Fitness-24.cz
banner

Chci zhubnout

Pyrolis Diet Milkshake

Koktejly na hubnutí

Chutná náhrada jídla bohatá na bílkoviny, s vlákninou, 12 vitamíny a 11 minerály. Vhodná kdykoliv během dne jako chutná svačinka. Dvě dávky denně přispívají ke snížení hmotnosti. Jedna dávka denně podporuje kontrolu hmotnosti po jejím snížení. Bez obsahu lepku.

naše cena: 645,-
Hodnoceno 22x
98%
-30%
Značka

Chci zhubnout | Diskuze

Martina 8.2.2015 v 22:01

Chci se zeptat, zda se přípravek Diet Pro Meal dá míchat do mléčných výrobků. Díky.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.2.2015 v 12:02

Dobrý den, Diet Pro Meal můžete míchat do mléčných výrobků. Velmi často jej zákazníci přimíchávají například i do ranních cereálií apod.

» Reagovat

Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Tereza 23.2.2015 v 12:40

Dobrý den, je mi 40 let jsem cca 2,5 roku po porodu a nedaří se mi zhubnout v oblasti břicha, boků a hýždí. Nic neužívím a od záři pravidelně cvičím, chodím 3x týdně do posilovny, kde cvičím skoro na všech strojích čtyři série 10-12 opakování. Po pul roce jsem se s váhou moc nehnula + - 2 kg. Chtěla bych zhubnout cca 10-12 kg a také zpevnit a zformovat postavu, prosím o vhodnou kombinaci kterou bych mohla užívat. Ve fitku mi doporučovali CLA a Karnitín ale chci se raději poradit s odborníkem. Předem, děkuji TEREZA

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 23.2.2015 v 14:40

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein je velmi dietní, ale nutričně hodnotný, takže dokáže vylepšit vaši denní stravu a připraví tak příhodné podmínky pro práci spalovače. Protein vám doporučuji užívat nejlépe 2x denně tak, abyste jej využila v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Zabráníte tak nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Každé 2-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla nebo vypít proteinový nápoj. Optimálně tak můžete proteinem nahradit dvě denní svačiny, případně ve dnech tréninku jednu z dávek užít ihned po tréninku. Nemusíte mít obavy ani s užívání před spaním. Jak jsem uvedl, protein je velmi dietní a přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na tzv. horší období. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o karnitin, jeho doplňování v tomto případě nemá význam. Kombinace, kterou jsem vám doporučil, je efektivnější. CLA můžete samostatně doplňovat, ale jsou již obsaženy v produktu Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

potřebuji radu

anna 24.2.2015 v 08:27

dobrý den chtela bych zhubnout koupila jsem si váš přípravek Shred-X Rippedcore upravila jídelníček a chtěla bych při cvičení vydat lepší výkon a mít větší výdrž co by jste mi doporučily ke cvičení za přípravek děkuji

» Reagovat

RE: potřebuji radu

Fitness 24 24.2.2015 v 13:44

Dobrý den, Shred-X Rippedcore je doporučováno užívat také 30-40 minut před tréninkem a tento produkt by vám měl pomoci zvýšit i intenzitu během cvičení. Začala jste již Shred-X užívat? Shred-X Rippedcore bych vám doporučoval kombinovat s proteinovým nápojem Whey Plus Rippedcore, který můžete nalézt v naší sekci - Proteiny na hubnutí. Jedná se o produkt s vysokým obsahem bílkovin, který v kombinaci s rozumně nastaveným jídelníčkem vytvoří pro spalovač příhodnější podmínky. Efekt hubnutí tak bude znatelnější. Protein můžete užívat kdykoliv během dne, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Můžete jej užívat také po tréninku za účelem doplnění živin a zlepšení regenerace, případně také večer, protože je velmi dietní. Optimálně doporučujeme 2 dávky denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Lenka 8.3.2015 v 16:49

Dobrý den, je mi 20 let, měřím 162cm a vážím 60kg. Vykonávám celkem náročnou fyzickou práci na 3 směnný provoz.
Ráda bych zhubla 5-10kg a také bych ráda zpevnila a zformovala partie jako je břicho, boky, zadek a stehna. Snažím se alespoň 2x do týdne chodit do fitka nebo cvičím doma, také jezdím na in-line bruslích a na kole. Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.3.2015 v 12:13

Dobrý den, doporučuji vám do svého režimu zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který užívejte v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu z běžných zdrojů. Důležité je, abyste zabránila nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Proto je nutné každé 3 hodiny sníst menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Diet Pro Meal obsahuje optimální poměr požadovaných živin. Kromě toho jej můžete užívat také například po tréninku, kdy vám pomůže rychleji regenerovat. Pro snadnější přípravu vám doporučuji používat ruční šejkr. Později, jakmile budete mít vhodné stravovací návyky osvojeny, doporučuji k Diet Pro Meal přidat spalovač Pyrolis, který by vám měl pomoci rychleji vyrýsovat postavu.

» Reagovat

kolik zhubnu?

Lucie 11.3.2015 v 12:11

dobrý den, můžu se zeptat kolik kilogramu zhubnu za měsíc pokud budu užívat Diet Pro Meal ? užívám už koktejl od nejmenované společnosti ale za 2 měsíce mám dole 4kg a to pravidelně cvičím, měřím 158cm a vážím 73kg.

děkuji

děkuji

» Reagovat

RE: kolik zhubnu?

Fitness 24 11.3.2015 v 16:28

Dobrý den, rád bych odpověděl, ale každý člověk je jiný, má jiné podmínky, jiné stravovací návyky a podobně, takže výsledek nemůže být univerzální. Můžu ale říci, že na Diet Pro Meal máme spoustu kladných referencí, jeho složení i chuť jsou velmi dobré.

» Reagovat

hubnutí

Pavlína 15.3.2015 v 10:06

Dobrý den,
je mi 45let, vážím 67kg a měřím 160cm. Vždy jsem mívala štíhlou postavu, ale v posledním roce mi lékař zvolil nevhodnou léčbu a já přibrala. Ze zdravotních důvodů byla omezena i má pohybová aktivita. Nyni jsem již vpořádku a ráda bych se nabraných kil zbavila. Upravila jsem si jídelníček. začínám se cvičením, zatím jen powerjoga, pilates, plánuji jízdu na kole atd. Našla jsem vaše stránky a produkty mne zaujaly. Jsou pro mne vhodné?, popř.které byste mi doporučili. Děkuji

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 16.3.2015 v 13:13

Dobrý den, dle informací, které uvádíte, bych doporučoval použít kombinaci spalovače a proteinu na hubnutí. Účel spalovače je zřejmě jasný, takže jej nebudu rozepisovat. Protein na hubnutí je souběžně se spalovačem vhodné užívat, protože se jedná o velmi výživné, ale dietní produkty, které pomohou spalovači vytvořit příhodnější podmínky pro jeho fungování. Proteiny na hubnutí obsahují velké množství bílkovin, jejichž výhodou je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit ve formě tukových zásob na tzv. horší období. Kromě toho, obsažené aminokyseliny vám pomohou s rychlejší regenerací a zotavením po tréninku. Kromě toho se podílejí na celé řadě důležitých procesů, které jsou i v redukčním období velmi důležité. Pokud bych měl vybírat z konkrétních produktů, doporučuji kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu Whey Plus Rippedcore. Věřím, že po stránce účinků a také chuti budete velkmi spokojena. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Jak zhubnout těhotenská kila.

Vlaďka 23.3.2015 v 11:15

Dobrý den,jsem 13 měsíců po porodu a nemůžu se zbavit kil která mi zůstala.Chtěla bych zhubnout 8 kg,ale nepatřím mezi ty co pravidelně cvičí.Jediný můj pohyb je občasné šlapání na Orbitreku. Co by jste mi doporučili? Pozn. už nekojím. Děkuji

» Reagovat

RE: Jak zhubnout těhotenská kila.

Fitness 24 23.3.2015 v 15:35

Dobrý den, doporučuji Vám kombinaci spalovače Pyrolisproteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný. Protein doporučuji používat za účelem zlepšení stravy - navýšení množství bílkovin ve stravě, čímž vytvoříte příhodnější podmínky pro fungování spalovače. Protein doporučuji užívat nejlépe 2x denně jako svačinu, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní a pravidelnou stravu. Důležité je, abyste každé 3 hodiny snědla menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny, tzn. 5-6 jídel denně. Protein vám takto může pomoci nahradit až 2 jídla denně. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Mirka 28.3.2015 v 09:09

Dobrý den,
chci začít s hubnutím,ale nevím jak a čím začít. Prosím o radu.Děkuji

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail