Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Chci zvýšit výkon a sílu

B4 Bomb

Anabolizéry

Předtréninkový nápoj s aminokyselinami, vitamíny a účinnými extrakty z rostlin

naše cena: 790,-
-41%
Značka

Chci zvýšit výkon a sílu | Diskuze

Pripravky na udržení výkonu při závodech

Ivana 24.5.2016 v 17:54

DOBRÝ den,Prosím o doporučení přípravku pro přitele (45let),186cm/95kg)-motokrosare.Jaké přípravky jsou vhodne a účinne pro udržení výkonu,sval.hmoty,proti křečím, -pri trenincich a zavodech . Děkuji za odpověď. Iva

» Reagovat

RE: Pripravky na udržení výkonu při závodech

Fitness 24 25.5.2016 v 16:04

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet komplexní Omni-MX Rippedcore, který se užívá 2x denně jako forma svačiny. Ve dnech tréninku se pak užívá jedna dávka asi 45-60 minut před tréninkem a druhá do 30 min po ukončení tréninku. Přítel by díky tomu měl zaznamenat výrazně lepší regeneraci a obnovu svalů, jejich lepší ochranu a měl by pomoci i proti křečím. Pokud by chtěl do tréninků dostat více síly, energie, zlepšit koncentraci a oddálit únavu, doporučuji navíc přidat produkt X-Plode Hardcore. Ten se užívá asi 15 minut před samotným tréninkem (pouze ve dnech tréninku) a účinkuje během pár minut. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Suplementace-ano/ne

Daniel 17.7.2016 v 12:48

Dobrý den, je mi 15 let a už asi půl roku chodím cvičit(jednou týdně) a tak se chci zeptat jestli bych měl používat nějaké doplňky. Protože se trochu bojím že v normální stravě ty živiny nedodám tomu tělu. Děkuji za odpověď. Dan

» Reagovat

RE: Suplementace-ano/ne

Fitness 24 15.8.2016 v 20:50

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď na váš dotaz. Jako vhodný doplněk k vašemu účelu doporučuji zvolit Muscle Meal Hardcore, který užívejte 2x denně jako formu dvou svačin. Pokud budete mít tréninkový den, jednu ze dvou dávek užijte do 30 minut po tréninku. K tomu se snažte pravidelně a vydatně jíst i běžné potraviny. Celkově byste denně měl sníst 5-6 jídel s tím, že za dvě jídla lze považovat právě Muscle Meal Hardcore. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o počet tréninků během týdne, jeden jediný trénink za týden je zcela nedostačující. Pokud chcete vidět výsledky, cvičte alespoň 3x do týdne. Na každém z těchto tréninků pak jinou svalovou partii. V opačném případě ztrácíte čas a peníze.

» Reagovat

Regenerace po dvou operacich.

Čermák Rolf 23.8.2016 v 20:06

je mě přes 80roku a nemam už skoro žádne svaly tež jsem hodně zhubnul.Potřebuju se celkově dát zase do přádku.Cvičím po oerace.páteře.Co mě radite.Nejde mně o nadměrni svaly.

» Reagovat

RE: Regenerace po dvou operacich.

Fitness 24 25.8.2016 v 18:11

Dobrý den, pro lepší regeneraci, doplnění kvalitních bílkovin včetně potřebného vápníku a rozvoj čistého svalstva, doporučuji proteinový nápoj Ultra Whey Protein. Užívejte jej 2x denně jako formu dvou samostatných svačin, kdy každá dávka bude představovat 1,5 odměrky. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Vytrvalostní běh a síla

Iveta Melicharova 6.10.2016 v 09:10

Poraďte mi které bca mám používat před běháním a po Děkuji za odpověď.Iveta

» Reagovat

RE: Vytrvalostní běh a síla

Fitness 24 6.10.2016 v 13:14

Dobrý den, doporučuji vám BCAA Intra Hardcore, které jsou v instantní formě (tzn. velmi rychle vstřebatelné) a svým poměrem cena/kvalita a množství účinné látky jsou bez konkurence. Věřím, že budete spokojena.

» Reagovat

Síla a zvýšení počtu opakování kliků

Jindřiška 27.4.2021 v 14:19

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak navýšit sílu a počet kliků. Začínala jsem na 2 poctivých klicích a během 3 týdnů se mi povedly navýšit na 12. Potřebovala bych poradit, jak se dopracovat ke klikům 30ti, potřebuji to k fyzickým testům k policii. Pravidelně cvičím celé tělo, běhám, dělám kardio. Jím vyváženě a nadváhu nemám. Protein užívám 2x denně. Děkuji za radu

» Reagovat

RE: Síla a zvýšení počtu opakování kliků

Fitness24 27.4.2021 v 20:10

Dobrý den, k vytouženým 30 klikům se dostanete právě tím, že budete pravidelně a poctivě trénovat, kvalitně se stravovat (4-5 menších porcí kvalitního jídla denně) a dostatečně spát (7-8 hodin). K vyšším výkonům Vám může dopomoci Kreatin monohydrát, který doporučuji do přípravy zařadit.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail