Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Chci zhubnout

Značka

Chci zhubnout | Diskuze

Martina 8.2.2015 v 22:01

Chci se zeptat, zda se přípravek Diet Pro Meal dá míchat do mléčných výrobků. Díky.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.2.2015 v 12:02

Dobrý den, Diet Pro Meal můžete míchat do mléčných výrobků. Velmi často jej zákazníci přimíchávají například i do ranních cereálií apod.

» Reagovat

RE: hubnutí

Andrea 20.6.2021 v 23:08

Dobrý den, potřebovala bych zhubnout 3-4kg, ale nejde mi to. 3xtýdně běhám tak 8-11km, jím zdravě, nemám ráda sladké. Cvičím léta, ale mé tělo reaguje a hubne, jen pokud nejím, což je samozřejmě špatně. Můžete mi doporučit Vaše produkty, které by mi pomohly k mé spokojenosti?? Moc děkuji za Vaši radu, Andrea.

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness24 7.7.2021 v 19:50

Dobrý den, Andreo, velmi se omlouvám za pozdní reakci. Chyba vznikla na mojí straně. Pokud nemáte problémy s konzumací kofeinu, resp. jste na něj alespoň nějak navyklá, případně Váš zdravotní stav tomu nebrání (např. z důvodů onemocnění srdce, vysoký krevní tlak aj), doporučuji kombinaci komplexního spalovače tuků a dietního proteinového nápoje. Konkrétně bych jako spalovač doporučovala Shred-X Rippedcore, případně Pyrolis Sport. Účel spalovače je zřejmě jasný. Proteinový nápoj potom doporučuji užívat 2x denně jako svačinu, případně do 30 minut po ukončení tréninku, případně jako poslední jídlo dne, přibližně 1 hodinu před plánovaným spánkem. Výhodou proteinu je zvýšení bílkovin ve vaší stravě, snížení kalorického příjmu, zlepšení svalového tonusu a zlepšení regenerace po tréninku. Jednoduše řečeno: protein připraví příhodnější podmínky pro práci spalovače. Jako proteinový nápoj do dietního období mohu doporučit výborný LSP Double Plex Protein. Věřím, že i po chuťové stránce budete velmi spokojena. Pro snadnější přípravu nápojů potom doporučím používat ruční šejkr.

» Reagovat

Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Tereza 23.2.2015 v 12:40

Dobrý den, je mi 40 let jsem cca 2,5 roku po porodu a nedaří se mi zhubnout v oblasti břicha, boků a hýždí. Nic neužívím a od záři pravidelně cvičím, chodím 3x týdně do posilovny, kde cvičím skoro na všech strojích čtyři série 10-12 opakování. Po pul roce jsem se s váhou moc nehnula + - 2 kg. Chtěla bych zhubnout cca 10-12 kg a také zpevnit a zformovat postavu, prosím o vhodnou kombinaci kterou bych mohla užívat. Ve fitku mi doporučovali CLA a Karnitín ale chci se raději poradit s odborníkem. Předem, děkuji TEREZA

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 23.2.2015 v 14:40

Dobrý den, doporučuji vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Protein je velmi dietní, ale nutričně hodnotný, takže dokáže vylepšit vaši denní stravu a připraví tak příhodné podmínky pro práci spalovače. Protein vám doporučuji užívat nejlépe 2x denně tak, abyste jej využila v období, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Zabráníte tak nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Každé 2-3 hodiny byste měla sníst menší porci jídla nebo vypít proteinový nápoj. Optimálně tak můžete proteinem nahradit dvě denní svačiny, případně ve dnech tréninku jednu z dávek užít ihned po tréninku. Nemusíte mít obavy ani s užívání před spaním. Jak jsem uvedl, protein je velmi dietní a přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit na tzv. horší období. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o karnitin, jeho doplňování v tomto případě nemá význam. Kombinace, kterou jsem vám doporučil, je efektivnější. CLA můžete samostatně doplňovat, ale jsou již obsaženy v produktu Whey Plus Rippedcore.

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Martina 5.2.2016 v 15:39

Dobrý den paní Terezo.Mám ten sami problém.Proto bych se chtěla zeptat zda se Vám podařilo s produktami Pyrolis docílit to co jste si přála.Děkuji Vám předem.

» Reagovat

RE: RE: Žádost o doporučení vhodné kombinace produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 10.2.2016 v 23:49

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Bohužel si nejsem jistý, jestli Vám paní Tereza odpoví, protože zprávu o novém příspěvku v diskuzi zřejmě neobdrží. Jedinou možností tak zůstává, že se podívá na naše stránky, přečte si váš příspěvek a zareaguje na něj. Pokud ale můžeme jakkoliv pomoci, samozřejmě nás neváhejte kontaktovat.

» Reagovat

potřebuji radu

anna 24.2.2015 v 08:27

dobrý den chtela bych zhubnout koupila jsem si váš přípravek Shred-X Rippedcore upravila jídelníček a chtěla bych při cvičení vydat lepší výkon a mít větší výdrž co by jste mi doporučily ke cvičení za přípravek děkuji

» Reagovat

RE: potřebuji radu

Fitness 24 24.2.2015 v 13:44

Dobrý den, Shred-X Rippedcore je doporučováno užívat také 30-40 minut před tréninkem a tento produkt by vám měl pomoci zvýšit i intenzitu během cvičení. Začala jste již Shred-X užívat? Shred-X Rippedcore bych vám doporučoval kombinovat s proteinovým nápojem Whey Plus Rippedcore, který můžete nalézt v naší sekci - Proteiny na hubnutí. Jedná se o produkt s vysokým obsahem bílkovin, který v kombinaci s rozumně nastaveným jídelníčkem vytvoří pro spalovač příhodnější podmínky. Efekt hubnutí tak bude znatelnější. Protein můžete užívat kdykoliv během dne, kdy nemáte dostatek času na kvalitní běžnou stravu. Můžete jej užívat také po tréninku za účelem doplnění živin a zlepšení regenerace, případně také večer, protože je velmi dietní. Optimálně doporučujeme 2 dávky denně. Pro snadnější přípravu doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Lenka 8.3.2015 v 16:49

Dobrý den, je mi 20 let, měřím 162cm a vážím 60kg. Vykonávám celkem náročnou fyzickou práci na 3 směnný provoz.
Ráda bych zhubla 5-10kg a také bych ráda zpevnila a zformovala partie jako je břicho, boky, zadek a stehna. Snažím se alespoň 2x do týdne chodit do fitka nebo cvičím doma, také jezdím na in-line bruslích a na kole. Děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 9.3.2015 v 12:13

Dobrý den, doporučuji vám do svého režimu zařadit koktejl na hubnutí Diet Pro Meal, který užívejte v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní stravu z běžných zdrojů. Důležité je, abyste zabránila nechtěnému hladovění a zpomalování metabolismu. Proto je nutné každé 3 hodiny sníst menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Diet Pro Meal obsahuje optimální poměr požadovaných živin. Kromě toho jej můžete užívat také například po tréninku, kdy vám pomůže rychleji regenerovat. Pro snadnější přípravu vám doporučuji používat ruční šejkr. Později, jakmile budete mít vhodné stravovací návyky osvojeny, doporučuji k Diet Pro Meal přidat spalovač Pyrolis, který by vám měl pomoci rychleji vyrýsovat postavu.

» Reagovat

kolik zhubnu?

Lucie 11.3.2015 v 12:11

dobrý den, můžu se zeptat kolik kilogramu zhubnu za měsíc pokud budu užívat Diet Pro Meal ? užívám už koktejl od nejmenované společnosti ale za 2 měsíce mám dole 4kg a to pravidelně cvičím, měřím 158cm a vážím 73kg.

děkuji

děkuji

» Reagovat

RE: kolik zhubnu?

Fitness 24 11.3.2015 v 16:28

Dobrý den, rád bych odpověděl, ale každý člověk je jiný, má jiné podmínky, jiné stravovací návyky a podobně, takže výsledek nemůže být univerzální. Můžu ale říci, že na Diet Pro Meal máme spoustu kladných referencí, jeho složení i chuť jsou velmi dobré.

» Reagovat

hubnutí

Pavlína 15.3.2015 v 10:06

Dobrý den,
je mi 45let, vážím 67kg a měřím 160cm. Vždy jsem mívala štíhlou postavu, ale v posledním roce mi lékař zvolil nevhodnou léčbu a já přibrala. Ze zdravotních důvodů byla omezena i má pohybová aktivita. Nyni jsem již vpořádku a ráda bych se nabraných kil zbavila. Upravila jsem si jídelníček. začínám se cvičením, zatím jen powerjoga, pilates, plánuji jízdu na kole atd. Našla jsem vaše stránky a produkty mne zaujaly. Jsou pro mne vhodné?, popř.které byste mi doporučili. Děkuji

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 16.3.2015 v 13:13

Dobrý den, dle informací, které uvádíte, bych doporučoval použít kombinaci spalovače a proteinu na hubnutí. Účel spalovače je zřejmě jasný, takže jej nebudu rozepisovat. Protein na hubnutí je souběžně se spalovačem vhodné užívat, protože se jedná o velmi výživné, ale dietní produkty, které pomohou spalovači vytvořit příhodnější podmínky pro jeho fungování. Proteiny na hubnutí obsahují velké množství bílkovin, jejichž výhodou je, že přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit ve formě tukových zásob na tzv. horší období. Kromě toho, obsažené aminokyseliny vám pomohou s rychlejší regenerací a zotavením po tréninku. Kromě toho se podílejí na celé řadě důležitých procesů, které jsou i v redukčním období velmi důležité. Pokud bych měl vybírat z konkrétních produktů, doporučuji kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu Whey Plus Rippedcore. Věřím, že po stránce účinků a také chuti budete velkmi spokojena. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Jak zhubnout těhotenská kila.

Vlaďka 23.3.2015 v 11:15

Dobrý den,jsem 13 měsíců po porodu a nemůžu se zbavit kil která mi zůstala.Chtěla bych zhubnout 8 kg,ale nepatřím mezi ty co pravidelně cvičí.Jediný můj pohyb je občasné šlapání na Orbitreku. Co by jste mi doporučili? Pozn. už nekojím. Děkuji

» Reagovat

RE: Jak zhubnout těhotenská kila.

Fitness 24 23.3.2015 v 15:35

Dobrý den, doporučuji Vám kombinaci spalovače Pyrolisproteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný. Protein doporučuji používat za účelem zlepšení stravy - navýšení množství bílkovin ve stravě, čímž vytvoříte příhodnější podmínky pro fungování spalovače. Protein doporučuji užívat nejlépe 2x denně jako svačinu, případně v době, kdy nemáte dostatek času na kvalitní a pravidelnou stravu. Důležité je, abyste každé 3 hodiny snědla menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny, tzn. 5-6 jídel denně. Protein vám takto může pomoci nahradit až 2 jídla denně. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

hubnutí

Mirka 28.3.2015 v 09:09

Dobrý den,
chci začít s hubnutím,ale nevím jak a čím začít. Prosím o radu.Děkuji

» Reagovat

RE: hubnutí

Fitness 24 30.3.2015 v 12:14

Dobrý den, nejdůležitější je, aby váš jídelníček byl pravidelný a vyvážený. Denně byste měla sníst 5-6 malých porcí jídla, které budou bohaté na bílkoviny. Pokud je to pro vás problém, například z časových důvodů, doporučuji zvážit investici do koktejlu na hubnutí Diet Pro Meal. Obsahuje vyvážený poměr živin, které jsou vhodné pro redukční období a tímto chutným nápojem můžete nahradit 2-3 denní jídla. Tím, že váš jídelníček bude pravidelný, začne metabolismus zrychlovat a nebude mít tendenci pro ukládání energie do tuků. Tato změna neproběhne ze dne na den, ale pokud v tomto úsilí vytrváte, vaše hmotnost by se měla snižovat. Následně můžete své úsilí podpořit s pomocá tzv. spalovačů, které by vám k požadovaným výsledkům měly dopomoci rychleji. Pro snadnější přípravu koktejlů vám doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

RE: hubnutí

Tereza 15.10.2016 v 08:35

Dobry den,
Je mi 22 let, merim 170 cm, vážím 60 kg. Cvicim 4x týdne silový trenink v posilovně + 2x týdne cardio. Potřebovala bych poradit, co si dat po cvičeni. Mam intoleranci na laktozu. Jde mi hlavne o regeneraci svalu a dat dolu kilco nebo dvě. :)

Dekuji za odpověď

» Reagovat

RE: RE: hubnutí

Fitness 24 15.10.2016 v 12:31

Dobrý den, doporučuji Vám protein Pro V-Gain Protein od výrobce Sci-MX z Velké Británie. Jedná se o chuťově jeden z nejlepších produktů bez obsahu laktózy na trhu. K vašemu požadavku, tzn. snížení podílu tělesného tuku a rychlejší regeneraci svalstva bude ideální. Denně doporučuji užívat dvě samostatné dávky (např. jednu jako svačinu a druhou po tréninku). Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Hubnutí

Tomas 13.4.2015 v 12:46

Dobrý den,
prosím o odbornou radu. Je mi 34 let, měřím 193cm a vážím 110kg. Chtěl bych zhubnout a nevím pro jaký produkt se rozhodnout při spalování tuků.
Strava je pravidelná, jen ji upravím složení, abych dodržoval nějaké zásady. Pohyb mám 1x týdně florbal cca 2 hod., kolo MTB několikrát týdně, a cvičení doma je sedy-lehy-kliky-dřepy a skákání přes švihadlo, tyto cviky a švihadlo střídám ob den.
prosím tedy o Vaši radu či názor co nejlépe bude fungovat při hubnutí s těmito aktivitami.

Děkuji moc

» Reagovat

RE: Hubnutí

Fitness 24 13.4.2015 v 17:32

Dobrý den, doporučil bych Vám kombinaci spalovače Pyrolis a proteinu na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je zřejmě jasný. Účel proteinu je především v tom, abyste svoji stravu obohatil o bílkoviny a zdroj bílkovin v produktu obsaženém a zajistil tak příhodnější podmínky pro funkci spalovače. Jedná se o velmi dietní, ale výživný nápoj, který je také velmi chutný. Můžete jej užívat 2x denně, například jako svačinu, případně i ve večerních hodinách. Tato kombinace produktů by pro vás měla být významně přínosnější, než samotný spalovač. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

dotaz

Markéta 13.4.2015 v 15:34

Dobrý den,

potřebuji zhubnout cca 10 kg a poradit s koupí spalovače tuku. Je mi jasné, že je zapotřebí upravit jídelníček a především hodně sportovat. Potřebovala bych radu, jaký si mám koupit spalovač tuku, začínám chodit běhat, cca 40 minut denně. Zkoušela jsem L-karnitin, ale nepřijde mi moc účinný. Přemýšlím o Pyropolis, ale nevím, zda neexistuje účinější spalovač, při sportování nebo zda je Pyropolis správná volba.

Děkuji za typ a radu.
S pozdravem Markéta.

» Reagovat

RE: dotaz

Fitness 24 13.4.2015 v 17:42

Dobrý den, doporučuji Vám spalovač Pyrolis nejlépe v kombinaci s proteinem na hubnutí Whey Plus Rippedcore. Účel spalovače je jasný a jen dodám, že se neužívá před cvičením, ale před hlavním jídlem. Účel proteinu je potom v obohacení stravy o bílkoviny, které jsou v redukčním období velmi důležité a je velmi těžké je v takovém množství získávat z běžné stravy. Výhodou bílkovin je, že jsou velmi výživné, ale velmi dietní. Protein můžete užívat 2x denně jako svačinu, případně také po tréninku nebo před spaním. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Pokud jde o účinky externě podávaného samotného karnitinu z hlediska redukce hmotnosti, efekt je zanedbatelný. Jedná se pouze o jednu látku bez významného efektu, proto je vhodnější volit komplexní spalovače typu Pyrolis.

» Reagovat

Jitka 27.4.2015 v 14:09

Dobrý den, prosila bych o radu jaký vhodný spalovač tuků zvolit.Je mi 48 let ,měřím 163/75.Mám sedací zaměstnání a vždy co shodím nějak časem opět naberu i když cvičím, denně cvičením na eliptikátoru a dvakrát týdne jezdím na kole .Chtěla bych zhubnou 10-12 kg a zpevnit břišní partie. Děkuji Jitka

» Reagovat

RE:

Fitness 24 27.4.2015 v 16:13

Dobrý den, pokud se vám stává, že po zhubnutí opět nabíráte, chyba bude nejspíše ve stravování, kdy se po zhubnutí navracíte k původním stravovacím návykům. V tomto směru vám doporučuji zvážit investici do proteinu na hubnutí typu Whey Plus Rippedcore, který je mimochodem oblíben také v tzv. rýsovacích období. Může vám tak být dobrým společníkem při zpevňování a rýsování břišních partií. Výhodou tohoto proteinu je, že s ním můžete snadno nahradit až 2 denní jídla především v době, kdy nemáte dostatek času se kvalitně stravovat. Denně byste měla sníst 5-6 malých porcí jídla, tzn. mezi jednotlivými porcemi byste neměla vytvářet více než 2-3 hodinové pauzy. Protože je protein také velmi dietní, můžete jej užívat i ve večerních hodinách, případně po tréninku pro doplnění živin a urychlení regenerace. K tomuto proteinu bych vám doporučoval spalovač Pyrolis, který se užívá 2x denně (30min před snídaní a 30 min před obědem). Pro snadnější přípravu proteinů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Ilona 27.4.2015 v 16:33

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli má smysl si kupovat spalovač Pyrolis,když neprovozuji žádný jiný sport, než jízdu na kole???Jsem 10 hodin v práci,celý den na nohou a na jinou sportovní aktivitu už mi opravdu nezabývají síly :-) Na kolo se dostanu tak 2x,maximálně 3x tydně cca na hodinu(ujedu přibližně 20km).Děkuji za odpověď,Ilona.

» Reagovat

RE:

Fitness 24 28.4.2015 v 11:47

Dobrý den, pro dosažení účinku spalovače není nutné navštěvovat fitness centrum nebo běhat. Pokud jezdíte na kole, případně máte v rámci zaměstnání dostatek pohybu, spalovač bych doporučil. Důležité zde ale bude, abyste během dne měla možnost se pravidelně a vhodně stravovat. Denně byste měla sníst 5-6 menších porcí jídla (rozestup mezi porcemi 2-3) hodiny. Pouze tak dosáhnete toho, aby váš metabolismus nezpomaloval a spalovač měl příhodné podmínky pro práci. Pro většinu lidí může být příprava a stravování v takovém režimu poměrně náročná. V takovém případě vám může pomoci koktejl na hubnutí Diet Pro Meal. Každá dávka obsahuje vyvážený poměr živin a dietu podporujících ingrediencí, je velmi chutný a příprava s pomocí ručního šejkru je velmi snadná. Denně tak můžete s pomocí Diet Pro Meal nahradit až 3 jídla.

» Reagovat

Unava

Iveta 27.4.2015 v 20:24

Dobrý den, od 16.2.2015 jsem začala chodit do fitness. Cvicit každy den a 1.den v týdnu mam volno pro regeneraci. Cvičeni se věnuji denně 1-1,5.hod. Také jsem upravila jídelníček kdy jsem vyřadila úplně pečivo a zahrnula tak více ovoce a zeleniny kdy jim 5x/den po 3.hodinach. Nyní ale zjišťuji ze me tělo asi málo přijímá a hodne vydává jelikož se cítím dost unavená. Zaměstnáni mam náročné jak fyzicky tak psychicky a jeste každy den cvičeni. Zhubla jsem sice 9 kg ale nyní se váha zastavila a nejde dolu a nechci čekat na to až tělo začne ukládat a nebude se formovat a hubnout. Proto vás zadám o radu jak na to také jsem si zakoupila l- karnitin 500mg jako podporu spalování tuku při cvičeni.

» Reagovat

RE: Unava

Fitness 24 28.4.2015 v 12:11

Dobrý den, myslím, že problém bude ve schopnosti vašeho těla regenerovat. Zkuste zvolnit a dejte si více volných dnů od cvičení. Jeden den na regeneraci může být pro většinu lidí velmi velmi málo. Pokuste se své tréninky zredukovat na 3-4 návštěvy fitness centra. Také je velmi vhodné do své stravy zařadit doplňky, které vám pomohou rychleji regenerovat. Dodají vám kvalitní živiny, které je většinou z běžné stravy velmi těžké získat. Konkrétně bych vám doporučoval kombinaci proteinu Whey Plus Rippedcore a instantních aminokyselin Amino Intra Rippedcore. Oba produkty mají jako primární úkol vyživit a ochránit vaše svalstvo, doplnit potřebné aminokyseliny a urychlit regeneraci. Dávkování bych vám doporučoval následující. Whey Plus Rippedcore užívejte 2x denně. Ve dnech tréninku užujte jednu dávku 30 minut po tréninku a další dávku asi hodinu před spaním. Ve dnech volna užijte jednu dávku během dne jako svačinu a druhou dávku asi hodinu před spaním. Amino Intra Rippedcore užívejte pouze ve dnech tréninku, a to během tréninku, případně ihned po jeho ukončení. Pro snadnější přípravu nápojů vám doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že s touto kombinací budete spokojena.

» Reagovat

Hubnuti

Alzbeta 20.5.2015 v 17:14

Dobry den. Je mi 21 let, mam 55 kg a 157 cm, mam hrozne nesoumernou postavu, silne nohy a tluste boky. Zkousela jsem 4 tydny nejist sladke a jist pravidelne zdravou stravu. Pri me praci (pracuji 12 hodinove smeny, kratky, dlouhy tyden) nestiham cvicit. Pomohly by mi tablety Pyrolis kdybych si dale jedla zdrave a tak 2x tydne cvicila? Dekuji za odpoved.

» Reagovat

RE: Hubnuti

Fitness 24 22.5.2015 v 12:48

Dobrý den, záleží co podle vás znamená termín - stravovat se zdravě. Prioritou pro vás bude, abyste se pravidelně stravovala, každé 2,5-3 hodiny, menší porci jídla, která bude bohatá na bílkoviny. Nejvíce bílkovin máte zastoupeno v libovém mase, rybách, vajíčkách nebo nízkotučných mléčných produktech. Strava bude tedy základem a prioritou úspěchu. Pokud nemáte možnost se takto stravovat s pomocí využití běžných zdrojů, může vám pomoci protein na hubnutí. Jedná se o produkty s vysokým obsahem bílkovin a velmi nízkým podílem sacharidů, cukrů a tuků. Jejich příprava s pomocí ručního šejkru je velmi snadná a rychlá. Stačí pouze nasypat prášek do šejkru, kde předtím nalejete vodu a protřepete. Tento nápoj bych vám doporučoval užívat dvakrát denně, a to právě v době, kdy nemáte dostatek na kvalitní běžnou stravu. Může to být náhrada svačin, doplněk ke snídani, jako po-tréninkový nápoj nebo večer asi 1 hodinu před spaním. Výhodou bílkovin v redukčním období je, že i přijatý přebytek si tělo nedokáže uložit ve formě zásob do tuků. To neplatí o většině sacharidů ani cukrů. Pravidelná strava s vysokým obsahem bílkovin pak bude pracovat pro vás, kdy se váš metabolismus zrychlí. Jako vhodný produkt bych vám doporučoval buď Whey Plus Rippedcore nebo Diet Pro Protein. Samozřejmě do takového režimu je možné přidat také spalovač Pyrolis, který by vám měl zredukovat hmotnost rychleji. Jak jsem ale napsal, prioritou je vhodná strava.

» Reagovat

Žádost o doporučení produktu k hubnutí a spalování tuku

Michaela 25.5.2015 v 19:33

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda byste mi nedoporučili nějaký produkt k podpoře hubnutí. Začala jsem chodit k výživové poradkyni a zrevidovala jídelníček ( zhubla jsem už o 3,3 cm přes boky za 3 týdny stravování s novým jídelníčkem), ale chtěla bych své snažení něčím podpořit. Cvičím postupně už delší dobu navyšuji dávky. nepravidelně 2 x týdně lehký silový trénink maximálně 30 minut (posilování břicho, nohy, zadek) a pak cca 5x týdně 60 minut cardio tréninku ( různě - kolo, indiánský běh, veslařský trenažer, apod.). Chtěla bych doporučit nějaký spalovač tuků, ale i třeba něco co by mi pomohlo ve zpevňování. ( Protein užívám 90% a jsem strašně spokojená, poněvadž si tak snáze uhlídám přijaté bílkoviny) . Předem mockrát děkuji a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Michaela

» Reagovat

RE: Žádost o doporučení produktu k hubnutí a spalování tuku

Fitness 24 26.5.2015 v 18:28

Dobrý den, pokud již máte vlastní protein na hubnutí, doporučuji vám k němu spalovač Pyrolis, který by měl s redukcí více pomoci. Pokud byste navíc usilovala o zlepšení tonusu svalstva a výraznější prorýsování, doporučuji společně se spalovačem užívat také produkt CLA Lean 1000 (1 kapsli, 3x denně). Věřím, že s touto kombinací budete spokojena.

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail