Fitness-24.cz
banner

CarniSlim 2000mg

CarniSlim 2000mg
Kategorie Karnitin | Carnitin
Výrobce Amix
Běžná cena 520,-
U nás ušetříte 74,- (14%)
naše cena
446,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Diskuze k produktu CarniSlim 2000mg

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu CarniSlim 2000mg.

Kombinace s Pyrolisem

Blanka 16.1.2014 v 10:18

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je vhodná kombinace s Pyrolisem. Nebo který jiný z výrobků Carnitin bych mohla s Pyrolisem kombinovat.
Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE: Kombinace s Pyrolisem

Fitness 24 16.1.2014 v 12:41

Dobrý den, kombinace produktu Pyrolis s produkty na bázi kartnitinu včetně CarniSlim 2000mg je samozřejmě možný i když si myslím, že trochu zbytečný, protože Pyrolis je komplexní spalovač tuků. Spíše bych v tomto případě doporučoval zvážit investici do kvalitního dietního koktejlu jako například Diet Shake, který Vám může rychle zajistit potřebné živiny například v době, kdy nemáte dostatek času na běžné jídlo. Zabráníte tak možnému nechtěnému hladovění a pak kombinace produktů Diet Shake + Pyrolis bude efektivnější, než kombinace Pyrolis + karnitin.

» Reagovat

Veronika 8.3.2016 v 17:43

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký spalovač nebo carnitin je nejlepsí používat před cvičením. Již jsem nějaké spalovače používala, ale chodím na cvičení večer a pak jsem po nich nemohla dlouho usnout, při používání tekutého carnitinu toto nemám. Chodím na jumping, vydá se při hodinovém tréninku hodně energie, proto prosím o radu, co byste mi doporučili, děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 8.3.2016 v 18:20

Dobrý den, doporučuji vám jeden z nejsilnějších karnitinů na trhu, a to konkrétně L-Carnitin 110000. Pokud usilujete o zpevnění postavy a redukci podkožního tuku, doporučuji zároveň užívat protein na hubnutí Diet Pro Protein, který dávkujte nejlépe 2x denně. Jednu dávku užijte kdykoliv během dne jako svačinu a druhou dávku užijte po tréninku, tzn. i ve večerních hodinách. Ve dnech volna jej pak užívejte dle potřeby v průběhu dne, případně i jako poslední jídlo před spaním. Účelem proteinu bude obohatit vaši stravu o potřebné bílkoviny, urychlit regeneraci po tréninku a zredukovat kalorický příjem. S pomocí proteinu byste měla dosáhnout na výraznější výsledky rychleji. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail