Fitness-24.cz

Enduro Carbs

Enduro Carbs
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Iontové nápoje
Výrobce USN
Běžná cena 990,-
U nás ušetříte 300,- (30%)
naše cena
690,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Iontový nápoj založen na bázi středně větvených polymerů glukózy a čisté krystalické fruktózy

S obsahem vysoké dávky Hořčíku a Vitaminu C ke snížení míry únavy a vyčerpání

Obsahuje Draslík pro normální činnost svalů a nervové soustavy


 

Informace o produktu:

Enduro Carbs je instantní koncentrát k přípravě iontového nápoje. Jeho konzistence je založena především na bázi středně větvených polymerů glukózy a malého množství čisté krystalické fruktózy. Studie prokázaly, že polymery glukózy slouží jako přímý prekurzor pro syntézu glykogenu ve svalech mnohem efektivněji a účinněji, než jakékoli jiné formy cukrů (sacharidů). Fruktóza je okamžitě tělem využita.


Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, činnosti svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk.


Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, činnosti svalů a k udržení normálního krevního tlaku.


Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zvyšuje vstřebávání železa.

Doporučujeme užívat těsně před výkonem se lžičkou přípravku L-Glutamin.

 

Dávkování:

Muži: rozpusťte 2 plné odměrky (75g) v 500-600ml vody; užívejte 3-4 krát denně, nejlépe mezi jídly.

Ženy: rozpusťte 1,5 odměrky (50g) v 400-500ml vody; užívejte 3-4 krát denně, nejlépe mezi jídly.

 

Složení:

Maltodextrin, monohydrát dextrózy, kukuřičný škrob, kyselina citrónová, fosforečnan draselný, aroma, chelát hořčíku, oxid křemičitý - E551, chlorid sodný, stabilizátor (xantan), sladidla (sukralóza, acesulfam-K), oxid hořečnatý, kyselina askorbová, barviva: E110 (v příchuti "Pomeranč") - může nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí, přírodní saflorový extrakt (v příchuti "Citrón & limetka").

 

 

Upozornění:

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail