Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Výhody registrace

Vytvořte si vlastní účet v našem věrnostním klubu a připojte se k tisícům našich spokojených zákazníků. Co registrací u nás získáte? 

Ještě pohodlnější nákupy v budoucnu

Nebaví Vás neustálé vyplňování Vaší adresy, telefonu nebo jiných údajů, které jsou nezbytné pro úspěšné dokončení každé Vaší objednávky a následné doručení zboží? Váš vlastní účet si všechna tato data bude pamatovat a při každém nákupu v budoucnu, již nebude potřeba je znovu vyplňovat. A co víc. Ve svém účtu si tato data můžete kdykoliv měnit nebo můžete sledovat aktuální stav Vašich objednávek. Můžete tak být v reálném čase informování v jakém stavu se Vaše objednávka právě nachází.

Upozornění: Provozovatel tímto prohlašuje, že veškeré Vámi poskytnuté informace bude považovat za důvěrné a budou sloužit pouze k úspěšnému vyřízení Vaší objednávky. 

Exkluzivní ceny na všechny produkty - věrnostní slevy

Každý registrovaný zákazník všemi svými nákupy dosahuje určitých hranic, které odměňujeme věrnostními slevami. Částky za každé nakoupené a řádně zaplacené zboží se vám budou po celou dobu existence vašeho účtu započítávat do věrnostního programu. Čím vyšší částky tedy svými nákupy dosáhnete (po celou dobu platnosti účtu), tím vyšší slevu získáte.

Příklad: Jestliže součet všech Vašich nákupů z minulosti přesáhne částky 4000 Kč vč. DPH, automaticky Vám bude přidělena sleva ve výši 3% z celkové hodnoty Vaší poslední objednávky. Tímto způsobem můžete dosáhnout až na slevu ve výši 5%. Podmínky pro získání věrnostních slev uvádíme níže v Tabulce věrnostních slev.

Tabulka věrnostních slev

Celková částka za všechny nákupy nad 2 000 Kč 2%
Celková částka za všechny nákupy nad 4 000 Kč 3%
Celková částka za všechny nákupy nad 8 000 Kč 4%
Celková částka za všechny nákupy nad 10 000 Kč 5%

 

Poznámka: Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu věrnostního programu bez předchozího upozornění. 

Aktuální přehled o informacích a dodatečných slevách

Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dodavateli, takže jsme schopni našim zákazníkům nabízet mnohem zajímavější nabídky oproti naší konkurenci, která tyto možnosti nemá. Staňte se členem našeho věrnostního klubu a při své registraci zvolte, že souhlasíte se zasíláním tzv. "Newsletteru" (pokud nebudete souhlasit, nebudeme Vás samozřejmě nijak obtěžovat). Každý měsíc tak na svém emailu naleznete exkluzivní nabídku na vybrané produkty nebo Vám jako prvním představíme světové novinky.

Pomocí Newsletteru nemusíte dostávat pouze nabídky na výhodné nákupy produktů, ale také cenné články vydávané světovými autoritami z oblasti fitness a bodybuildingu, které Vám mohou pomáhat zefektivnit Vaše úsilí na maximum.

Upozornění: Pokud nebudete při registraci souhlasit s přijímáním newsletterových zpráv, samozřejme Vaši volbu plně respektujeme a nebudeme Vás nijak obtěžovat.

Dárky

Všechny členy našeho věrnostního klubu pravidelně a nadstandardně odmněňujeme v návaznosti na jejich nákupní historii a rozšiřujeme již tak rozvinutý systém dárků, které všichni naši zákazníci mají možnost získávat koupí vybraných produktů.

 

TIP: Nakupujte pro svoji rodinu, přátelé a známé a získejte společně vyšší slevy a bonusy na veškeré námi nabízené produkty.

* Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky věrnostního programu bez předchozího upozornění.

Zaregistrovat se a získat výhody

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail