Fitness-24.cz
banner

Karnitin | Carnitin

L-Carnitin 110000

Karnitin | Carnitin

Karnitin je látka tělu vlastní. Bez karnitinu by lidské tělo a svaly nevyužily jako zdroj energie ani jeden gram tuku. Působí totiž jako přenašeč mastných kyselin z vnitra svalové buňky do mitochondrií (elektráren buňky) k jejich „spálení“ a tím využití jako zdroje energie.

naše cena: 425,-
-21%
Značka

Karnitin | Carnitin | Diskuze

spalovace tuku

Monika Fajinova 22.9.2015 v 22:47

muzou deti. Karnitin deti a od kolikati let dekuji Monika

» Reagovat

RE: spalovace tuku

Fitness 24 23.9.2015 v 17:39

Dobrý den, většina doplňků stravy je vhodná pro osoby starší 18 let. Karnitin je pro tělo přirozený a nachází se i v některých běžných potravinách. Pokud byste hledala karnitin, který bude vhodný pro osobu mladší 18 let, pak doporučuji vybírat tak, aby se jednalo o produkty, které budou obsahovat kombinaci karnitinu samotného, případně karnitinu s vitamíny (například FatZero L-carnitine 60000 ). Doporučuji se tedy vyhnout produktům, které by kromě karnitinu obsahovaly také například kofein nebo další složky. Pro osobu mladší 18 let rovněž doporučuji snížit velikost denní dávky na poloviční.

» Reagovat

RE: RE: spalovace tuku

Jolana Humeličová 11.10.2015 v 21:27

Dobrý večer,je mi 52 let a chtěla bych zhubnout.No potřebuji poradit,který spalovač tuků by byl pro mě nejúčinnější.Mám 25 kilo nadváhu.Děkuji za odpověd.A ještě bych se chtěla zeptat,jestli by bylo možné poslat (když si objednám)zásilku do Rakouska.Ještě jednou děkuji.Spozdravem Jolana Humeličová

» Reagovat

RE: RE: RE: spalovace tuku

Fitness 24 12.10.2015 v 17:43

Dobrý den, jako velmi efektivní řešení bych vám doporučil kombinaci spalovače Pyroliskoktejlu na hubnutí Diet Pro Meal. Účel spalovače je jasný. Koktejl na hubnutí bude mít za úkol zredukovat kalorickou hodnotu vašeho jídelníčku a obohatit jej o potřebné bílkoviny. V každém nápoji záskáte vyvážený poměr živin, které jsou do redukčního období vhodné. Tímto způsobem budete moci nahradit až tři jídla denně. Důležité bude, abyste se pravidelně stravovala každé 2,5-3 hodiny, a to formou menší porce jídla nebo jedním koktejlem. Denně byste tak měla sníst 5-6 menších porcí. Pro snadnější přípravu koktejlů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Hubnuti

Petr 4.11.2015 v 20:09

Dobry den.Chodim trikrat tydne na 20 minut behat.Chtel bych zhubnout 6 az 7 kg.Prosim jaky pripravek byste mi doporucil.dekuji

» Reagovat

RE: Hubnuti

Fitness 24 9.11.2015 v 12:53

Dobrý den, doporučil bych vám spalovač Shred-X Rippedcore, který se užívá i před tréninkem. Měl by vám pomoci zredukovat hmotnost a navíc také podpořit ve fyzické aktivitě. Pokud byste hledal i něco pro zlepšení regenerace, zlepšení tonusu svalů nebo jen jako rychlou ale kaloricky řízenou svačinu, doporučuji Diet Pro Protein, případně Whey Plus RippedcoreProteinový nápoj bych pak doporučoval užívat nelépe 2x denně dle potřeby, případně jednu z dávek po tréninku, pokud byste ten den trénoval. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: Hubnuti

Daniela 20.6.2016 v 13:51

Zdravím, přidávám se k dotazu, chodím běhat 20-30min.denně 5krát týdně, koukala jsem se na složení L-Carnitinu ale postrádám tam složku kofeinu, přehlédla jsem se? Nebo tam není obsažen? Tak samo jako v dotazu Petra, zhubla jsem 25kg, bohužel 5kg šlo zpět nahoru a nemohu se jich střepat:o((( stačí je dát zase dolů:o)) tak málo chybí ke štěstí:O)))

» Reagovat

RE: RE: Hubnuti

Fitness 24 22.6.2016 v 20:57

Dobrý den, každý produkt na bázi karnitinu neobsahuje kofein. Jeden produkt s obsahem karnitinu a kofeinu ale v nabídce máme. Konkrétně CarniLean 2000 Ampule. Pokud jde o vaše běhání, snažte se raději běhat 30-40 minut, a to i třeba pouze 4x do týdne. Mělo by to být efektivnější než při aktuálních 20-30 minutách, 5x týdně.

» Reagovat

Iveta

hubnutí 23.8.2016 v 09:34

Dobrý den. Chodím 2 x týdně na hodinu aerobicu, ale jinak mám sedavé zaměstnání a toho pohybu moc nemám. Co si mám od Vás pořídit, na zhubnutí cca 5 kg? Je mi 40 let.

» Reagovat

RE: Iveta

Fitness 24 28.8.2016 v 20:46

Dobrý den, doporučuji vám do svého jídelníčku zařadit protein na hubnutí Diet Pro Protein, který užívejte 2x denně. Ve dnech tréninku si vezměte jednu dávku asi 45-60 minut před tréninkem a druhou dávku do 30 minut po tréninku. Ve dnech volna užíjte také 2 dávky, nejlépe jako dvě svačiny, případně pak dle potřeby kdykoliv během dne. Samotný protein sníží váš kalorický příjem, obohatí stravu o potřebné bílkoviny, pomůže s lepší regenerací a zabrání nechtěnému katabolismu. Pouze tímto by mělo dojít ke snížení hmotnosti. Pokud byste ale chtěla navíc získat více energie do tréninků, případně i v průběhu dne a redukci tuku více zintenzivnit, přidejte k proteinu spalovač Shred-X Rippedcore. Tedy za předpokladu, že nejste citlivá na kofein, případně netrpíte žádnou závažnou nemocí. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že s produkty budete spokojena.

» Reagovat

Spalovace

Terez 9.9.2016 v 13:11

Dobry den,prosim ktery spalovac pouzit?chodim behat kazdy den 30mi.chci zhubnout 15kg,dekuji

» Reagovat

RE: Spalovace

Fitness 24 14.9.2016 v 17:12

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Shred-X Rippedcore společně s proteinem na hubnutí Diet Pro Protein. Účel spalovače je zřejmě jasný. Užívejte jej přesně dle návodu s tím, že v prvních dnech začnete užívat pouze poloviční dávky pro otestování vaší kofeinové tolerance. Protein pak užívejte nejlépe ve dvou samostatných dávkách. Ve dnech tréninku jednu z dávek jako svačinu nebo 60 minut před tréninkem a druhou dávku do 30 minut po tréninku. Ve dnech volna pak jednu dávku dopoledne a druhou dávku odpoledne, vždy jako svačinu. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o váš trénink, nedoporučuji trénovat každý den. Dva dny v týdnu (např. středa a neděle) si vyčleňte také na potřebnou regeneraci a odpočívejte.

» Reagovat

Hubnutí

Karolína 7.11.2016 v 12:53

Dobrý den. Chodím 2x týdně na trampolíny, ale jinak mám sedavé zaměstnání a toho pohybu moc nemám. Chtěla bych tak 5kg shodit. Můžete mi něco doporučit? Děkuji

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 8.11.2016 v 18:42

Dobrý den, doporučuji vám do svého jídelníčku zařadit protein na hubnutí Whey Plus Rippedcore, který užívejte 2x denně jako náhradu dvou svačin, případně jednu ze dvou dávek užívejte do 30 minut po cvičení. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Účelem proteinu bude obohatit váš jídelníček o potřebné bílkoviny, zredukovat denní kalorický příjem, ale také urychlit regeneraci po vašem cvičení. Věřím, že kombinací s vaší sportovní aktivitou dosáhnete požadovaných výsledků. Důležité bude, abyste se také pravidelně stravovala. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, kdy 2-3 jídla budou ve formě proteinového nápoje.

» Reagovat

Sylva 13.3.2019 v 12:59

Dobrý den, užívá se carnitin i v době, kdy nemám žádnou fyzickou zátěž? Děkuji za odpověď.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail