Fitness-24.cz

Chci nabrat svalovou hmotu

Značka

Chci nabrat svalovou hmotu | Diskuze

chci nabrat svalovou hmotu

mirek 21.10.2015 v 17:40

Co mam zvolit za pripravky

» Reagovat

RE: chci nabrat svalovou hmotu

Fitness 24 21.10.2015 v 17:54

Dobrý den, pokud chcete nabrat svalovou hmotu a neužíváte žádné doplňky, pak vám v první fázi doporučuji produkt na bázi bílkovin a sacharidů, který byste užíval každý den, vždy ve dvou dávkách. Jednu dávku byste mohl užívat dopoledne jako svačinu a druhou dávku během odpoledne. Ve dnech tréninku pak jednu dávku dopoledne a druhou dávku ihned po tréninku. Jako konkrétní produkt bych vám doporučil Muscle Meal Hardcore nebo Omni-MX Hardcore. Pro snadnější přípravu nápojů doporučuji používat ruční šejkr. Věřím, že s produkty i dosaženými účinky budete spokojen.

» Reagovat

Nabrat hmotu.

Martin 8.3.2016 v 17:56

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat s čím je vhodné kombinovat Muscle Fuel Mass ? Užívám Omni-MX Hardcore zhruba měsíc a žadný posun ve váze jsem nezaznamenal. Momentální váha, kde jsem se zasek 107 kg . Nepřiberu ani kilo, a to mám příjem cca 4000 kCal denně.
zvedám jen těžké váhy bench 150kg max. Mrtvola kolem 200 kg.

» Reagovat

RE: Nabrat hmotu.

Fitness 24 8.3.2016 v 18:33

Dobrý den, do svalového objemu bych Muscle Fuel Mass doporučoval kombinovat s kreatinovým produktem, který disponuje vlastním transportním systémem. Vhodný by mohl být komplexní kreatinový produkt CreaPlex Hardcore. Bude efektivnější než samotný kreatin monohydrát. Pokud jde o efektivitu Omni-MX Hardcore, doporučuji s ohledem na vaši aktuální hmotnost zvýšit velikost dávky na 3 odměrky, 2x denně. To by mělo pomoci posunout ručičku na váze, aniž porušíme doporučení výrobce, resp. maximální denní dávku. Problém může být také způsoben stereotypem cvičení. Snažte se trénink čas od času obměňovat, především tehdy, kdy pociťujete stagnaci a nepozorujete zlepšení. Zapojíte tak nová svalová vlákna, které v tuto chvíli plně nevyužíváte. Pokuste se také obohatit vaši stravu o vitamíny, minerály a enzymy z čerstvého ovoce a zeleniny, případně také o oleje z ryb (doporučuji Tri-Omega EFA) nebo ořechů. I to by mohlo pomoci k lepšímu využití živin, které tělu dodáváte. Při vyšší hmotnosti jsou lepší výsledky již více skrývány v detailech.

» Reagovat

David 7.5.2016 v 14:54

Dobrý den chtěl bych se jestli si zvolit pripravek se sacharidy a bilkovinami a nebu spíše více bílkoviny na naběr svalové hmoty. Cvičím už nějaký čas. Děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness 24 8.5.2016 v 18:30

Dobrý den, pokud jste v objemové fázi nebo špatně nabíráte, doporučuji zvolit komplexní Omni-MX Hardcore. Pokud nejste v objemu a chcete jen rozvíjet atletickou postavu, doporučuji Omni-MX Leancore (obsahuje vyšší poměr bílkovin a nižší množství sacharidů ve srovnání s Omni-MX Hardcore). Jeden nebo druhý produkt pak užívejte každý den ve dvou samostatných dávkách dle instrukcí na obalu.

» Reagovat

přípravky

Roman 12.5.2016 v 15:08

Dobrý den,
před lety jsem cvičil a měl skvělou postavu. Pak jsem se oženil a šlo to do kytek. Teď bych se zase rád vrátil tam, kde jsem byl. Potřeboval bych poradit jak a s jakými přípravky na nabrání svalů a pak klasické vyrýsování, když mi je 45 let. Doporučte mi něco. Díky.

» Reagovat

RE: přípravky

Fitness 24 12.5.2016 v 21:29

Dobrý den, pokud Vám jde primárně o nabírání svalové hmoty, doporučuji do svého režimu zařadit komplexní produkt Omni-MX Hardcore. Užívá se 2x denně, a to ve dnech tréninku i dnech volna a tento jediný produkt nahrazuje několik samostatných produktů (proteinový nápoj, sacharidovýpo-tréninkový nápoj, před-tréninkový nápoj nebo aminokyseliny vč. BCAA). Výhodou je, že v každé dávce máte ověřený poměr účinných látek, jednodušší dávkování a také finanční úspora v porovnání s produkty, které byste užíval samostatně. Jakmile se dostanete na požadovanou hmotnost, můžeme se pustit do rýsovací fáze. Pokud byste chtěl souběžně rozvíjet svalstvo, ale také redukovat tuk, doporučuji variantu Omni-MX Rippedcore.

» Reagovat

náhrada za protein

Honza 31.5.2016 v 23:24

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na doplňky pro nabrání svalové hmoty, když moje zažívání úplně dobře neakceptuje proteiny. Užíval jsem syrovátkové proteiny, po kterých mi je vždy těžko atd. Existuje nějaká alternativa? Děkuji.

» Reagovat

RE: náhrada za protein

Fitness 24 2.6.2016 v 17:06

Dobrý den, pokud nemáte žádné zdravotní omezení, který způsobuje Vámi uvedený problém, doporučuji vyzkoušet komplexní produkt Omni-MX Hardcore, který je k nabírání svalové hmoty přímo navržen.

» Reagovat

15

Matěj 24.11.2016 v 14:37

dobry den je mi 15 let chtel byl se zeptat jestli je od 15 let vhodny protein omni mx hardcore?

» Reagovat

RE: 15

Fitness 24 27.11.2016 v 16:59

Dobrý den, pokud je Vám 15 let a se cvičením začínáte, Omni-MX Hardcore v tuto chvíli nedoporučuji. Pokud usilujete o nabrání svalového objemu, zvolte podobný produkt s názvem Muscle Meal Hardcore. Dávkování zde snižte na 2 odměrky, 2x denně.

» Reagovat

Lenka 31.5.2019 v 18:10

Dobrý den potřebovala bych poradit jak nabrat svalovou hmutu děkuji

» Reagovat

RE:

Fitness24 10.6.2019 v 20:20

Dobrý den, omlouvám se za pozdění reakci na Váš dotaz. Pro rozvoj a nárůst svalové hmoty zvolte například komplexní Omni-MX Leancore, který užívejte 2x denně. Pokud jste žena s aktuální hmotností kolem 60 kg, snižte velikost dávky ze dvou odměrek na 1,5 odměrky pro jeden nápoj.

» Reagovat

Ztratila jsme svalovou hmotu pri postizeni krcni mychi

Simona 3.6.2019 v 22:46

Dobrý den potřebuji poradit jak nabrat svalovou hmotu .je mi 15 let cvičím jednoduché cviky pri rehabilitacich ztratila jsem svaly na jedné noze a ruce

» Reagovat

Zobrazit celou diskuzi
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail