Fitness-24.cz

Trénink

Kulturistika je něco více než jen hmota o super velikosti a vypracování každého kila váhy ve vašem těle...

Vybuduj si perfektní tělo s pomocí nového „P.O.P. Tréninku“
– část 1a/4

Multi série skládající se ze 4 částí
Nezapomeňte konzultovat se svým lékařem, než zahájíte jakoukoliv změnu výživy a pravidelné cvičení.


Úvod: Váš podrobný průvodce tréninkem

Kulturistika je něco více než jen hmota o super velikosti a vypracování každého kila váhy ve vašem těle; je to také vytváření perfektních proporcí a vyrýsované symetrie. Jde o sport zaměřený na vybudování klasického vzhledu těla ve tvaru písmene X – široká ramena, vypracovaná záda, ruce tvrdé jako skála, štíhlá pas, stehna jako planoucí pochodně a lýtka jako diamanty. Proto je nám líto všech sportovců, kteří si mysleli že vše stojí na tom, že zvednete činku o hmotnosti 180 kg, a tím tedy končí celý trénink. Ale množství váhy, kterou zvednete, je jenom jednou z částí budování vynikajícího těla, za kterým se bude každý otáčet. To, jak trénujete, jak přesně provádíte jednotlivá cvičení a jakou část těla posilujete – to vše hraje zásadní roli v typu těla, které si nakonec vybudujete.

A proto přichází tréninkový program zaměřený na vybudování přesných proporcí – „P.O.P. (Power of Proporce) Training Program“. Je považován za jednu z forem takzvaného “chytrého” tréninku. Jde o jeden z druhů tréninku, které jsou založeny na využití takzvaného cyklického (periodického) tréninku a zároveň i vysoce intenzivního tréninku (H.I.T). To vede k tomu, že se je lépe využívána lidská anatomie k dosažení maximálních možných výsledků. Tréninkový program „P.O.P. Trénink“ kombinuje převratné doplňky stravy s všemi nástroji kulturistiky, které nakonec budete potřebovat k dosažení těla, jež budí velkou pozornost okolí – tedy těla, které jste vždy chtěli mít, o kterém jste si mysleli, že nikdy v životě nebude možné dosáhnout!

Program „P.O.P. Trénink“ je moderní tréninkový program, který dokáže využít různých typů skladby svalstva při úsilí vedoucímu k maximální efektivitě tréninku a pomáhá vybudovat tělo, které dokáže vzbudit velkou pozornost, jak jste si vždy přáli!

Jaký typ těla tedy bude přitahovat nejvyšší pozornost? Jaké jsou nejlepší tipy a triky vedoucí k vybudování velkých i silných svalů na rukou i na hrudníku? Na tyto, ale i další otázky, vám odpoví exkluzivní průvodce programem „P.O.P. Trénink“. Řiďte se jednotlivými kroky této série obsahující 4-části a zažijte, jak opravdu snadné je vybudovat si perfektní, na pláž připravené tělo, a to již během několika týdnů!

Rychlý průvodce jednotlivými kroky:

ČÁST 1: STRUČNÝ ÚVOD

• Do hloubky provedený náhled na typ lidského těla, který byl historií prověřen, že přitahuje největší pozornost. Program „P.O.P. Trénink“ byl speciálně vyvinut tak, abyste dosáhli tohoto ideálního vzhledu. Čtěte více...

ČÁST 2: ZAPOMENUTÁ CESTA K RŮSTU SVALŮ

• Jeden z hlavních bodů, na které je program „P.O.P. Trénink“ zaměřen, je stimulace typických netrénovaných částí těla. To vám pak pomůže zlepšit vývoj svalových vláken a také celkový tréninkový výkon i sílu. Navíc dokonce působí i jako prevence proti zraněním. Čtěte více...

ČÁST 3: OBLÍBENÉ TRIKY, KTERÉ VÁM MOHOU POMOCI PŘI CVIČENÍ, TÝKAJÍCÍ SE CVIKŮ ZASLANÝCH OD TRÉNINKOVÝCH FANDŮ

• Výhodou špičkové společnosti v této oblasti průmyslu je to, že je možno využívat nejlépe střežená tajemství k dosažení většího množství svalů za kratší dobu. Proto nabízíme pomůcky, které vám pomohou co nejlépe využít program „P.O.P. Trénink“ a tím pádem vám i pomohou vybudovat si nejlepší možnou postavu.

ČÁST 4: STAŽENÍ VZORKU TRÉNINKOVÉHO PROGRAMU „P.O.P TRAINING“ A NÁSLEDUJÍCÍ DOKONČENÍ TRÉNINKU

• Tréninkový program „P.O.P. Trénink“ sám o sobě nebude rychle fungovat. Je potřeba přidat striktně dodržovanou výživu založenou na doplňcích, vyvinutými v souladu s vědeckými poznatky, což vám pomůže dosáhnout přírůstků vyšší úrovně.

Pokračování - P.O.P. Trénink a proporce těla - část 1b

Pokračování - P.O.P. Trénink část 2 - Zapomenutá cesta k růstu svalů

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail