Fitness-24.cz

Expresní doručení do 24 hodin

Expresní doručení již během 24 hodin

Pokud u nás provedete objednávku jakéhokoliv zboží v hodnotě nad 2000 Kč vč. DPH, získáte expresní doručení dle Vašeho výběru pomocí PPL nebo České pošty na Vámi udanou adresu ZDARMA. Pokud navíc svou objednávku provedete ve všední den do 10 hodiny, Vaše zásilka je expedována ještě tentýž den, kdy přepravce (Česká pošta, GLS i PPL) slibuje doručení během následujícího dne.

Vybírejte prosím přepravce dle Vašich potřeb, protože i když jde o podobné služby, může Vám jedna z nich vyhovovat více a jiná méně. Více informací o rozdílech mezi způsoby doručení naleznete níže.

Více informací o doručení zásilky pomocí přepravce PPL:


- Kurýr by vás měl v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámil vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti.
- Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den.
- Zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele.
- Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic, které Vám budou při expedici od Fitness24.CZ zaslány na Vámi udaný email při objednávce).

Cena služby:
- platba bankovním převodem 69 Kč
- platba dobírkou 99 Kč


Více informací o doručení zásilky pomocí České pošty:

- Kurýr Vás v tomto případě telefonicky kontaktovat nebude, ale v případě Vaší nepřítomnoti na Vaší adrese, Vám do poštovní schránky uloží oznámení o uložení zásilky na Vaší nejbližší poště.
- Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí od 8–15 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, kdy záleží na vytížení a časovém rozvrhu daného řidiče).

Cena služby:
- platba bankovním převodem 59 Kč
- platba dobírkou 89 Kč

 

Neobdrželi jste svou zásilku do 24 hodin od vyexpedování od nás?

Důležité upozornění: Při každé expedici Vámi objednaného zboží Vám zasíláme na Váš email zprávu, že Vaše zásilka byla předána přepravci, který by ji měl co nejdříve doručit na Vámi uvedenou adresu. Ve většině případů jsou tyto zásilky doručeny skutečně do 24 hodin od jejich vyexpedování, ale je možné, že může dojít k nějaké chybě, která vznikla během doručování. Pokud neobdržíte svou zásilku do 2 dnů od jejího vyexpedování od nás, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve na emailu: info@fitness24.cz nebo telefonním čísle 777 993 200 (přijímá i SMS). Vždy uvádějte prosím číslo vaší objednávky nebo celé své jméno.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail