Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Bezlepková dieta Pyrolis Diet

- nahrazuje snídani, svačinu, večeři - REZERVACE
Bezlepková dieta Pyrolis Diet
Kategorie Bezlepkové potraviny
Výrobce Pyrolis
Běžná cena 920,-
U nás ušetříte 225,- (24%)
naše cena
695,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-24%
Hodnoceno 1x
100%

Diskuze k produktu Bezlepková dieta Pyrolis Diet

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Bezlepková dieta Pyrolis Diet.

Dotaz

Monika Pazderová 19.5.2020 v 16:43

Dobrý den, chci se zeptat zda můžu váš přípravek používat, když mám histaminovou intoleranci, takzvaně alergii na histamin. Děkuji Monika

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness24 30.5.2020 v 14:52

Dobrý den, pokud máte nějaké zdravotní omezení, takový dotaz položte, prosím, svému ošetřujícímu lékaři. Pouze ten zná Váš aktuální zdravotní stav a dokáže posoudit, zda je uvedená potravina vhodná, či nikoliv. Děkuji.

» Reagovat

Kojení

Hana 1.7.2020 v 18:43

Dobrý den může se koktejl pít i při kojení? Kojim už tak max 2x denně 4letou dceru. Děkuji

» Reagovat

RE: Kojení

Fitness24 2.7.2020 v 14:58

Dobrý den, koktejl Pyrolis Diet neobsahuje žádné složky, které by byly považovány jako rizikové. Například ve Francii se jedná o potravinu, která je vhodná k přímému užívání již od 3 let věku. Během těhotenství a kojení se všeobecně nedoporučuje užívat jakékoliv dietní potraviny nebo některé doplňky stravy, resp. držet jakékoliv dietní programy. Je to z důvodu, aby jídelníček u nastávajících nebo kojících maminek byl pravidelný a kaloricky hodnotný. Pokud ale Pyrolis Diet budete užívat 1-2x denně v kombinaci s klasickým pestrým jídelníčkem, nebude to žádný problém.

» Reagovat

Pouziti

Martina Novotna 2.7.2020 v 20:04

Dobrý den. Prosím dotaz ohledně dítěte. Mám 8 letou holku a máme trošku problémy s nadváhou. I přesto že ji upravují jídelníček a snažím ji mít stále v pohybu tak nám váha nelze upravit. Myslíte, že je nápoj vhodný. Dekuji

» Reagovat

RE: Pouziti

Fitness24 2.7.2020 v 20:44

Dobrý den, Pyrolis Diet neobsahuje žádné rizikové složky, nicméně legislativa v ČR tento typ produktů doporučuje k užívání až od 18 let věku. Je to opatření pro jakýkoliv produkt, který spadá do této kategorie, tzn. komplexních náhrad stravy pro redukci hmotnosti. Domnívám se, že je to preventivní opatření, aby se neohrozila pestrost dětského jídelníčku. Dítě, které se vyvíjí, by mělo mít stravu čerstvou, pravidelnou, pestrou a vyváženou. Dítě by nemělo držet nějaké dietní programy, které jsou volně dostupné, navíc bez porady s lékařem. Na druhou stranu, tato potravina je například ve Francii legislativně zařazena do jiné kategorie potravin (v porovnání s ČR), která jako alternativní náhrada stravy, je vhodná k užívání již od 3 let věku. U tohoto produktu víme, že máme zákazníky, kterým ještě 18 let nebylo a nákupy jim v mnoha případech realizují právě rodiče. Český návod ale musí obsahovat varování, že produkt není určen pro děti.

» Reagovat

Dotaz

Anna 17.6.2021 v 09:15

Dobrý den,dívám se má nabídky koktejlů a chybí mi již delší dobu příchuť vanilka a červené ovoce opět vyprodáno...Taky bych uvítala větší balení vanilky a občas i akci 1 + 1 zdarma.Jsem Váš dlouholetý zákazník.Děkuji.

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness24 18.6.2021 v 18:32

Dobrý den, bohužel vanilková příchuť je nedostupná již několik týdnů a příchuť červené ovoce byla vyprodána před cca 2 týdny. Obě varianty by na náš sklad měly dorazit v druhé polovině srpna. Aktuální nedostupnost je bohužel způsobena příliš vysokou poptávkou u nás i ve světě. Výrobní kapacity ji aktuálně nezvládají pokrývat. :( Pokud jde o akční nabídku, ta bývá závislá právě na poskytnutých podmínkách od výrobce. V minulosti se jednalo o promo nabídku v rámci uvedení řady proteinových polévek. Tuto nabídku je aktuálně možné využít při zakoupení každé polévky, kdy další balení obdržíte jako bonus navíc. Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení. 

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail