Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Iontové nápoje

Champion Sport Fuel

Iontové nápoje

ChampION je velmi oblíbený tekutý koncentrát pro snadnou přípravu hypotonického sportovního nápoje. Splňuje vechny poadavky profesionálních i rekreačních sportovců s nejvyími nároky. ChampION účinně kombinuje 3 druhy sacharidů, které za pomoci L-Karnitinu spolupracují na optimalizaci dodávek energie do těla.

naše cena: 352,-
-15%
Značka

Iontové nápoje | Diskuze

tekutiny na cyklozávodech

Petra 3.8.2015 v 10:38

Prosím o radu jak nejlépe doplnit tekutiny při cyklomaratonech ( např. Krušnoton 180km ) - pro přítele, věk 42 let, celý žívot sportuje(teď jezdí na šťávu :-), děkuji

» Reagovat

RE: tekutiny na cyklozávodech

Fitness 24 4.8.2015 v 13:12

Dobrý den, na trhu jsou úplně jednoduché iontové nápoje jako je například Iont Star. Osobně ale doporučuji komplexnější produkty typu Enduro Boost, které obsahují celou řadu podpůrných složek, které pracují v synergii. Zlepšují výkon, soustředění nebo napomáhají bojovat s kyselinou mléčnou a s únavou. Pokud by přítel rád zvýšil svalový výkon, intenzitu tréninku, prokrvení svalstva nebo oddálil únavový práh, doporučuji před tréninkem užít komplexní před-tréninkový doplněk X-Plode Hardcore. Účinkuje během pár minut a dokáže velmi efektivně přinést jiný rozměr tréninku. V první fázi doporučuji použít pouze 1 odměrku a později je možné dávkování zvýšit. X-Plode Hardcore se užívá pouze před tréninkem a je možné jej kombinovat také s Enduro Boost, který se užívá během tréninku.

» Reagovat

Olin 24.1.2016 v 11:15

Dobrý den, chci poprosit o radu. Měřím 190cm a vážím mezi 85-90kg. Cvičím, posiluji ale nemohu přibrat. Doporučil by jste mi prosím nějaký přípravek vhodný k nabrání váhy apod. Děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 28.1.2016 v 13:31

Dobrý den, doporučuji vám komplexní produkt Omni-MX Hardcore, kde v jediném produktu máte zastoupen proteinový nápoj, před i po-tréninkový nápoj, kreatinový produkt, anabolizér a BCAA. Výhodou je snadné dávkování - užívá se 2x denně a finanční úspora v porovnání s adekvátně kvalitní kombinací jednotlivých produktů. Při dodržení správného dávkování byste měl výrazné výsledky zaznamenat během 7-10 dnů. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail