Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Koktejly na hubnutí

- dietní náhražka denního jídla

Účinným způsobem, jak snížit hladinu tělesného tuku a jak dosáhnout štíhlého vyrýsovaného těla, je konzumace pěti až šesti malých porcí jídla denně. Vaše tělo bude na tuto změnu reagovat tak, že namísto uskladňování zásob tělesného tuku v důsledku "ochraňovacího režimu", přejde na "režim spalování tělesného tuku". Je to tím, že kalorie i výživné látky jsou dodávány vašemu tělu pravidelně. Vaše tělo si tak nemusí vytvářet zásoby tělesného tuku jako energetickou rezervu na pozdější dobu.

Příprava šesti jídel denně může být pro většinu z nás velmi obtížná. Na trhu ale existuje celá řada produktů s vhodným dietu podporujícím nutričním obsahem, který nám v našem snažení může pomoci. S pomocí koktejlů na hubnutí tak můžeme nahradit dvě až tři denní jídla v době, kdy nemáme dostatek času na kvalitní a vyvážené jídlo.


Doporučujeme produkt:   Pyrolis Diet Milkshake
Příslušenství pro snadnou přípravu koktejlů:   Ruční šejkr

 

 

Diet Fuel Ultralean

Koktejly na hubnutí

Vyvinut za účelem doplnění stravy při dietním programu. Nutričně vyvážená náhrada jídla.

naše cena: 1 199,-
-29%
Značka

Koktejly na hubnutí | Diskuze

Koktejly na hubnutí

Mirka 23.1.2015 v 16:20

Dobrý den, je možné Diet Pro Meal přimíchávat do cereálních musli, které mám na snídani nebo je lepší vypít klasický nápoj? Jinak děkuji za doporučení koktejlu, je velmi chutný a zasytí.

» Reagovat

RE: Koktejly na hubnutí

Fitness 24 25.1.2015 v 11:54

Dobrý den, Diet Pro Meal, případně také jakýkoliv protein na hubnutí je možné přidávat do cereálií pro zvýšení množství bílkovin ve snídani. Je jedno, jestli si připravíte samostatný koktejl nebo jej bude konzumovat společně jako součást cereální snídaně.

» Reagovat

RE: hubnutí

jitka 21.2.2015 v 23:08

dobrý den. Potřebuji poradit s výběrem produktu na hubnutí. Vážím 87 kg / 165cm. jsem kadeřnice , 49let. Před 5 lety jsem zhubla 20kg, chci pokračovat a jelikož 3 x týdně cvičím 45min /po práci/, bývám dost utahaná . Ráda bych něco jednoduchého , ne vždy mám čas pravidelně jíst.Potřebuji zhubnout 7-10kg. Děkuji za radu . Jitka

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness 24 22.2.2015 v 12:41

Dobrý den, doporučuji Vám výborný Diet Pro Meal, který užívejte 2-3x denně jako náhradu svačin, případně v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Zabráníte tím nechtěnému hladovění a tělu snadno dodáte potřebné živiny, které jsou v rámci diety velmi důležité. Pamatujte prosím, že menší porci jídla nebo koktejlu byste měla sníst každé 3 hodiny, aby nehrozilo možné zpomalování metabolismu. Koktejl je samozřejmě možné užívat také ihned po tréninku, čímž vaše tělo bude snáze a rychleji regenerovat. Hmotnost 20kg nezhubnete hned, ale pokud vytrváte ve svém úsilí, koktejl vám může výrazně pomoci. Pro snadnější přípravu koktejlů kdekoliv, doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: RE: RE: hubnutí

Marketa 19.8.2021 v 21:57

Dobrý večer chci z hubnout těch těch 60 chci mít mám 80

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: hubnutí

Fitness24 22.8.2021 v 21:38

Dobrý den, mohu Vám doporučit osvědčený proteinový nápoj Pyrolis Diet Milkshake, který užívejte 2x denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že budete maximálně spokojena.

» Reagovat

koktejl

Renata 7.3.2015 v 18:56

Zdravím Vás,je mi 43 let a už 3 roky zápasím s 8 kg nadbytku,měřím 154 cm a vážím 63kg. Tuk je pouze na břiše a ve stehnech,samozřejmě začínám konečně cvičit a chci se zeptat jestli je pro mne koktejl Diet pro meal pro mne vhodný.Děkuji vám za vstřícnost a odpověd.

» Reagovat

RE: koktejl

Fitness 24 9.3.2015 v 11:58

Dobrý den, Diet Pro Meal Vám dle poskytnutých informací doporučuji. Důležité je, abyste s jeho pomocí zabránila nechtěnému hladovění (menší porce jídla každé 3 hodiny) a zpomalování metabolismu. Denně můžete až tři běžná jídla nahradit tímto koktejlem. Později, jakmile budete mít více odcvičeno, doporučuji k Diet Pro Meal přidat také spalovač Pyrolis. Pomůže vám rychleji a efektivněji vyrýsovat postavu. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Dotaz - Diet Pro Meal

Dana 12.3.2015 v 20:34

Dobrý den, je pro mě tento přípravek vhodný, pokud mám operativně odstraněnou štítnou žlázu a užívám hormon štítné žlázy ? Případně doporučte jiný koktejl na hubnutí. Děkuji

» Reagovat

RE: Dotaz - Diet Pro Meal

Fitness 24 13.3.2015 v 12:31

Dobrý den, užívání Diet Pro Meal by v tomto případě nemělo být problematické. Koktejl nijak neovlivňuje funkci hormonálního systému. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

koktejl na hubnuti

jitka 21.3.2015 v 12:23

dobry den chtela bych se zeptat ktery koktejl by by prome vhodny merim 165 a vazim 68 potrebuji 5 kg.a za jak dlouho se da zhodit?

» Reagovat

RE: koktejl na hubnuti

Fitness 24 22.3.2015 v 12:22

Dobrý den, doporučuji Vám koktejl Diet Pro Meal. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ručního šejkru. Za jak dlouho a jaké množství zhubnete vám bohužel řici neumím. Každý uživatel je jiný, má jiné stravovací návyky, jinak nastavený metabolismus apod. Důležité pro vás je, abyste během dne snědla 5-6 malých jídel, které obsahují vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a prospěšných tuků. To znamená, každé 2-3 hodiny menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Koktejl na hubnutí vám v tomto může pomoci nahradit až 3 jídla denně, kdy nemáte dostatek času na běžnou kvalitní stravu. Díky pravidelnému a vhodně nastavenému jídelníčku se zrychlí váš metabolismus a hmotnost půjde níže. Pokud existuje možnost vše podpořit nějakou fyzickou aktivitou, bylo by to ideální.

» Reagovat

RE: RE: koktejl na hubnuti

monika jilkova 27.3.2015 v 13:56

chtela bych zhubnout važím 79kg a měřím 152cm,chtěla bych se zeptat které koktejly by byly pro mě vhodné,děkuji

» Reagovat

hubnutí

JITKA HÁJKOVÁ 5.5.2015 v 19:27

Dobrý den,chtěla bych poradit.Měřím 166cm a vážím 78 kg.Chtěla bych zhubnout,ale nedaří se mi to.Mám nefungující štítnou žlázu,beru léky- eutyrox. Občas sportuji na kolečkových bruslích, procházka. Chtěla bych se zeptat jaký by byl vhodný koktejl na hubnutí vzhledem k mému zdravotnímu stavu.Jídelníček se snažím dodržovat, i když někdy zhřeším.Děkuji za radu.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 5.5.2015 v 19:40

Dobrý den, doporučuji vám vyzkoušet koktejl Diet Pro Meal, který užívejte 2-3 denně, a to například jako formu svačin nebo v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžné jídlo. Mezi jednotlivými porcemi se snažte dodržovat 2- hodinové rozestupy. Denně byste tak měla sníst 5-6 menších porcí jídla (počítány jsou i 2-3 koktejly). Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Musím nějak zhubnout

Radek 10.5.2015 v 22:44

Dobrý večer, již se musím s někým poradit. Pracuji na stavbě a na další aktivity již nemám čas a abych se přiznal ani chuť. Proto prosím o radu a pomoc. Jste první na koho se s nadváhou obracím. Měřím 186 cm a vážím 142 kg což je kritické a asi těsně před nemocemi a infarktem. Ještě doplňuji je mi 45 let. Stavování mám velice hektické a nepravidelné. Jím velice často až doma a to jsem schopen sníst i slona. Vím, jsem prostě velký otesánek a proto bych s tím chtěl něco opravdu udělat. Děkuji za jakoukoliv radu a doporučení - tablet nebo nápojů. Sport po mě nechtějte. ( zatím ). Děkuji a s pozdravem Radek. 10.5.2015

» Reagovat

RE: Musím nějak zhubnout

Fitness 24 11.5.2015 v 13:32

Dobrý den, problém s vašim nabíráním bude právě v nepravidelné a nevhodné stravě. Důležité tedy bude, abyste si během dne hlídal pravidelný příjem stravy. Každé 2,5-3 hodiny byste měl sníst menší porci jídla, aby vaše tělo nehladovělo a metabolismus neměl tendenci ke zpomalování. Pokud máte mezi jídly větší prodlevu než 3 hodiny, tělo se zachová tak, že si následující přijaté živiny začne ukládat na možné horší období. Ukládá si je ve formě tuku. Pokud během dne nemáte možnost se stravovat každé tři hodiny, může vám pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. S pomocí ručního šejkru a 300ml vody si kdekoliv a velmi rychle připravíte chutný nápoj, který vás zasytí a dodá vám všechny potřebné živiny, které je nutné doplnit. Díky tomu váš metabolismus bude zrychlovat a hmotnost půjde dolů. Pokud jde o sport, uvádíte, že pracujete na stavbě, kde předpokládám, že máte fyzické aktivity dostatek. Není nutné chodit běhat nebo chodit do fitness centra. Postačí, když v práci budete mít fyzickou aktivitu. Důležité je ale vytrvat. Výsledky byste měl zaznamenat během 3-4 týdnů.

» Reagovat

Zdeňka 3.6.2015 v 22:33

Dobrý den, je mi 30 let a vážím 99 kilo, a potřebovala bych zhubnout, poradíte mi. děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 5.6.2015 v 17:11

Dobrý den, vaše hmotnost pravděpodobně narůstá z důvodu špatného stravování. Důležité pro vás tedy bude, abyste se zaměřila na svůj jídelníček. Denně jezte 5-6 menších porcí jídla, kdy každé z těchto jídel bude bohaté na bílkoviny (libové maso, ryby, vajíčka, mandle, nízkotučné mléčné produkty). Časová prodleva mezi porcemi by neměla být delší než tři hodiny a stravování by mělo probíhat s určitou pravidelností. Pokud během dne nemáte dostatek času na přípravu takových jídel, může vám pomoci koktejl na hubnutí, kterým můžete nahradit 2-3 jídla denně. Konkrétně bych vám doporučoval koktejl Diet Pro Meal, který obsahuje vyvážený poměr živin a dietu podporující složky. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr. Důležitý je také odpočinek, proto se snažte spát 7-8 hodin.

» Reagovat

Unava

Zuzana 8.6.2015 v 00:52

Dobrý den, mám 64 kilo a měřím 174... Chtěla bych si pořídit proteiny na hubnutí, ale zajímalo by me jestli to nejak ovlivní tělo, kdyz chodim do posilovny. Budu se cítit unavená?

» Reagovat

RE: Unava

Fitness 24 9.6.2015 v 12:05

Dobrý den, doporučuji vám protein na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Pokud chodíte do posilovny a budete užívat protein, díky vysokému množství aminokyselin budete vaše tělo schopno rychleji regenerovat, takže byste se naopak měla cítit méně unavená. Protein doporučuji užívat 2x denně, například namísto svačin, případně jednu dávku do 30min po tréninku, pokud ten den trénujete. Pro snadější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

koktejle na hubnuti

lenka 1.7.2015 v 14:11

dobry de potrebovala bych poradit nejaky koktej merim 170 a vazim 78kg a chtela bych zhodit aspon tech 8 kg ale kvuli zadum nemohu noc sportovat ta muzete mi neco poradit

» Reagovat

RE: koktejle na hubnuti

Fitness 24 1.7.2015 v 16:42

Dobrý den, doporučuji vám koktejl Diet Pro Meal, který můžete užívat 2-3x denně, resp. s jeho pomocí můžete nahradit až tři jídla během dne. Snažte se, aby vaše strava byla pravidelná, bohatá na bílkoviny a pestrá. Jíst byste měla každé 2,5-3 hodiny, takže denně byste měla sníst 5-6 porcí jídla. Z nich až tři jídla můžete nahradit právě koktejlem na hubnutí. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Blanka 14.7.2015 v 17:14

Dobrý den.Prosím o radu.Chci zhubnout a hledám vhodný přípravek k náhradě stravy.Nevím jestli zvolit Diet Pro Meal nebo raději protein na hubnutí.Děkuji.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 14.7.2015 v 23:51

Dobrý den, doporučuji vám právě Diet Pro Meal. Užívejte jej tak, abyste během dne zabránila nechtěnému hladovění. Každé 2,5-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla, tzn. měla byste spořádat 5-6 menších porcí za den. Diet Pro Meal vám může pomoci nahradit až tři jídla denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Pokud byste redukci chtěla urychlit, doporučuji jej kombinovat se splovačem Pyrolis.

» Reagovat

Sára 8.8.2015 v 11:42

Dobrý den, chci se zeptat od kolikati let se může pít proteinové koktejly ?? děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 10.8.2015 v 23:16

Dobrý den, standardně jsou proteinové nápoje dle vyhlášky určeny pro osoby starší 18 let. U některých produktů ale nevidím důvod, proč je neužívat i v dřívějším věku, ale s ohledem na konkrétní potřebu uživatele. Velikost jedné dávky tak nebude stejná jako u dospělé osoby, ale bude nižší.

» Reagovat

Anna 8.8.2015 v 23:03

Dobrý den chci se zeptat zda je možné koktejl míchat s nízkotučným mlékem místo vody Děkuji za odověď

» Reagovat

RE:

Fitness 24 10.8.2015 v 23:13

Dobrý den, standardně se u většiny produktů doporučuje používat čistou vodu, nicméně máme vyzkoušeno, že nízkotučné mléko lze také použít.

» Reagovat

lenka melčova 27.9.2015 v 00:00

Dobrý den zakoupila jsem si u Vás nápoj dietní:) chtěla bych se zeptat jak užívat i v noci ,protože pracuji výhradně na noční směny minimálně čtyři do týdne, nedokážu si představit, že jsem bez jednoho teplého jidla denně. Nebo ,že přijdu po noční směně, pracuji venku jsem pochůzkář a dám do těla studený nápoj. Děkuji Vám za informace

» Reagovat

RE:

Fitness 24 30.9.2015 v 18:07

Dobrý den, pokud pracujete v noci a přes den spíte, pak se během noci musíte stravovat podobně, jako v průběhu dne. To znamená, že byste běla mít standardně minimálně 2 běžná jídla včetně těch teplých. Pokud se vracíte po noční a máte možnost se stravovat formou teplého a vhodného jídla, pak volte teplé jídlo. Koktejl používejte tak, abyste zabránila hladovění organismu i v průběhu prácovní směny. Pokud máte mezi jídly časový rozestup delší než tři hodiny, pak může dojít k tomu, že váš metabolismus začne zpomalovat a začne si ukládat zásoby ve formě tuku. To je pro vás nežádoucí, protože vy požadujete pravý opak. Takže se snažte jíst častěji, každé 2,5-3 hodiny, menší porci jídla. Pokud během směny nemůžete jíst běžné jídlo, tak je určitě lepší studený koktejl, než nejíst vůbec nic. Pokud si nápoj s pomocí ručního šejkru dopředu připravíte, můžete ho snadno přenášet i konzumovat podle potřeby.

» Reagovat

Chci zhubnout

Katka 10.11.2015 v 00:23

Dobry den,
uz 2 mesice chodim 2x - 3x tydne na jumping, bohuzel ale vysledky nejsou znat. Jak na vaze, tak na cm. Musim priznat, ze stravu mam velice nepravidelnou - skola,dlouha cesta domu,malo casu. Neprejidam se ale, spise jim hodne malo.
Chtela bych konecne zhubnout,vytvarovat a zpevnit postavu.
Prosim o radu a predem dekuji za odpoved.

» Reagovat

RE: Chci zhubnout

Fitness 24 16.11.2015 v 18:04

Dobrý den, omlouvám se za to zdržení. Jak velkou hmotnost potřebujete zredukovat a jak často se během dne stravujete? Děkuji.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail