Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

L-Carnitin 110000

- extra silná koncentrace karnitinu v každé dávce
L-Carnitin 110000
Kategorie Karnitin | Carnitin
Výrobce Survival
Běžná cena 425,-
U nás ušetříte 0,- (0%)
naše cena
425,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-0%

Zvyšuje přeměnu tuků na energii


Účinně podporuje odbourávání tuků

Pomáhá udržovat štíhlou linii, pevné a pružné tělo

Intenzivně podporuje fyzický výkon

Urychluje regeneraci

Reguluje hladinu krevního cukru v krvi

Podporuje správné mozkové a srdeční funkce

 

Informace o produktu:

Co je karnitin?

Karnitin je látka tělu vlastní. Bez karnitinu by lidské tělo a svaly nevyužily jako zdroj energie ani jeden gram tuku. Působí totiž jako přenašeč mastných kyselin z vnitra svalové buňky do mitochondrií (elektráren buňky) k jejich „spálení“ a tím využití jako zdroje energie. Organismus si dokáže vytvořit karnitin vlastní syntézou v játrech, a to z dvou aminokyselin methioninu a lysinu za spoluúčasti vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Tato endogenní tvorba kryje však potřebu z pouhých 25%.

Karnitin je tedy vhodné doplňovat, a to jak v podobě přijímaných potravin (živočišného původu), tak také pomocí L-carnitine 110000. Pravidelné používání karnitinu totiž zvyšuje počet androgenních receptorů ve svalové buňce. Androgenní receptory jsou místa ve stěně svalové buňky, kterými vstupuje dovnitř anabolický hormon testosteron – a čím jich je více, tím je vyšší anabolický efekt testosteronu. To znamená, že karnitin má nejenom zásadní vliv na spalování tuků v boji proti obezitě, ale k tomu je také možné ho velmi dobře využít i v tvorbě svalové hmoty a síly.

 

Optimální působení karnitinu závisí na:

a) délce podávání a dávkování – pokud budete očekávat od karnitinu jednorázový účinek, budete zklamáni. Efekt se projeví za 3 až 4 týdny každodenního příjmu a to v množství minimálně jeden gram před tréninkem a půl gramu v netréninkové dny se snídaní.

b) druhu karnitinu – tekutý či ve formě kapslí nebo tablet? Tekutý je takzvaný karnitin báze a obsahuje vždy 100% karnitin. Záleží tedy pouze na koncentraci v roztoku a dle toho si musíte odměřit množství. Kapsle či tablety představují vždy soli karnitinu s obsahem většinou 65 až 70% čistého karnitinu . Dávku je nutno přepočítat na stoprocentní karnitin.

c) charakteru fyzického zatížení, respektive sportovního výkonu.

 

Pro koho je L-Carnitine 110000 určen?

Karnitinová „bomba“ s nejvyšší koncentrací karnitinu L Carnitine 110000 je vhodný zejména pro ty, kteří usilují o maximální snížení tělesné váhy v rámci dlouhodobých redukčních diet a pro sportovce na vysoké výkonnostní úrovni.

 

Na závěr:

Karnitin je látka tělu vlastní, nehrozí tedy žádné zdravotní riziko, a to ani při několikanásobném předávkování. Nevzniká na jeho používání žádný návyk a ani dlouhodobé používání nesnižuje jeho účinnost. Pokud tedy zařadíte karnitin od firmy Survival do svého stravovacího a suplementárního programu, tak si můžete být jisti, že postava obalená tukovými vrstvami se stane velmi rychle minulostí.

 

Dávkování:

Pro dospělé 20 ml denně, po odměření můžete dávku přímo vypít, není nutné ředění. Používejte ve dnech tréninku cca 30 minut před cvičením, ve dnech volna pak nejlépe ráno na lačno.Pro dospělé 20 ml denně, po odměření můžete dávku přímo vypít, není nutné ředění. Používejte ve dnech tréninku cca 30 minut před cvičením, ve dnech volna pak nejlépe ráno na lačno.

 

Složení:

Obsah účinných látek v 22 ml: L-Karnitin 2200 mg

Další složky: pitná voda, L-karnitin báze, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, konzervant kyselina sorbová, sladidlo sukralóza, barviva karoteny

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail