Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Iontové nápoje

Champion Sport Fuel

Iontové nápoje

ChampION je velmi oblíbený tekutý koncentrát pro snadnou přípravu hypotonického sportovního nápoje. Splňuje vechny poadavky profesionálních i rekreačních sportovců s nejvyími nároky. ChampION účinně kombinuje 3 druhy sacharidů, které za pomoci L-Karnitinu spolupracují na optimalizaci dodávek energie do těla.

naše cena: 352,-
-15%
Značka

Iontové nápoje | Diskuze

tekutiny na cyklozávodech

Petra 3.8.2015 v 10:38

Prosím o radu jak nejlépe doplnit tekutiny při cyklomaratonech ( např. Krušnoton 180km ) - pro přítele, věk 42 let, celý žívot sportuje(teď jezdí na šťávu :-), děkuji

» Reagovat

RE: tekutiny na cyklozávodech

Fitness 24 4.8.2015 v 13:12

Dobrý den, na trhu jsou úplně jednoduché iontové nápoje jako je například Iont Star. Osobně ale doporučuji komplexnější produkty typu Enduro Boost, které obsahují celou řadu podpůrných složek, které pracují v synergii. Zlepšují výkon, soustředění nebo napomáhají bojovat s kyselinou mléčnou a s únavou. Pokud by přítel rád zvýšil svalový výkon, intenzitu tréninku, prokrvení svalstva nebo oddálil únavový práh, doporučuji před tréninkem užít komplexní před-tréninkový doplněk X-Plode Hardcore. Účinkuje během pár minut a dokáže velmi efektivně přinést jiný rozměr tréninku. V první fázi doporučuji použít pouze 1 odměrku a později je možné dávkování zvýšit. X-Plode Hardcore se užívá pouze před tréninkem a je možné jej kombinovat také s Enduro Boost, který se užívá během tréninku.

» Reagovat

Olin 24.1.2016 v 11:15

Dobrý den, chci poprosit o radu. Měřím 190cm a vážím mezi 85-90kg. Cvičím, posiluji ale nemohu přibrat. Doporučil by jste mi prosím nějaký přípravek vhodný k nabrání váhy apod. Děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 28.1.2016 v 13:31

Dobrý den, doporučuji vám komplexní produkt Omni-MX Hardcore, kde v jediném produktu máte zastoupen proteinový nápoj, před i po-tréninkový nápoj, kreatinový produkt, anabolizér a BCAA. Výhodou je snadné dávkování - užívá se 2x denně a finanční úspora v porovnání s adekvátně kvalitní kombinací jednotlivých produktů. Při dodržení správného dávkování byste měl výrazné výsledky zaznamenat během 7-10 dnů. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail