Fitness-24.cz
banner

Koktejly na hubnutí

- dietní náhražka denního jídla

Účinným způsobem, jak snížit hladinu tělesného tuku a jak dosáhnout štíhlého vyrýsovaného těla, je konzumace pěti až šesti malých porcí jídla denně. Vaše tělo bude na tuto změnu reagovat tak, že namísto uskladňování zásob tělesného tuku v důsledku "ochraňovacího režimu", přejde na "režim spalování tělesného tuku". Je to tím, že kalorie i výživné látky jsou dodávány vašemu tělu pravidelně. Vaše tělo si tak nemusí vytvářet zásoby tělesného tuku jako energetickou rezervu na pozdější dobu.

Příprava šesti jídel denně může být pro většinu z nás velmi obtížná. Na trhu ale existuje celá řada produktů s vhodným dietu podporujícím nutričním obsahem, který nám v našem snažení může pomoci. S pomocí koktejlů na hubnutí tak můžeme nahradit dvě až tři denní jídla v době, kdy nemáme dostatek času na kvalitní a vyvážené jídlo.


Doporučujeme produkt:   Pyrolis Diet Milkshake
Příslušenství pro snadnou přípravu koktejlů:   Ruční šejkr

 

 

Diet Pro Meal

Koktejly na hubnutí

Dietní svačina ve formě koktejlu pro podporu redukce tělesné hmotnosti. Každá dávka vám poskytne vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a vitamínů, které jsou vhodné v redukčním období.

naše cena: 645,-
Hodnoceno 19x
91%
-35%
Značka

Koktejly na hubnutí | Diskuze

Koktejly na hubnutí

Mirka 23.1.2015 v 16:20

Dobrý den, je možné Diet Pro Meal přimíchávat do cereálních musli, které mám na snídani nebo je lepší vypít klasický nápoj? Jinak děkuji za doporučení koktejlu, je velmi chutný a zasytí.

» Reagovat

RE: Koktejly na hubnutí

Fitness 24 25.1.2015 v 11:54

Dobrý den, Diet Pro Meal, případně také jakýkoliv protein na hubnutí je možné přidávat do cereálií pro zvýšení množství bílkovin ve snídani. Je jedno, jestli si připravíte samostatný koktejl nebo jej bude konzumovat společně jako součást cereální snídaně.

» Reagovat

RE: hubnutí

jitka 21.2.2015 v 23:08

dobrý den. Potřebuji poradit s výběrem produktu na hubnutí. Vážím 87 kg / 165cm. jsem kadeřnice , 49let. Před 5 lety jsem zhubla 20kg, chci pokračovat a jelikož 3 x týdně cvičím 45min /po práci/, bývám dost utahaná . Ráda bych něco jednoduchého , ne vždy mám čas pravidelně jíst.Potřebuji zhubnout 7-10kg. Děkuji za radu . Jitka

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness 24 22.2.2015 v 12:41

Dobrý den, doporučuji Vám výborný Diet Pro Meal, který užívejte 2-3x denně jako náhradu svačin, případně v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Zabráníte tím nechtěnému hladovění a tělu snadno dodáte potřebné živiny, které jsou v rámci diety velmi důležité. Pamatujte prosím, že menší porci jídla nebo koktejlu byste měla sníst každé 3 hodiny, aby nehrozilo možné zpomalování metabolismu. Koktejl je samozřejmě možné užívat také ihned po tréninku, čímž vaše tělo bude snáze a rychleji regenerovat. Hmotnost 20kg nezhubnete hned, ale pokud vytrváte ve svém úsilí, koktejl vám může výrazně pomoci. Pro snadnější přípravu koktejlů kdekoliv, doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

koktejl

Renata 7.3.2015 v 18:56

Zdravím Vás,je mi 43 let a už 3 roky zápasím s 8 kg nadbytku,měřím 154 cm a vážím 63kg. Tuk je pouze na břiše a ve stehnech,samozřejmě začínám konečně cvičit a chci se zeptat jestli je pro mne koktejl Diet pro meal pro mne vhodný.Děkuji vám za vstřícnost a odpověd.

» Reagovat

RE: koktejl

Fitness 24 9.3.2015 v 11:58

Dobrý den, Diet Pro Meal Vám dle poskytnutých informací doporučuji. Důležité je, abyste s jeho pomocí zabránila nechtěnému hladovění (menší porce jídla každé 3 hodiny) a zpomalování metabolismu. Denně můžete až tři běžná jídla nahradit tímto koktejlem. Později, jakmile budete mít více odcvičeno, doporučuji k Diet Pro Meal přidat také spalovač Pyrolis. Pomůže vám rychleji a efektivněji vyrýsovat postavu. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Dotaz - Diet Pro Meal

Dana 12.3.2015 v 20:34

Dobrý den, je pro mě tento přípravek vhodný, pokud mám operativně odstraněnou štítnou žlázu a užívám hormon štítné žlázy ? Případně doporučte jiný koktejl na hubnutí. Děkuji

» Reagovat

RE: Dotaz - Diet Pro Meal

Fitness 24 13.3.2015 v 12:31

Dobrý den, užívání Diet Pro Meal by v tomto případě nemělo být problematické. Koktejl nijak neovlivňuje funkci hormonálního systému. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

koktejl na hubnuti

jitka 21.3.2015 v 12:23

dobry den chtela bych se zeptat ktery koktejl by by prome vhodny merim 165 a vazim 68 potrebuji 5 kg.a za jak dlouho se da zhodit?

» Reagovat

RE: koktejl na hubnuti

Fitness 24 22.3.2015 v 12:22

Dobrý den, doporučuji Vám koktejl Diet Pro Meal. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ručního šejkru. Za jak dlouho a jaké množství zhubnete vám bohužel řici neumím. Každý uživatel je jiný, má jiné stravovací návyky, jinak nastavený metabolismus apod. Důležité pro vás je, abyste během dne snědla 5-6 malých jídel, které obsahují vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a prospěšných tuků. To znamená, každé 2-3 hodiny menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Koktejl na hubnutí vám v tomto může pomoci nahradit až 3 jídla denně, kdy nemáte dostatek času na běžnou kvalitní stravu. Díky pravidelnému a vhodně nastavenému jídelníčku se zrychlí váš metabolismus a hmotnost půjde níže. Pokud existuje možnost vše podpořit nějakou fyzickou aktivitou, bylo by to ideální.

» Reagovat

RE: RE: koktejl na hubnuti

monika jilkova 27.3.2015 v 13:56

chtela bych zhubnout važím 79kg a měřím 152cm,chtěla bych se zeptat které koktejly by byly pro mě vhodné,děkuji

» Reagovat

RE: RE: RE: koktejl na hubnuti

Fitness 24 29.3.2015 v 20:10

Dobrý den, doporučuji vám do sého denního režimu zařadit Diet Pro Meal, který užívejte 2-3x denně jako svačinu, případně v době, aby bylo dodrženo pravidlo pravidelného stravování. Každé 2-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla a koktejl vám v tom může významně pomoci. Jakmile upravíte své návyky a jídelníček bude pravidelný, doporučuji do redukčního režimu zařadit spalovač Pyrolis. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 5.5.2015 v 19:40

Dobrý den, doporučuji vám vyzkoušet koktejl Diet Pro Meal, který užívejte 2-3 denně, a to například jako formu svačin nebo v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžné jídlo. Mezi jednotlivými porcemi se snažte dodržovat 2- hodinové rozestupy. Denně byste tak měla sníst 5-6 menších porcí jídla (počítány jsou i 2-3 koktejly). Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

JITKA HÁJKOVÁ 5.5.2015 v 19:27

Dobrý den,chtěla bych poradit.Měřím 166cm a vážím 78 kg.Chtěla bych zhubnout,ale nedaří se mi to.Mám nefungující štítnou žlázu,beru léky- eutyrox. Občas sportuji na kolečkových bruslích, procházka. Chtěla bych se zeptat jaký by byl vhodný koktejl na hubnutí vzhledem k mému zdravotnímu stavu.Jídelníček se snažím dodržovat, i když někdy zhřeším.Děkuji za radu.

» Reagovat

Musím nějak zhubnout

Radek 10.5.2015 v 22:44

Dobrý večer, již se musím s někým poradit. Pracuji na stavbě a na další aktivity již nemám čas a abych se přiznal ani chuť. Proto prosím o radu a pomoc. Jste první na koho se s nadváhou obracím. Měřím 186 cm a vážím 142 kg což je kritické a asi těsně před nemocemi a infarktem. Ještě doplňuji je mi 45 let. Stavování mám velice hektické a nepravidelné. Jím velice často až doma a to jsem schopen sníst i slona. Vím, jsem prostě velký otesánek a proto bych s tím chtěl něco opravdu udělat. Děkuji za jakoukoliv radu a doporučení - tablet nebo nápojů. Sport po mě nechtějte. ( zatím ). Děkuji a s pozdravem Radek. 10.5.2015

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail