Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Zelený čaj

Přesvědčte se o blahodárných účincích zeleného čaje!

Zelený čaj je nápoj s bohatou tisíciletou tradicí. O vynikajícím účinku zeleného čaje na lidské zdraví není pochyb. Někdy ale nemůžeme z nejrůznějších důvodů vypít tolik šálků denně, kolik bychom potřebovali. Velmi dobrým řešením jsou v takovém případě tablety ze zeleného čaje.

Zelený čaj je při ochraně našeho zdraví svým způsobem nenahraditelný. Působí preventivně proti rakovině a chrání nás také před nebezpečnými a život často ohrožujícími kardiovaskulárními chorobami. Posiluje imunitu a pomáhá odbourávat tuky, ale příznivých účinků je mnohem více.

A proč je zelený čaj působí tak blahodárně na lidský organismus? Odpověď je snadná: je doslova nabitý látkami, které jsou pro naše zdraví velmi důležité. Například hlavní antioxidant, polyfenol EGCG, je podle vědeckých závěrů jednou z nejúčinnějších zbraní v boji proti rakovině.

Víte, co je skvělé? Tento polyfenol EGCG nejen že chrání naše buňky před nebezpečným poškozením, ale zvyšuje dokonce tvorbu antioxidačních enzymů, které naše tělo rovněž ochraňují. Polyfenoly umí také zneškodnit ty nebezpečné enzymy, které přeměňují prokarcenogeny na karcenogeny. Rovněž blokují i tvorbu enzymu, který je zodpovědný za tvorbu metastáz.

Zelený čaj (a tabletový extrakt z něj) je na katechiny, což je skupina 4 nejvýznamnějších polyfenolů, velice štědrý, zatímco v černém čaji je katechinů v důsledku fermentace méně. Tedy další důvod, proč sáhnout po tabletách ze zeleného čaje, chceme-li posílit imunitu a bojovat s civilizačními chorobami!

Zelený čaj nás rovněž chrání před obezitou. Nesnižuje sice chuť k jídlu, ale zvyšuje spalování tuků. Látky obsažené v zeleném čaji podporují metabolismus a pomáhají tělu využít tuk jako zdroj energie, takže ten se pak neukládá v podobě nehezkých tukových polštářů.

Ať už si dáte šálek zeleného čaje nebo zvolíte praktičtější formu, a tou jsou tablety s obsahem extraktu ze zeleného čaje, rozhodně děláte dobře pro své zdraví, které se vám odmění dobrou fyzickou i psychickou kondicí…

Produkty, které obsahují kvalitní extrakt ze zeleného čaje:

- Zelený čaj Natrol (extrakt ze zeleného čaje)
- Hydroxycut (spalovač tuků s extraktem ze zeleného čaje)
- Hydroxycut CF (spalovač tuků – bez kofeinu)
- Hydroxycut MAX (spalovač tuků – pouze pro ženy)

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail