Fitness-24.cz

L-Glutamine

- DOPRODEJ
L-Glutamine
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Glutamin
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 760,-
U nás ušetříte 211,- (28%)
naše cena
549,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-28%

Akční nabídka platná od 8.11.2017 platí pouze do vyprodání limitovaných skladových zásob.

 

Hraje zásadní roli při základních fyziologických funkcích, včetně prevence zhroucení svalů, podpory aktivní bilance dusíku a podpory imunitního systému i regenerace

Omezuje poškození svalových buněk, zajišťuje syntézu proteinu a fyzický růst

Vhodný pro všechny typy sportovců - vytrvalostních, tak i silových

Vyrobeno v EU


 

Informace o produktu:

Nenahraditelná anabolická, anti katabolická aminokyselina! Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském těle. Jeho důležitost dokazuje také to, že 60% volných aminokyselin ve svalech je tvořená z glutaminu. Při různých stresových situacích, jako je například doba před a po tréninku, je glutaminová potřeba zvýšená o takové množství, že množství vytvořené organizmem už nestačí na pokrytí této potřeby. Kvůli těmto podmínkám se stává glutamin esenciální aminokyselinou. 

Mimo svaly, potřebují glutamin i jiné tkáně. Trávící a imunitní systém ho využívá jednak jako zdroj energie a zároveň jako prekurzor nukleotidů. Nukleotidy jsou organické molekuly, které jsou hlavními složkami transportních molekul, jako i DNA a RNA. Profitují se z nich hlavně tkáně s rychlým dělením buněk, které mají velkou spotřebu energie. Předností glutaminu jsou podpora vzniku růstového hormonu, oddálení únavy, zvýšení objemu buněk, posilnění imunitního a trávicího systému a zlepšení glykogenové syntézy. Pomáhá udržovat optimální hladinu glutaminu a maximalizovat objem svalových buněk. Po každém tréninku dojde k růstu objemu a síly!

Potřeba glutaminu je zvýšená za určitých extrémních podmínek, jako je intensivní trénink nebo nemoc, kdy naše tělo a imunitní systém potřebuje mnohem více glutaminu než si samo dokáže vyrobit. Proto se jeho doplnění formou našeho přípravku stává nutností. V odborných studiích bylo prokázáno, že kontinuální doplňování glutaminu ve stravě působí proti odbourávání svalové hmoty. Další jeho předností je, že jako jedna z mála aminokyselin může významně zvýšit produkci růstového hormonu (GH) v organismu. Dokonce již pouhé 2 gramy glutaminu mohou čtyřnásobně zvýšit hladinu vlastního tělesného růstového hormonu.

 

Dávkování:

Užívejte 1 dávku (1 vrchovatou čajovou lžičku = 6g) společně s 200 ml čisté vody nebo džusu. Jednu dávku užijte 30 minut před tréninkem a další dáku užijte ihned po tréninku. Užívejte 2-4 dávky denně v závislosti na intenzitě tréninku. Balení obsahuje 100 dávek.

 

Složení:

V každé dávce (1 čajová lžička = 6g) získáte: 6g L-Glutamin

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail