji užívání prokonzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který zná váš aktuální zdravotní stav.

» Reagovat

Diabetes

Kiki 9.9.2016 v 13:56

Zdravím, je možné užívat při cukrovce 2 typu/ na prášcích/.Děkuji.Mám před operací a potřebuji co nejdříve shodit .-)

» Reagovat

RE: Diabetes

Fitness 24 12.9.2016 v 15:43

Dobrý den, Pyrolis Diet Milkshake obsahuje dextrózu, která pro cukrovkáře nemusí být vhodná. Z tohoto důvodu vám Pyrolis Diet Milkshake nedoporučuji. Mohu ale doporučit podobný produkt, kde dextróza obsažená není a k oslazení je použito pouze umělé sladidlo. Konkrétně by se jednalo o proteinový nápoj na hubnutí - Ultra Whey Protein. Pokud usilujete o redukci hmotnosti, snižte dávkování na 1 odměrku, 2x denně. To znamená, dvě jídla denně (nejlépe svačiny) nahraďte právě tímto proteinem. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pokud ale trpíte jakoukoliv nemocí, vždy doporučuji užívání prokonzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který zná váš aktuální zdravotní stav.

» Reagovat

Lucie 9.9.2016 v 20:37

dobrý večer, mám obavy že když začnu užívat přípravek tak že po skončení nebo snížení dávky dojde k pinpongovému efektu. Můžete mi prosím napsat jestli jsou mé obavy oprávněné. Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 12.9.2016 v 16:00

Dobrý den, obezita nebo nadváha je důsledkem dlouhodobého nevhodného stravování. Pokud se nevhodně stravujete a usilujete o snížení hmotnosti, pravděpodobně v tomto směru nebudete úspěšná. Pokud svůj jídelníček změníte k lepšímu, můžete také počítat s tím, že se začne vylepšovat (snižovat) i vaše hmotnost. Jakmile se dostanete na svoji ideální váhu a následně se vrátíte ke svým původním stravovacím návykům, které byly nevhodné a které byly příčinou nadváhy nebo obezity, samozřejmě počítejte s tím, že i vaše hmotnost se bude zhoršovat (zvyšovat). Pyrolis Diet Milkshake vám může pomoci hmotnost snížit, ale jakmile jej po snížení hmotnosti přestanete užívat, musíte živiny z tohoto nápoje doplňovat z jiných (běžných) potravin. Pyrolis Diet Milkshake je náhrada stravy, která je vhodným řešením pro osoby, které nemají dostatek času se kvalitně stravovat běžnou cestou. Jeho výhodou kromě rychlé přípravy je, že v každé porci máte již nastaven vhodný poměr živin k danému účelu, a to při zachování nízké kalorické hodnoty. Koktejly samozřejmě můžete užívat dlouhodobě jako součást vašeho zdravějšího životního stylu, čímž si můžete efektivně udržovat svoji hmotnost. Koktejl
Pyrolis tedy nemůže být příčinou tzv. jo-jo efektu, který zmiňujete. Tzv. jo-jo efekt bývá způsoben právě střídáním období, kdy se stravujete nevhodně, následně vhodně (snížíte hmotnost) a poté se vracíte zase k nevhodné formě stravování (hmotnost opět narůstá).

» Reagovat

dotaz

Olga 10.9.2016 v 09:30

Dobry den,chtela bych se prosim zeptat,pokud si Pyrolis pripravim jaka je konzistence koktejlu,zustava tekuta jako mleko nebo je trochu hutnejsi.Dekuji za odpoved.

» Reagovat

RE: dotaz

Fitness 24 12.9.2016 v 16:02

Dobrý den, konzistence koktejlu Pyrolis Diet Milkshake je hustší, takže vás i efektivně zasytí.

» Reagovat

přípravek pyrolis Diet Milkshake

Ajka 14.9.2016 v 11:31

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na tento výrobek , zda je pro mne vhodný , když užívám Letrox (snížená funkce štítné žlázy) a Tamoxifen (pozitivní nález a následná operace , jsem vyléčená) a je mi přes padesát let. Samozřejmě jako ostatní , kteří sem píši, bych chtěla zhubnout nějaké to kilo, ale nejsem žádný fanda do cvičení , tak pouze s nárazovým rekreačním pohybem. Děkuji za odpovědˇ.

» Reagovat

RE: přípravek pyrolis Diet Milkshake

Fitness 24 14.9.2016 v 17:22

Dobrý den, kombinace s vašimi léky by neměla být nijak problematická. Pyrolis Diet Milkshake obsahuje ingredience, které jsou vhodné i pro děti od 3 let věku a jedná se o kaloricky řízenou stravu. Pokud usilujete o snížení hmotnosti, doporučuji užívat 2-3 dávky denně. Během dne byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, kdy 2-3 jídla můžete vyřešit s pomocí koktejlu Pyrolis. Z běžné stravy odstraňte sladkosti, slazené limonády, tučná jídla včetně uzenin, většinu jídel rychlého občerstvení, tvrdý alkohol nebo jiná jídla s vysokým obsahem kalorií. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Délka užívání

Martina 14.9.2016 v 15:51

Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně délky užívání v případě potřeby zhubnout 5-10kg. A kolik by jste doporučovali dávek denně.
Děkuji Martina :-)

» Reagovat

RE: Délka užívání

Fitness 24 14.9.2016 v 17:28

Dobrý den, bohužel nedokážu říci, jak dlouho bude konkrétně vám trvat zhubnout 5-10 kg. U každého uživatele to může být různé s tím, že výsledky bude ovlivňovat i skladba běžného jídelníčku, původní hmotnost ze které budete redukovat, zda jste s pohybovou aktivitou či nikoliv nebo také celkový životní styl. Říci vám tedy počet dnů by nebylo nic jiného než hádání. Pokud jde o denní množství dávek, doporučuji 2-3 jídla nahradit právě s pomocí koktejlu. Celkově byste během dne měla sníst 5-6 menších porcí jídla, kdy právě 2-3 jídla řešte koktejlem. Z běžného jídelníčku zároveň vyřaďte sladkosti včetně slazených limonád, tučná jídla včetně uzenin, většinu jídel rychlého občerstvení, tvrdý alkohol nebo jakákoliv jídla s vysokým obsahem kalorií. Naopak do své stravy zařaďte libové maso, ryby, vajíčka, luštěniny, mandle, ovoce (pouze ráno), cereálie (pouze ráno) a zeleninu. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail