Fitness-24.cz

Iontové nápoje Iontstar

- VELKOOBCHODNÍ SLEVA
Iontové nápoje Iontstar
Kategorie Iontové nápoje
Výrobce Aminostar
Běžná cena 429,-
U nás ušetříte 130,- (30%)
naše cena
299,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-30%

5 dnů VELKOOBCHODNÍCH SLEV: Získejte slevu v takové výši, která je běžně dostupná pouze velkoobchodním zákazníkům. Akční nabídka je platná od 17.11.2020 (14:00) do 22.11.2020 (14:00) nebo pouze do vyprodání limitovaných skladových zásob. Expirace produktů není ohrožena a vztahuje se pouze na omezené množství poskytnuté výrobcem.

 

Doplňuje tělu potřebnou energii

Přispívá k tvorbě nové energie, snížení míry únavy a vyčerpání

Udržuje iontovou rovnováhu

Přispívá ke správné hydrataci organismu

Předchází dehydrataci

Podporuje regeneraci po sportovním výkonu


 

Informace o produktu:

Máte vysoké nároky na svůj sportovní výkon a požadujete nadstandardní kvalitu? Iontstar sport sirup naprosto vyhovuje požadavkům jak profesionálních, výkonnostních tak i rekreačních sportovců. Přiměřený obsah „rychlé“ energie ve formě cukrů, schopnost stabilizace optimální hladiny krevního cukru v průběhu výkonu, podpora tvorby energie z tuků.  Díky posledním dvěma vlastnostem se jedná svým složením o nápoj zcela výjimečný. Velmi nízká mineralizace zamezuje riziku „přesolení“.

 

V každé chvíli přijímáte „správnou“ koncentraci důležitých minerálů. Energie je obsažená ve formě dvou základních typů cukrů a to „rychlých a zpožděných“. Celá jedna polovina z nich je nezávislá na inzulínu (fruktóza).

Nápoj je mimořádný také obsahem specifických fyziologicky účinných látek, podporujících přeměnu živin na energii a stabilizujících tzv. vnitřní prostředí. Tím se oddaluje vývoj nepříznivých změn negativně ovlivňujících výkon.  


Je použitelný zcela univerzálně:

- PŘED výkonem – zajistí správnou hydrataci organismu a připraví tělo na maximální výkon

- V PRŮBĚHU výkonu – doplní a podporuje uvolnění potřebné energie, reguluje minerálovo-iontovou rovnováhu při fyzickém výkonu, předchází dehydrataci organismu  

- V DOBĚ ZOTAVENÍ - přispívá k rychlejší rehydrataci organismu a doplnění ztracených minerálů a současně k rychlejší regeneraciLze ho používat u všech sportovních specializací včetně mládeže a fyzicky intenzívně pracujících osob. Pro kojící ženy je vhodný v maximálním denním množství do 1 litru hotového nápoje, pro starší generaci neomezeně. Lze ho použít v jakýchkoliv teplotních podmínkách okolí.

V případě použití kojícími ženami a diabetiky doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem – celkový obsah zatěžujících cukrů v jednom litru nápoje je jen 6 g tj.pouze 0,5 BE.

Aminostar garantuje, že nápoj NEOBSAHUJE látky návykové ani dopingového charakteru.

 

Dávkování:

Před použitím protřepat. Nadávkujte požadované množství sirupu a zřeďte odpovídajícím množstvím vody (1 l vody/20 ml IontStar Sport sirupu). Opět krátce protřepat. Namíchaný nápoj skladujte v chladu a spotřebujte do 24 hod.

 

Složení:

Invertní sirup 70%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, maltodextrin, fruktóza, chlorid sodný, L-karnitin báze, kyselina glutamová, glycin, extrakt Garcinia Cambogia (HCA 50%), sladidla: aspartam a acesulfam K, laktát vápenatý, konzervant: sorban draselný, chlorid chromitý, aroma, barvivo: azorubin.

Aktivní látky v 1 dávce (20ml): L-karnitin 100mg, L-Glutamin 100mg, L-glycin 100mg, Sodík 74mg, Draslík 46mg, Hořčík 12mg, Chrom 3,79mcg, Invertní sirup 21120mg, Fruktóza 500mg, Maltodextrin 500mg

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail