Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Diskuze | Chci zhubnout

Martina 8.2.2015 v 22:01

Chci se zeptat, zda se přípravek Diet Pro Meal dá míchat do mléčných výrobků. Díky.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.2.2015 v 12:02

Dobrý den, Diet Pro Meal můžete míchat do mléčných výrobků. Velmi často jej zákazníci přimíchávají například i do ranních cereálií apod.

» Reagovat

RE: hubnutí

Andrea 20.6.2021 v 23:08

Dobrý den, potřebovala bych zhubnout 3-4kg, ale nejde mi to. 3xtýdně běhám tak 8-11km, jím zdravě, nemám ráda sladké. Cvičím léta, ale mé tělo reaguje a hubne, jen pokud nejím, což je samozřejmě špatně. Můžete mi doporučit Vaše produkty, které by mi pomohly k mé spokojenosti?? Moc děkuji za Vaši radu, Andrea.

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness24 7.7.2021 v 19:50

Dobrý den, Andreo, velmi se omlouvám za pozdní reakci. Chyba vznikla na mojí straně. Pokud nemáte problémy s konzumací kofeinu, resp. jste na něj alespoň nějak navyklá, případně Váš zdravotní stav tomu nebrání (např. z důvodů onemocnění srdce, vysoký krevní tlak aj), doporučuji kombinaci komplexního spalovače tuků a dietního proteinového nápoje. Konkrétně bych jako spalovač doporučovala Shred-X Rippedcore, případně Pyrolis Sport. Účel spalovače je zřejmě jasný. Proteinový nápoj potom doporučuji užívat 2x denně jako svačinu, případně do 30 minut po ukončení tréninku, případně jako poslední jídlo dne, přibližně 1 hodinu před plánovaným spánkem. Výhodou proteinu je zvýšení bílkovin ve vaší stravě, snížení kalorického příjmu, zlepšení svalového tonusu a zlepšení regenerace po tréninku. Jednoduše řečeno: protein připraví příhodnější podmínky pro práci spalovače. Jako proteinový nápoj do dietního období mohu doporučit výborný LSP Double Plex Protein. Věřím, že i po chuťové stránce budete velmi spokojena. Pro snadnější přípravu nápojů potom doporučím používat ruční šejkr.

» Reagovat

Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Tereza 23.2.2015 v 12:40

Dobrý den, je mi 40 let jsem cca 2,5 roku po porodu a nedaří se mi zhubnout v oblasti břicha, boků a hýždí. Nic neužívím a od záři pravidelně cvičím, chodím 3x týdně do posilovny, kde cvičím skoro na všech strojích čtyři série 10-12 opakování. Po pul roce jsem se s váhou moc nehnula + - 2 kg. Chtěla bych zhubnout cca 10-12 kg a také zpevnit a zformovat postavu, prosím o vhodnou kombinaci kterou bych mohla užívat. Ve fitku mi doporučovali CLA a Karnitín ale chci se raději poradit s odborníkem. Předem, děkuji TEREZA

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 23.2.2015 v 14:40

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein je velmi dietní, ale nutričně hodnotný, takže dokáže vylepšit vaši denní stravu a připraví tak příhodné podmínky pro práci spalovače. Protein vám doporučuji užívat nejlépe 2x denně tak, abyste jej využila v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Zabráníte tak nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Každé 2-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla nebo vypít proteinový nápoj. Optimálně tak můžete proteinem nahradit dvě denní svačiny, případně ve dnech tréninku jednu z dávek užít ihned po tréninku. Nemusíte mít obavy ani s užívání před spaním. Jak jsem uvedl, protein je velmi dietní a přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na tzv. horší období. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o karnitin, jeho doplňování v tomto případě nemá význam. Kombinace, kterou jsem vám doporučil, je efektivnější. CLA můžete samostatně doplňovat, ale jsou již obsaženy v produktu Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Martina 5.2.2016 v 15:39

Dobrý den paní Terezo.Mám ten sami problém.Proto bych se chtěla zeptat zda se Vám podařilo s produktami Pyrolis docílit to co jste si přála.Děkuji Vám předem.

» Reagovat

RE: RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 10.2.2016 v 23:49

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Bohužel si nejsem jistý, jestli Vám paní Tereza odpoví, protože zprávu o novém příspěvku v diskuzi zřejmě neobdrží. Jedinou možností tak zůstává, že se podívá na naše stránky, přečte si váš příspěvek a zareaguje na něj. Pokud ale můžeme jakkoliv pomoci, samozřejmě nás neváhejte kontaktovat.

» Reagovat

potřebuji radu

anna 24.2.2015 v 08:27

dobrý den chtela bych zhubnout koupila jsem si váš přípravek Shred-X Rippedcore upravila jídelníček a chtěla bych při cvičení vydat lepší výkon a mít větší výdrž co by jste mi doporučily ke cvičení za přípravek děkuji

» Reagovat

RE: potřebuji radu

Fitness 24 24.2.2015 v 13:44

Dobrý den, Shred-X Rippedcore je doporučováno užívat také 30-40 minut před tréninkem a tento produkt by vám měl pomoci zvýšit i intenzitu během cvičení. Začala jste již Shred-X užívat? Shred-X Rippedcore bych vám doporučoval kombinovat s proteinovým nápojem Whey Plus Rippedcore, který můžete nalézt v naší sekci - Proteiny na hubnutí. Jedná se o produkt s vysokým obsahem bílkovin, který v kombinaci s rozumně nastaveným jídelníčkem vytvoří pro spalovač příhodnější podmínky. Efekt hubnutí tak bude znatelnější. Protein můžete užívat kdykoliv během dne, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Můžete jej užívat také po tréninku za účelem doplnění živin a zlepšení regenerace, případně také večer, protože je velmi dietní. Optimálně doporučujeme 2 dávky denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Lenka 8.3.2015 v 16:49

Dobrý den, je mi 20 let, měřím 162cm a vážím 60kg. Vykonávám celkem náročnou fyzickou práci na 3 směnný provoz.
Ráda bych zhubla 5-10kg a také bych ráda zpevnila a zformovala partie jako je břicho, boky, zadek a stehna. Snažím se alespoň 2x do týdne chodit do fitka nebo cvičím doma, také jezdím na in-line bruslích a na kole. Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.3.2015 v 12:13

Dobrý den, doporučuji vám do svého režimu zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který užívejte v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu z běžných zdrojů. Důležité je, abyste zabránila nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Proto je nutné každé 3 hodiny sníst menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Diet Pro Meal obsahuje optimální poměr požadovaných živin. Kromě toho jej můžete užívat také například po tréninku, kdy vám pomůže rychleji regenerovat. Pro snadnější přípravu vám doporučuji používat ruční šejkr. Později, jakmile budete mít vhodné stravovací návyky osvojeny, doporučuji k Diet Pro Meal přidat spalovač Pyrolis, který by vám měl pomoci rychleji vyrýsovat postavu.

» Reagovat

kolik zhubnu?

Lucie 11.3.2015 v 12:11

dobrý den, můžu se zeptat kolik kilogramu zhubnu za měsíc pokud budu užívat Diet Pro Meal ? užívám už koktejl od nejmenované společnosti ale za 2 měsíce mám dole 4kg a to pravidelně cvičím, měřím 158cm a vážím 73kg.

děkuji

děkuji

» Reagovat

RE: kolik zhubnu?

Fitness 24 11.3.2015 v 16:28

Dobrý den, rád bych odpověděl, ale každý člověk je jiný, má jiné podmínky, jiné stravovací návyky a podobně, takže výsledek nemůže být univerzální. Můžu ale říci, že na Diet Pro Meal máme spoustu kladných referencí, jeho složení i chuť jsou velmi dobré.

» Reagovat

hubnutí

Pavlína 15.3.2015 v 10:06

Dobrý den,
je mi 45let, vážím 67kg a měřím 160cm. Vždy jsem mívala štíhlou postavu, ale v posledním roce mi lékař zvolil nevhodnou léčbu a já přibrala. Ze zdravotních důvodů byla omezena i má pohybová aktivita. Nyni jsem již vpořádku a ráda bych se nabraných kil zbavila. Upravila jsem si jídelníček. začínám se cvičením, zatím jen powerjoga, pilates, plánuji jízdu na kole atd. Našla jsem vaše stránky a produkty mne zaujaly. Jsou pro mne vhodné?, popř.které byste mi doporučili. Děkuji

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 16.3.2015 v 13:13

Dobrý den, dle informací, které uvádíte, bych doporučoval použít kombinaci spalovače a proteinu na hubnutí. Účel spalovače je zřejmě jasný, takže jej nebudu rozepisovat. Protein na hubnutí je souběžně se spalovačem vhodné užívat, protože se jedná o velmi výživné, ale dietní produkty, které pomohou spalovači vytvořit příhodnější podmínky pro jeho fungování. Proteiny na hubnutí obsahují velké množství bílkovin, jejichž výhodou je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit ve formě tukových zásob na tzv. horší období. Kromě toho, obsažené aminokyseliny vám pomohou s rychlejší regenerací a zotavením po tréninku. Kromě toho se podílejí na celé řadě důležitých procesů, které jsou i v redukčním období velmi důležité. Pokud bych měl vybírat z konkrétních produktů, doporučuji kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu Whey Plus Rippedcore. Věřím, že po stránce účinků a také chuti budete velkmi spokojena. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Jak zhubnout těhotenská kila.

Vlaďka 23.3.2015 v 11:15

Dobrý den,jsem 13 měsíců po porodu a nemůžu se zbavit kil která mi zůstala.Chtěla bych zhubnout 8 kg,ale nepatřím mezi ty co pravidelně cvičí.Jediný můj pohyb je občasné šlapání na Orbitreku. Co by jste mi doporučili? Pozn. už nekojím. Děkuji

» Reagovat

RE: Jak zhubnout těhotenská kila.

Fitness 24 23.3.2015 v 15:35

Dobrý den, doporučuji Vám kombinaci spalovače Pyrolisproteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný. Protein doporučuji používat za účelem zlepšení stravy - navýšení množství bílkovin ve stravě, čímž vytvoříte příhodnější podmínky pro fungování spalovače. Protein doporučuji užívat nejlépe 2x denně jako svačinu, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní a pravidelnou stravu. Důležité je, abyste každé 3 hodiny snědla menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny, tzn. 5-6 jídel denně. Protein vám takto může pomoci nahradit až 2 jídla denně. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Mirka 28.3.2015 v 09:09

Dobrý den,
chci začít s hubnutím,ale nevím jak a čím začít. Prosím o radu.Děkuji

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 30.3.2015 v 12:14

Dobrý den, nejdůležitější je, aby váš jídelníček byl pravidelný a vyvážený. Denně byste měla sníst 5-6 malých porcí jídla, které budou bohaté na bílkoviny. Pokud je to pro vás problém, například z časových důvodů, doporučuji zvážit investici do koktejlu na hubnutí Diet Pro Meal. Obsahuje vyvážený poměr živin, které jsou vhodné pro redukční období a tímto chutným nápojem můžete nahradit 2-3 denní jídla. Tím, že váš jídelníček bude pravidelný, začne metabolismus zrychlovat a nebude mít tendenci pro ukládání energie do tuků. Tato změna neproběhne ze dne na den, ale pokud v tomto úsilí vytrváte, vaše hmotnost by se měla snižovat. Následně můžete své úsilí podpořit s pomocá tzv. spalovačů, které by vám k požadovaným výsledkům měly dopomoci rychleji. Pro snadnější přípravu koktejlů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: hubnutí

Tereza 15.10.2016 v 08:35

Dobry den,
Je mi 22 let, merim 170 cm, vážím 60 kg. Cvicim 4x týdne silový trenink v posilovně + 2x týdne cardio. Potřebovala bych poradit, co si dat po cvičeni. Mam intoleranci na laktozu. Jde mi hlavne o regeneraci svalu a dat dolu kilco nebo dvě. :)

Dekuji za odpověď

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness 24 15.10.2016 v 12:31

Dobrý den, doporučuji Vám protein Pro V-Gain Protein od výrobce Sci-MX z Velké Británie. Jedná se o chuťově jeden z nejlepších produktů bez obsahu laktózy na trhu. K vašemu požadavku, tzn. snížení podílu tělesného tuku a rychlejší regeneraci svalstva bude ideální. Denně doporučuji užívat dvě samostatné dávky (např. jednu jako svačinu a druhou po tréninku). Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Hubnutí

Tomas 13.4.2015 v 12:46

Dobrý den,
prosím o odbornou radu. Je mi 34 let, měřím 193cm a vážím 110kg. Chtěl bych zhubnout a nevím pro jaký produkt se rozhodnout při spalování tuků.
Strava je pravidelná, jen ji upravím složení, abych dodržoval nějaké zásady. Pohyb mám 1x týdně florbal cca 2 hod., kolo MTB několikrát týdně, a cvičení doma je sedy-lehy-kliky-dřepy a skákání přes švihadlo, tyto cviky a švihadlo střídám ob den.
prosím tedy o Vaši radu či názor co nejlépe bude fungovat při hubnutí s těmito aktivitami.

Děkuji moc

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 13.4.2015 v 17:32

Dobrý den, doporučil bych Vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je zřejmě jasný. Účel proteinu je především v tom, abyste svoji stravu obohatil o bílkoviny a zdroj bílkovin v produktu obsaženém a zajistil tak příhodnější podmínky pro funkci spalovače. Jedná se o velmi dietní, ale výživný nápoj, který je také velmi chutný. Můžete jej užívat 2x denně, například jako svačinu, případně i ve večerních hodinách. Tato kombinace produktů by pro vás měla být významně přínosnější, než samotný spalovač. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

dotaz

Markéta 13.4.2015 v 15:34

Dobrý den,

potřebuji zhubnout cca 10 kg a poradit s koupí spalovače tuku. Je mi jasné, že je zapotřebí upravit jídelníček a především hodně sportovat. Potřebovala bych radu, jaký si mám koupit spalovač tuku, začínám chodit běhat, cca 40 minut denně. Zkoušela jsem L-karnitin, ale nepřijde mi moc účinný. Přemýšlím o Pyropolis, ale nevím, zda neexistuje účinější spalovač, při sportování nebo zda je Pyropolis správná volba.

Děkuji za typ a radu.
S pozdravem Markéta.

» Reagovat

RE: dotaz

Fitness 24 13.4.2015 v 17:42

Dobrý den, doporučuji Vám spalovač Pyrolis nejlépe v kombinaci s proteinem na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný a jen dodám, že se neužívá před cvičením, ale před hlavním jídlem. Účel proteinu je potom v obohacení stravy o bílkoviny, které jsou v redukčním období velmi důležité a je velmi těžké je v takovém množství získávat z běžné stravy. Výhodou bílkovin je, že jsou velmi výživné, ale velmi dietní. Protein můžete užívat 2x denně jako svačinu, případně také po tréninku nebo před spaním. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o účinky externě podávaného samotného karnitinu z hlediska redukce hmotnosti, efekt je zanedbatelný. Jedná se pouze o jednu látku bez významného efektu, proto je vhodnější volit komplexní spalovače typu Pyrolis.

» Reagovat

Jitka 27.4.2015 v 14:09

Dobrý den, prosila bych o radu jaký vhodný spalovač tuků zvolit.Je mi 48 let ,měřím 163/75.Mám sedací zaměstnání a vždy co shodím nějak časem opět naberu i když cvičím, denně cvičením na eliptikátoru a dvakrát týdne jezdím na kole .Chtěla bych zhubnou 10-12 kg a zpevnit břišní partie. Děkuji Jitka

» Reagovat

RE:

Fitness 24 27.4.2015 v 16:13

Dobrý den, pokud se vám stává, že po zhubnutí opět nabíráte, chyba bude nejspíše ve stravování, kdy se po zhubnutí navracíte k původním stravovacím návykům. V tomto směru vám doporučuji zvážit investici do proteinu na hubnutí typu Whey Plus Rippedcore, který je mimochodem oblíben také v tzv. rýsovacích období. Může vám tak být dobrým společníkem při zpevňování a rýsování břišních partií. Výhodou tohoto proteinu je, že s ním můžete snadno nahradit až 2 denní jídla především v době, kdy nemáte dostatek času se kvalitně stravovat. Denně byste měla sníst 5-6 malých porcí jídla, tzn. mezi jednotlivými porcemi byste neměla vytvářet více než 2-3 hodinové pauzy. Protože je protein také velmi dietní, můžete jej užívat i ve večerních hodinách, případně po tréninku pro doplnění živin a urychlení regenerace. K tomuto proteinu bych vám doporučoval spalovač Pyrolis, který se užívá 2x denně (30min před snídaní a 30 min před obědem). Pro snadnější přípravu proteinů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Ilona 27.4.2015 v 16:33

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli má smysl si kupovat spalovač Pyrolis,když neprovozuji žádný jiný sport, než jízdu na kole???Jsem 10 hodin v práci,celý den na nohou a na jinou sportovní aktivitu už mi opravdu nezabývají síly :-) Na kolo se dostanu tak 2x,maximálně 3x tydně cca na hodinu(ujedu přibližně 20km).Děkuji za odpověď,Ilona.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 28.4.2015 v 11:47

Dobrý den, pro dosažení účinku spalovače není nutné navštěvovat fitness centrum nebo běhat. Pokud jezdíte na kole, případně máte v rámci zaměstnání dostatek pohybu, spalovač bych doporučil. Důležité zde ale bude, abyste během dne měla možnost se pravidelně a vhodně stravovat. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla (rozestup mezi porcemi 2-3) hodiny. Pouze tak dosáhnete toho, aby váš metabolismus nezpomaloval a spalovač měl příhodné podmínky pro práci. Pro většinu lidí může být příprava a stravování v takovém režimu poměrně náročná. V takovém případě vám může pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. Každá dávka obsahuje vyvážený poměr živin a dietu podporujících ingrediencí, je velmi chutný a příprava s pomocí ručního šejkru je velmi snadná. Denně tak můžete s pomocí Diet Pro Meal nahradit až 3 jídla.

» Reagovat

Unava

Iveta 27.4.2015 v 20:24

Dobrý den, od 16.2.2015 jsem začala chodit do fitness. Cvicit každy den a 1.den v týdnu mam volno pro regeneraci. Cvičeni se věnuji denně 1-1,5.hod. Také jsem upravila jídelníček kdy jsem vyřadila úplně pečivo a zahrnula tak více ovoce a zeleniny kdy jim 5x/den po 3.hodinach. Nyní ale zjišťuji ze me tělo asi málo přijímá a hodne vydává jelikož se cítím dost unavená. Zaměstnáni mam náročné jak fyzicky tak psychicky a jeste každy den cvičeni. Zhubla jsem sice 9 kg ale nyní se váha zastavila a nejde dolu a nechci čekat na to až tělo začne ukládat a nebude se formovat a hubnout. Proto vás zadám o radu jak na to také jsem si zakoupila l- karnitin 500mg jako podporu spalování tuku při cvičeni.

» Reagovat

RE: Unava

Fitness 24 28.4.2015 v 12:11

Dobrý den, myslím, že problém bude ve schopnosti vašeho těla regenerovat. Zkuste zvolnit a dejte si více volných dnů od cvičení. Jeden den na regeneraci může být pro většinu lidí velmi velmi málo. Pokuste se své tréninky zredukovat na 3-4 návštěvy fitness centra. Také je velmi vhodné do své stravy zařadit doplňky, které vám pomohou rychleji regenerovat. Dodají vám kvalitní živiny, které je většinou z běžné stravy velmi těžké získat. Konkrétně bych vám doporučoval kombinaci proteinu Whey Plus Rippedcore a instantních aminokyselin Amino Intra Rippedcore. Oba produkty mají jako primární úkol vyživit a ochránit vaše svalstvo, doplnit potřebné aminokyseliny a urychlit regeneraci. Dávkování bych vám doporučoval následující. Whey Plus Rippedcore užívejte 2x denně. Ve dnech tréninku užujte jednu dávku 30 minut po tréninku a další dávku asi hodinu před spaním. Ve dnech volna užijte jednu dávku během dne jako svačinu a druhou dávku asi hodinu před spaním. Amino Intra Rippedcore užívejte pouze ve dnech tréninku, a to během tréninku, případně ihned po jeho ukončení. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že s touto kombinací budete spokojena.

» Reagovat

Hubnuti

Alzbeta 20.5.2015 v 17:14

Dobry den. Je mi 21 let, mam 55 kg a 157 cm, mam hrozne nesoumernou postavu, silne nohy a tluste boky. Zkousela jsem 4 tydny nejist sladke a jist pravidelne zdravou stravu. Pri me praci (pracuji 12 hodinove smeny, kratky, dlouhy tyden) nestiham cvicit. Pomohly by mi tablety Pyrolis kdybych si dale jedla zdrave a tak 2x tydne cvicila? Dekuji za odpoved.

» Reagovat

RE: Hubnuti

Fitness 24 22.5.2015 v 12:48

Dobrý den, záleží co podle vás znamená termín - stravovat se zdravě. Prioritou pro vás bude, abyste se pravidelně stravovala, každé 2,5-3 hodiny, menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Nejvíce bílkovin máte zastoupeno v libovém mase, rybách, vajíčkách nebo nízkotučných mléčných produktech. Strava bude tedy základem a prioritou úspěchu. Pokud nemáte možnost se takto stravovat s pomocí využití běžných zdrojů, může vám pomoci protein na hubnutí. Jedná se o produkty s vysokým obsahem bílkovin a velmi nízkým podílem sacharidů, cukrů a tuků. Jejich příprava s pomocí ručního šejkru je velmi snadná a rychlá. Stačí pouze nasypat prášek do šejkru, kde předtím nalejete vodu a protřepete. Tento nápoj bych vám doporučoval užívat dvakrát denně, a to právě v době, kdy nemáte dostatek na kvalitní běžnou stravu. Může to být náhrada svačin, doplněk ke snídani, jako po-tréninkový nápoj nebo večer asi 1 hodinu před spaním. Výhodou bílkovin v redukčním období je, že i přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit ve formě zásob do tuků. To neplatí o většině sacharidů ani cukrů. Pravidelná strava s vysokým obsahem bílkovin pak bude pracovat pro vás, kdy se váš metabolismus zrychlí. Jako vhodný produkt bych vám doporučoval buď Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein. Samozřejmě do takového režimu je možné přidat také spalovač Pyrolis, který by vám měl zredukovat hmotnost rychleji. Jak jsem ale napsal, prioritou je vhodná strava.

» Reagovat

Žádost o doporučení produktu k hubnutí a spalování tuku

Michaela 25.5.2015 v 19:33

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda byste mi nedoporučili nějaký produkt k podpoře hubnutí. Začala jsem chodit k výživové poradkyni a zrevidovala jídelníček ( zhubla jsem už o 3,3 cm přes boky za 3 týdny stravování s novým jídelníčkem), ale chtěla bych své snažení něčím podpořit. Cvičím postupně už delší dobu navyšuji dávky. nepravidelně 2 x týdně lehký silový trénink maximálně 30 minut (posilování břicho, nohy, zadek) a pak cca 5x týdně 60 minut cardio tréninku ( různě - kolo, indiánský běh, veslařský trenažer, apod.). Chtěla bych doporučit nějaký spalovač tuků, ale i třeba něco co by mi pomohlo ve zpevňování. ( Protein užívám 90% a jsem strašně spokojená, poněvadž si tak snáze uhlídám přijaté bílkoviny) . Předem mockrát děkuji a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Michaela

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 26.5.2015 v 18:28

Dobrý den, pokud již máte vlastní protein na hubnutí, doporučuji vám k němu spalovač Pyrolis, který by měl s redukcí více pomoci. Pokud byste navíc usilovala o zlepšení tonusu svalstva a výraznější prorýsování, doporučuji společně se spalovačem užívat také produkt CLA Lean 1000 (1 kapsli, 3x denně). Věřím, že s touto kombinací budete spokojena.

» Reagovat

Potřebuji zhubnout

Marta 26.5.2015 v 12:28

Dobrý den,je mi 48 let,jsem 4 měsíce po hysterektomii,před operací mě zjistili vysoký krevní tlak.před 6 lety jsem změnou zaměstnání přibrala 15 kilo.Měřím 160 cm a moje váha se nyní pohybuje kolem 73 kilo.Ráda bych zhubla nabraná kila,je možné v mém stavu zvolit nějaké výrobky na podporu hubnutí? Z cvičení mohu zatím pouze chůzi.Díky za odpověd´.

» Reagovat

RE: Potřebuji zhubnout

Fitness 24 26.5.2015 v 18:47

Dobrý den, prioritou pro vás bude, abyste byla schopná dodržovat vhodnou a pravidelnou stravu, tzn. každý den byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla, vždy po 2,5-3 hodinách. Každé z těchto jídel by mělo být bohaté na bílkoviny (libové maso, ryby, vajíčka, mandle, nízkotučné mléčné produkty apod). Pokud během dne nemáte dostatek času pro přípravu několika takových jídel, doporučuji vám používat koktej na hubnutí Diet Pro Meal. S jeho pomocí můžete snadno nahradit 2-3 jídla denně. Každá porce vám poskytne všechny potřebné živiny a navíc dietu podporující ingredience. Díky tomu se váš metabolismus začne zrychlovat a hmotnost se sníží. Vzhledem k tomu, že Diet Pro Meal obsahuje také několik dietu podporujících složek, prozatím vám žádný další produkt nedoporučím. Pouze pro snadnější přípravu nápojů bych vám doporučoval používat ruční šejkr.

» Reagovat

vendy 28.5.2015 v 13:41

Dobrý den potřebovala bych zhubnout 13 kilo,hlavně z oblasti břicha a stehen,cvičím na elipticalu,jaký je nejvhodnější přípravek,popřípadě kombinace více druhů.Děkuji.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.5.2015 v 21:28

Dobrý den, v prvotní fázi vám doporučuji zaměřit se na kvalitní a pravidelnou stravu. Snažte se jíst 5-6 malých porcí jídla denně, tzn. každé 2-3 hodiny. Každá porce jídla by měla být bohatá na bílkoviny, které najdete v libovém mase, rybách, vajíčkách nebo nízkotučných mléčných produktech. Pokud během dne nemáte dostatek času na přípravu tolika jídel, doporučuji vám do své stravy zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. Příprava chutného nápoje je velmi snadná, kdy do ručního šekru nalijete vodu a přidáte 2 odměrky prášku dne návodu. Šejkr uzavřete a promícháte. Příprava je tak velmi rychlá a snadná a každý takto připravený nápoj vám poskytne všechny potřebné živiny, kterými můžete nahradit 2-3 jídla denně. S odstupem času můžete do takového režimu také přidat spalovač typu Shred-X nebo Pyrolis, který ještě více a rychleji pomůže s redukcí a prorýsováním.

» Reagovat

Lenka 28.5.2015 v 13:41

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Jsem máma 17měsíčního syna, pracuji na plný úvazek-směny, na každodenní cvičení nemam čas ani energii, ale potřebovala bych shodit nějaké to kilo navíc a zredukovat celulitidu. Poradíte mi,prosím jak na to a jaké přípravky zvolit pro nejlepší výsledek? Cvičím tak 3-4x týdně cca 40min: na stepperu, výpady, "beranich " rohách břicho, ruce s gumou. Předem dekuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 29.5.2015 v 22:36

Dobrý den, pokud cvičíte 3-4x do týdne, pak je to vynikající. Proti celulitidě doporučuji použít produkt Pyrolis Gel a do jídelníčku zařadit proteinový nápoj typu Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein. Jeden z těchto proteinů užívejte nejlépe 2x denně, především v době, kdy nemáte dostatek času na klasickou běžnou stravu a hrozilo by, že mezi jednotlivými jídly vznikne prodleva větší než tři hodiny. Většina zákaznic tak protein na hubnutí používá především jako náhradu svačin, případně jednu ze dvou dávek užívá po tréninku. Protein ale můžete užívat bez obav i ve večerních hodinách (je velmi dietní), případně jako součást snídaně. Pro snadnější přípravu doporučuji použít ruční šejkr.

» Reagovat

RE: RE:

Lenka 30.5.2015 v 11:41

Děkuji moc za odpověď. Chtěla jsem se ještě zeptat, jaký je rozdíl mezi Diet pro protein a Diet pro meal? A poslední dotaz, má cenu si koupit k pyrolis gelu a koktejlům jeste pyrolis tablety? Zvýší se mi tím účinek cvičení a kg půjdou více dolů nebo to už takový účinek nemá? Děkuji moc za odpověď.

» Reagovat

RE: RE: RE:

Fitness 24 1.6.2015 v 13:18

Dobrý den, rozdíl mezi Diet Pro MealDiet Pro Protein je ve složení. Diet Pro Meal je vhodnější jako komplexní náhrada stravy, kdy v každé dávce dostanete vše potřebné a je tak vhodnější pro osoby, které se špatně a nepravidelně stravují a redukují vyšší hmotnost. Diet Pro Protein obsahuje převážně bílkoviny, lze jej použít také jako svačinu, případně kdykoliv během dne pro doplnění bílkovin, ale je spíše vhoný pro osoby, které mají jídelníček lépe zvládnuty a osoby, které jsou v tzv. rýsovacím období. Pyrolis kapsle samozřejmě můžete s Pyrolis Gel kombinovat. Je to vhodné a účinky budou rychlejší a výraznější.

» Reagovat

Dotaz

Gabriela 5.6.2015 v 13:46

Dobry den, jake proteiny na hubnuti mohu uzivat pri bezlepkove diete?

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 5.6.2015 v 17:18

Dobrý den, doporučoval bych vám produkty pouze na bázi mléčných bílkovin nebo bílkovin ze sóji. Konkrétně pak produkt Ultra Whey Protein nebo 100% Whey Isolate.

» Reagovat

hubnutí

marta 14.6.2015 v 14:00

Dobrý den. Budu asi bílà vrána , ale i já mám dotaz.Měřìm 168 cm, Vážím 84 kg a je mi 57 let . Kvůli operacím páteře a kolen cvičit téměř nemůžu. Snažím se aspoň den něco nachodit.Najdete i pro mne nějaký přípravek, který by mi pomohl zhubnout? Nejím sladké , bílé pečivo, tučné maso . Nesmím ryby! Jím hodně zeleniny, těstoviny, rýži, drůbeží maso. Děkuji za radu . M.G.

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 15.6.2015 v 16:36

Dobrý den, pokud usilujete o snížení hmotnosti, pak vaší prioritou musí být dodržování vhodného jídelníčku, který je základem a od kterého se vše ostatní odvíjí. Hmotnost můžete tedy redukovat pouze na základě vhodně zvoleného energeticky řízeného jídelníčku, aniž byste cvičila. Doporučím vám, abyste se začala stravovat pravidelně, každé 2,5-3 hodiny, menší porcí jídla, která bude bohatá na bílkoviny (libové maso, vajíčka, nízkotučné mléčné produkty, mandle aj). Denně byste takto měla sníst 5-6 menších porcí, a to v pravidelných intervalech. Pokud nemáte dostatek času na přípravu tolika jídel, může vám pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který obsahuje vyvážený poměr živin pro osoby v redukčním období. S pomocí koktejlu na hubnutí můžete nahradit 2-3 denní jídla. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Pravidelná strava bohatá na bílkoviny vám pomůže zrychlit metabolismus, čímž by se vaše hmotnost měla snižovat. Hlídejte si také dostatečný spánek, který je také důležitý (7-8 hodin).

» Reagovat

rada

dominik 25.6.2015 v 15:33

Dobrý den, chtěl bych zhubnout vážím 83 kg měřím 168 cm a je mi 15 let..a nevím jestli mi pomůže nějaký spalovač nebo tak něco ,tak bych potřeboval nějakou radu děkuji

» Reagovat

RE: rada

Fitness 24 26.6.2015 v 14:54

Dobrý den, vzhledem k vašemu věku bych vám doporučoval do stravovacího režimu zařadit pouze koktejl na hubnutí. Konkrétně doporučuji Diet Pro Meal, který užívejte 2-3x denně jako formu svačin, případně dávkujte v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu, případně koktejlem nahraťe stravu, která není vhodná (fast food, tučná nebo příliš energická jídla, uzeniny aj). Během dne byste měl sníst 5-6 menších porcí jídla, které bude bohaté na bílkoviny (libové maso, vajíčka, ryby, mandle, nízkotučné mléčné produkty aj). To znamená, stravovat se každé 2,5-3 hodiny a být v tomto ohledu důsledný (nevynechávat jídla). Koktejl na hubnutí vám denně může pomoci nahradit právě 2-3 jídla. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Jarča 18.7.2015 v 05:58

Zdravím! Budu mít 60 a mám problémy s trávením. Kromě jiného, myslím že právě psychicky vyčerpávající , sedavé zaměstnání na střídavé směny zřejmě zapříčinily, že jsem nabrala doposud svou nejvyšší váhu 90 kg. Mám potíže s koleny ( artritida 2-3 stupeň), ale přesto ráda chodím svěží chůzí asi 30 min. denně, pokud mi to ovšem bolest dovolí. Vím, že kolenům ulevím, když zhubnu. Koupila jsem si od vás Pyrolis a meal koktejl. Mohu očekávat nějaké výsledky, když nebudu nějak zvláště intenzívně cvičit? Upravila jsem stravu. Přestala jsem jíst pečivo, omezila sladké a přidala zeleniny. Díky za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 20.7.2015 v 23:41

Dobrý den, důležité bude, abyste se pravidelně a vhodně stravovala, a to každé 2,5-3 hodiny. Během dne byste tak měla sníst 5-6 menších porcí jídla, které bude bohaté i na bílkoviny. to naleznete v libovém mase, rybách, vajíčkách, oříšcích (arašídy nejsou oříšky a pozor na tučné vlašské ořechy), nízkotučných mléčných produktech, sóji, luštěninách apod. S pomocí Diet Pro Meal tak můžete nahradit až tři jídla za den. Pokud budete stravu dodržovat, hmotnost by po určité době měla jít dolů i bez fyzické zátěže. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Chci zhubnout

Kateřina 24.7.2015 v 17:23

Dobrý den, je mi 22 let a měřím 183cm,váha 85kg....nejsem ten typ co sedí celé dny u počítače,místo toho chodím kilometrové vzdálenosti a dělám dřepy,fastfood jím jednou ročně a stále se mi nedaří zhubnout a vytvarovat postavu.
Na vině je možná můj chronický zánět štitné žlázy,beru na něj silné hormony.
Zrovna ted si objednávám Rybí tuk,Diet Pro Meal a Detonatrol tak se snad konečně bude něco dít.
Byla bych moc ráda za jakoukoli odpověd ze strany odborníka,protože moje lékařka mi jen řekla at piju vodu a jímzeleninu a to se mi zdá jako chabá rada.

» Reagovat

RE: Chci zhubnout

Fitness 24 24.7.2015 v 17:35

Dobrý den, doporučuji Vám uváděný Diet Pro Meal, který užívejte 2-3x denně právě v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Další tři jídla byste měla pokrýt z běžných zdrojů, kdy časový rozestup mezi jídly by měl být 2,5-3 hodiny. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Jako spalovač bych vám doporučoval spíše Pyrolis, než Detonatrol. Pyrolis je modernější a zákazníky lépe hodnocený. Kromě toho by vám i s omezeným pohybem měl pomoci efektivněji. Rybí olej je v redukčním období samozřejmě prospěšný a také doporučuji. Souhlasím také s vašim názorem na doporučení lékaře. Rada je to velmi chabá a bohužel neefektivní.

» Reagovat

Hubnuti

Josef 29.7.2015 v 14:05

Dobry den je mě 32 let měřim 195 cm a vazim 130 kg. Zacal jsem chdit do posilovny a potřeboval bych poradit na spalovač tuku. A tak at se spaluji tuky a tvaruje svalstvo. Děkuji za odpověď

» Reagovat

RE: Hubnuti

Fitness 24 31.7.2015 v 15:51

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Pyrolis, který byste užíval každý den, a to před snídaní a před obědem. Účel spalovače je jasný. Pro to, aby mohl spalovač efektivně pracovat, musíme vytvořit příhodné podmínky. Zde velmi důležitou roli hraje pravidelný a kvalitní jídelníček. Během dne byste měl sníst 5-6 menších porcí jídla, které budou bohaté i na bílkoviny. Ty naleznete v libovém mase, rybách, vajíčkách, sóji, luštěninách nebo nízkotučných mléčných produktech. Každé 2,5-3 hodiny byste tak měl sníst menší porci jídla, abyste zabránil nechtěnému hladovění (i když pocitově hlad nemáte). To pak vede ke zpomalování metabolismu a ukládání zásob ve formě tuků. Pokud během dne nemáte dostatek času na 5-6 jídel, může vám pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. S jeho pomocí rychle a snadno doplníte potřebné a dietu podporující živiny. Koktejl vám tak může pomoci nahradit 2-3 denní jídla. Další 3 jídla byste ale měl mít z běžných zdrojů. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr. Vyhýbejte se nezdravým potravinám a polotovarům (fast food, tučná jídla, uzeniny, sladkosti, slazené limonády, tvrdý alkohol aj), dostatečně odpočívejte (spánek 7-8 hodin denně) a cvičte nejlépe 3x do týdne (krátce po dobu 45-90min, ale intenzivně). Věřím, že budete spokojen.

» Reagovat

Martina 31.8.2015 v 08:45

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mohu kombinovat produkt Whey Plus Rippedcore se spalovačem Pyrolis? Měřím 168 a vážím 60kg. Snaží se posilovat podle Hanky Kynychové, jezdím na kole a občas běhám. Bohužel po 40roku mi šla váha z 57kg nahoru na současných 60kg i přesto, že se snažím cviči a dodržuji zdravou životosprávu. Děkuji ua odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 31.8.2015 v 15:07

Dobrý den, ano kombinace spalovače Pyrolisproteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore je k vašemu účelu vhodná. Protein používejte dle potřeby v průběhu dne, abyste zabránila nechtěnému hladovění a do stravy dostala více kvalitních bílkovin. Pro snadnější přípravu proteinů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: RE:

Martina 31.8.2015 v 17:38

Dobrý večer, ještě jsem se chtěla zeptat jak se mám stravovat večer na noční službě. Nevydržím celou noc nejíst a ráno v 5hod mám vlčí hlad. Pracuji jako zdravotní sestra. Mohu používat proteinové tyčinky a proteinové koktejly?

» Reagovat

RE: RE: RE:

Fitness 24 2.9.2015 v 16:00

Dobrý den, pokud pracujete přes noc a část dne prospíte, pak je nutné, abyste se stravovala v průběhu noci zcela standardně jako ve dne. Pro vás je důležité, abyste mezi jídly neměla delší časové prodlevy, než tři hodiny. Pokud je prodleva delší, je velmi pravděpodobné, že váš metabolismus zpomalí a začne si přijaté živiny ukládat do zásob. Snažte se proto, abyste se stravovala pravidelně, každé tři hodiny, menší porcí jídla, která bude bohatá i na bílkoviny (libové maso, ryby, vajíčka, luštěniny, sója, nízkotučné mléčné produkty...). Pomoci doplnit vhodné živiny vám mohou jak proteinové tyčinky, tak koktejly na hubnutí. Konkrétně bych vám doporučoval tyčinky Diet Pro Flapjack a jako koktejl Diet Pro Meal. Případně doporučuji pouze samotný koktejl, pokud nevadí pouze tekutá forma. Nemusíte mít obavy, dostatečně zasytí. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail