Fitness-24.cz

L-Glutamine

- DOPRODEJ
L-Glutamine
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Glutamin
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 760,-
U nás ušetříte 211,- (28%)
naše cena
549,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Akční nabídka platná od 8.11.2017 platí pouze do vyprodání limitovaných skladových zásob.

 

Hraje zásadní roli při základních fyziologických funkcích, včetně prevence zhroucení svalů, podpory aktivní bilance dusíku a podpory imunitního systému i regenerace

Omezuje poškození svalových buněk, zajišťuje syntézu proteinu a fyzický růst

Vhodný pro všechny typy sportovců - vytrvalostních, tak i silových

Vyrobeno v EU


 

Informace o produktu:

Nenahraditelná anabolická, anti katabolická aminokyselina! Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském těle. Jeho důležitost dokazuje také to, že 60% volných aminokyselin ve svalech je tvořená z glutaminu. Při různých stresových situacích, jako je například doba před a po tréninku, je glutaminová potřeba zvýšená o takové množství, že množství vytvořené organizmem už nestačí na pokrytí této potřeby. Kvůli těmto podmínkám se stává glutamin esenciální aminokyselinou. 

Mimo svaly, potřebují glutamin i jiné tkáně. Trávící a imunitní systém ho využívá jednak jako zdroj energie a zároveň jako prekurzor nukleotidů. Nukleotidy jsou organické molekuly, které jsou hlavními složkami transportních molekul, jako i DNA a RNA. Profitují se z nich hlavně tkáně s rychlým dělením buněk, které mají velkou spotřebu energie. Předností glutaminu jsou podpora vzniku růstového hormonu, oddálení únavy, zvýšení objemu buněk, posilnění imunitního a trávicího systému a zlepšení glykogenové syntézy. Pomáhá udržovat optimální hladinu glutaminu a maximalizovat objem svalových buněk. Po každém tréninku dojde k růstu objemu a síly!

Potřeba glutaminu je zvýšená za určitých extrémních podmínek, jako je intensivní trénink nebo nemoc, kdy naše tělo a imunitní systém potřebuje mnohem více glutaminu než si samo dokáže vyrobit. Proto se jeho doplnění formou našeho přípravku stává nutností. V odborných studiích bylo prokázáno, že kontinuální doplňování glutaminu ve stravě působí proti odbourávání svalové hmoty. Další jeho předností je, že jako jedna z mála aminokyselin může významně zvýšit produkci růstového hormonu (GH) v organismu. Dokonce již pouhé 2 gramy glutaminu mohou čtyřnásobně zvýšit hladinu vlastního tělesného růstového hormonu.

 

Dávkování:

Užívejte 1 dávku (1 vrchovatou čajovou lžičku = 6g) společně s 200 ml čisté vody nebo džusu. Jednu dávku užijte 30 minut před tréninkem a další dáku užijte ihned po tréninku. Užívejte 2-4 dávky denně v závislosti na intenzitě tréninku. Balení obsahuje 100 dávek.

 

Složení:

V každé dávce (1 čajová lžička = 6g) získáte: 6g L-Glutamin

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail