Fitness-24.cz

Scitec Jumbo

Scitec Jumbo
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Chci nabrat svalovou hmotu
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 1 450,-
U nás ušetříte 460,- (32%)
naše cena
990,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Nejnovější volumizér pro zvětšení svalů a energie s extra složkami, pro ty, kteří přibírají pomalu

V každé denní dávce získáte 50 g bílkovin nejvyšší kvality, rychle a pomalu se vstřebávající sacharidy

Obsahuje 6 druhů sacharidů a další důležité složky Crea-Bomb, G-Bomb, BCAA, Nitrix oxide booster

Unikátní složení energetických složek, které tvoří šest druhů sacharidů jako jsou Palatinose, ovesné vločky, dextróza, maltrodextrin, fruktoza a Vitargo

Obsahuje rovněž Anabolic Matrix Crea-Bomb, tedy několik druhů creatinů


 

Informace o produktu:

Jumbo znamená velký, Jumbo znamená silný! Je vědecky prokázáno, že při dietě je příjem potravin podceněný, při nabíraní svalů a energie se však úloha potravin často přeceňuje. Jinak řečeno, lidé přijímají méně potravy, než by bylo potřebné k nepřetržitému a skutečnému růstu organizmu! Mnozí tak hledají čarovné pilulky a přitom ignorují fakt, že nejsilnější efekt má konzumace kalorií, proteinů (budovaní svalstva) a sacharidů (zdroj energie)! Je třeba připomenout, že mnozí sportovci nevěnují čas vedení stravovacího deníku. Absenci tohoto osvědčeného systému, je možné kompenzovat užíváním „volumizéru“ typu JUMBO, který je praktickým řešením pro zabezpečení dostatečného množství výživných látek organizmu!

 

V každé dávce je 50 g bílkovin nejvyšší kvality, rychle a pomalu se vstřebávající sacharidy. JUMBO byl navržený na bázi rychle se vstřebávajícího mléčného proteinu tak, aby podle nejnovějších vědeckých směrnic byl vhodný na použití před, v době i po tréninku a tak zabezpečil maximální růst svalů. Tradiční pevné jídlo zabezpečí zdroje bílkovin s pomalou absorpcí, proto je daný přítok aminokyselin do krevního oběhu po jídle v době od 4 – 6 hodin, z tohoto důvodu je praktické vytvářet receptury doplňkové výživy z proteinů, s rychlým vstřebáváním, hlavně, pokud je chceme aplikovat při trénincích pro dosažení optimálních výsledků.

 

 

Klíčové složky produktu Jumbo:

Obsahuje 6 druhů sacharidů a další důležité složky jako je Crea-Bomb, G-Bomb, BCAA, Nitrix oxide booster.

Unikátní složení energetických složek, které tvoří šest druhů sacharidů jako jsou Palatinose, ovesné vločky, dextróza, maltrodextrin, fruktoza a Vitargo.

Obsahuje rovněž Anabolic Matrix Crea-Bomb: tri-dicreatin malate, micronized creatine monohydrate, creatine ethyl ester, creatine orotate, creatinegluconate.

BCAA - aminokyseliny s větveným řetězcem - BCAA tvoří až 30% z celkového množství aminokyselin svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam významně snižuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení. BCAA podporují uvolňování růstového hormonu a inzulinu a napomáhají udržovat optimální hladinu testosteronu a kortisolu. Tím vytvářejí podmínky pro anabolický proces, který vede k regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty.

 

Pokud JUMBO užijete ihned po tréninku, kdy se organismus snaží doplnit odbourané bílkoviny a nosiče energie, dodáte tělu vše potřebné, aby mohl být nastarován proces růstu svalové hmoty.

 

Dávkování:

Pro nejlepší výsledky užívejte 1 dávku - 2,5 odměrky (110 g) 2 x děnně. Ve dnech tréninku užívejte 1 dávku (2 odměrky) 40 minut před tréninkem a další dávku 30 minut po tréninku. Ve dnech volna užívejte 1 dávku jako dopolední svačinu a další dávku jako odpolední svačinu. Každou dávku pomocí shakeru rozmíchejte ve 300-350 ml vody nebo mléce.

 

Složení:

"6-CARB” směs 155 g:
Palatinose™ (tvarovací směs sacharidů s časovanou absorpcí a s nízkým glykemickým indexem), ovesná mouka, dextróza, maltodextrin, fruktóza, Vitargo® (speciální, patentovaná směs sacharidů s vysokou molekulovou hmotností, průměrná molekulová hmotnost 500,000-700,000)

 

“JUMBO-SIZE” anabolická směs 8750 mg:
- CREA-BOMB vícesložková, tvarovací, kreatinová směs z efektivních forem kreatinu: tri-kreatin-malát a di-kreatin-malát, MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát, kreatin-etyl-ester (CEE), kreatin-orotát, kreatin-glukonát.

 

G-BOMB vícesložková, glutaminová super směs:
acetylovaný analog glutaminu (N-acetyl-L-glutamin), volná forma aminokyseliny (L-glutamin), esterifikovaná molekula (glutamin-etyl-ester), stabilní glutamin dipeptid (Alanyl-L-glutamin).

 

BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálních aminokyselin:
L-leucin, L-izoleucin, L-valin.

 

HEMO-NO vícesložková NO směs pro zvýšení napumpovanosti a žilnatosti:
L-arginin, arginin-alfa-ketoglutarát 1:1, glycin L-arginin-alfa-ketoizokaproát kalcium, ornitin-alfa-ketoglutarát.

 

Na zvýšení absorbce 28 mg:
Naringin, BioPerine® (piperin)

 

 

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje složky z mléka! Produkt byl vyroben v závodě zpracovávající také ořechy, vajíčka, sóju a lepek, takže může obsahovat nepatrné množství těchto surovin. Uchovávejte na suchém, temném a chladném místě mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada plnohodnotné stravy.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail