Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Animal Flex

- Extra silná kloubovka na 44 dnů
Animal Flex
Kategorie Kloubní výživa
Výrobce Universal Nutrition
Běžná cena 1 590,-
U nás ušetříte 300,- (19%)
naše cena
1 290,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Hodnoceno 3x
93%

Animal Flex představuje profesionální komplexní řešení pro výživu vašich kloubů, šlach, vazů a dalších pojiv

Byl vytvořen speciálně pro aktivně trénující jedince, kteří potřebují vyživovat a chránit své klouby

Obsahuje tři samostatné komplexy s obsahem účinných složek v maximálních dávkách

Kombinuje až 10 různých výrobků, které pracují v harmonii

V roce 2006 a 2007 byl oceněn spotřebiteli jako produkt roku ve své kategorii


 

Informace o produktu:

Animal Flex obsahuje nezbytné složky pro výživu Vašich kloubů, šlach, vazů a dalších pojiv. Pečujte pomocí jeho glukosaminu, MSM, chondroitin sulfátů a dalších složek o své tělo. Vaziva a chrupavky jsou totiž podstatnou a nezanedbatelnou součástí Vašeho těla a nejen je je potřeba chránit před opotřebením a deformací, které si můžete způsobit třeba svými intenzivními tréninky. Dopřejte svým kloubům, šlachám a vazům výživovou kúru Animal Flex - již zmíněná kombinace látek vyživí Vaše chrupavky a vazy; lubrikační komplex se lněným olejem a známou kyselinou hyaluronovou účinně promaže a ochrání Vaše klouby; komplex zázvor, kurkumin, boswelia, quercetin a bromelain podpoří snížení bolestivosti a přidány jsou také vitamíny a minerály pro zpevnění Vašich kostí. Animal Flex má v jednom balení 44 již sestavených balíčků, každý představuje jednu porci té nejlepší vyvážené výživy pro Vaše tělo! Animal Flex byl roku 2006 a 2007 oceněn spotřebiteli jako nejlepší přípravek na klouby.

Umíte zkombinovat jednotlivé složky prostřednictvím 10 různých výrobků tak, aby vznikla harmonická, přesná a dostačující denní dávka? Díky Animal Flex nemusíte namáhat hlavu a hledat informace. Přesně složené balíčky zaručí, že neuděláte chybu ve svých propočtech a učiníte pro své tělo vše, co můžete.

V 90. letech vědci zjistili, že ideálním způsobem, jak suplementovat vrcholové sportovce, vzpěrače a všechny atlety světové třídy, je podávat jim již předem přesně sestavené balíčky tablet a kapslí všech potřebných látek. Po pár letech výzkumů přišel první z takovýchto komplexních řešení z výrobních linek firmy Universal Nutrition - Animal Pak. Od té doby je stále jedničkou a nejlépe prodávaným suplementem se zkompletovanými balíčky na světě.

 

Dávkování:

Během dne užijte 1 samostatný balíček (buď naráz nebo postupně) společně s jídlem. Každou dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Složení:

Energetická hodnota 9 kcal, Tuk 1 g, Joint Construction Complex 3000 mg (Glukosamin, Methylsulfonylmethan - MSM, Chondroitin sulfát A a B), Joint Lubrication Complex 1000 mg (Lněný olej, Cetyl myristoleát, Kyseliny hyaluronová), Joint Support Complex 1000 mg (Extrakt z kořene zázvoru, Kurkumin, Kvercetin Bromelain), Vitamín C 100 mg, Vitamín E 100 IU, Zinek 15 mg, Selen 700 mcg, Mangan 1 mg.

 

Upozornění:

Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pozor na alergie! Obsahuje sóju a složky z mořských korýšů! Vyrobeno v závodě zpracující také mléko, pšenici, ořechy a semena!

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail