Fitness-24.cz

ZMA Hardcore

- pro rozvoj svalů a lepší metabolismus hormonů
ZMA Hardcore
Kategorie Během dne
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 962,-
U nás ušetříte 472,- (49%)
naše cena
490,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Diskuze k produktu ZMA Hardcore

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu ZMA Hardcore.

gdgdg

hkhkhk 24.2.2011 v 21:21

dobry den chtel bych se zeptat jak by melo vypadat davkovani s temito produkty GRS-5 Protein + ZMA hardcore dekuji za odpoved

» Reagovat

RE: gdgdg

Fitness-24.cz 25.2.2011 v 14:07

Dobrý den, GRS-5 Protein užívejte nejlépe dle své potřeby ba příjem proteinů. Pro většinu uživatelů jsou dostačující 2 dávky denně, kdy jedna z nich se užívá 30 minut po tréninku a další před spaním. Ve dnech volna pak jedna dávka během dne jako svačina a další těsně před spaním. ZMA Hardcore užívejte každý den 2 kapsle 30 minut před spaním. Protein bude Vaše svaly zásobovat po dobu několika hodin a ZMA Hardcore zajistí vhodné anabolické prostředí pro jejich růst během spánku. Produkty kombinujte s vhodnou stravou a cvičením.

» Reagovat

ucinek

Milan 25.2.2011 v 23:45

Dobrý den.Bude namě mýt tento produkt nejake vyraznejsi ucinky v 16 letech?dík za odpoved

» Reagovat

RE: ucinek

Fitness-24.cz 26.2.2011 v 09:43

Dobrý den, pokud k produktu ZMA Hardcore budete užívat dostatečné množství proteinů přijatých z běžné stravy nebo také s pomocí proteinových koncentrátů, na výsledcích se to určitě odrazí. Samozřejmostí by měl být také vhodný trénink a dostatečná regenerace. ZMA Hardcore podpoří přirozené anabolické procesy během spánku, kdy dochází k růstu svalů. Z tohoto důvodu je vhodnné před spaním užívat nějaký protein, který dlouhodobě bude svaly vyživovat. GRS-5 Protein obsahuje několik různých forem proteinů a je pro tento účel velmi vhodným. Myslím, že po chuťové stránce budete také velmi spokojen. Zkoušíme tento protein v čokoládové příchuti a společně s mlékem jde o skutečně dobré nápoje i přes to, že chuť může být u každého individuální.

» Reagovat

RE: RE: ucinek

Milan 28.2.2011 v 14:01

a ji se to deně nebo jen v treningove dny

» Reagovat

kombinace

dandy76 20.8.2011 v 21:23

Dobrý den,

mám dotaz, je vhodná kombinace X-Plode před tréninkem, ihned po skončení tréninku Freak Fix, večer před spaním GRS Protein a ZMA Hardcore. Cílem je výrazné prorýsování svalstva bez jeho úbytku, spíše s navýšením čisté svalové hmoty, ještě pro upřesnění, pokud tato kombinace je vhodná, tak jak dávkovat v tréninkové i netréninkové dny, děkuji za odpověď.

» Reagovat

RE: kombinace

Fitness-24.cz 22.8.2011 v 10:05

Dobrý den,Vámi uváděná kombinace je pro Váš záměr vhodná. Produkt X-Plode užívejte 1 dávku 15-30 minut před tréninkem. Ihned po tréninku užijte 1 dávku produktu Freak Fix. Následně pak těsně před spaním užijte 1 dávku produktu GRS-5 Protein a ZMA Hardcore. Ve dnech volna užijte 1 dávku Freak Fix během dne jako svačinu a těsně před spaním 1 dávku GRS-5 Protein společně se ZMA Hardcore. Osobně bych do této kombinace zařadil ještě spalovač tuků Pyro-MX Leanburn. Tento produkt by byl vhodný z hlediska rýsování Vaší postavy a užívá se 3x denně ve dnech tréninku i volna. Naopak produkt ZMA Hardcore bych doporučoval z této kombinace vypustit. Dávku ZMA máte obsaženu již v produktu GRS-5 Protein a dodatečné dávky jsou v tomto případě zbytečné.

» Reagovat

RE: RE: RE: ucinek

Fitness-24.cz 28.2.2011 v 14:22

Dobrý den, ZMA Hardcore užívejte každý den 30 minut před plánovaným spánkem.

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: ucinek

milan 2.3.2011 v 14:38

a este bych mel jeden dotaz ikdyž možná trochu hlupy.Možu vidět učinek po jednom balení aniž bych použil noční protzein?Nemam mnoho financí :-) dík za odpoved

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: ucinek

Fitness-24.cz 2.3.2011 v 19:45

Dobrý den, pokud tělu dodáváte dostatek proteinů z běžné stravy, nemusíte do proteinových koncentrátů investovat.

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: ucinek

milan 2.3.2011 v 19:51

jo to chápu.ale mužu vidět učinek po prvnim baleni tohoto vyrobku? a jeste je lepší toto nebo hmb.díky

» Reagovat

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ucinek

Fitness-24.cz 4.3.2011 v 18:24

Dobrý den, každý produkt pracuje na jiném principu a užívá se v odlišnou dobu, proto by byla nejvhodnější kombinace ZMA Hardcore i HMB 3000 dohromady. Ano, po jediném balení byste měl zaznamenat viditelné výsledky, ale za předpokladu, pokud budete dodržovat vhodný jídelníček, trénink a regeneraci. To ale platí u všech doplňků.

» Reagovat

ZMA

Michal 24.4.2012 v 21:15

Dobrý deň,
prosím vás potreboval by som poradiť. Užívam proteín GRS-5 proteín plus BCAA, Glutamín všetky produkty od spoločnosti Sci-MX s ktorou mám veľmi dobré skúsenosti.
Potrebujem rysovať preto chodím pravidelne doobeda behať na jednu hodinu a poobede chodím cvičiť do posilňovne. Chcel by som k tejto kombinácií ešte pridať ZMA len neviem či je to možné nakoľko už samotný proteín GRS-5 obsahuje horčík, zinok a vitamíny skupiny B.
Bojím sa totiž aby som nezaťažoval moc organizmus keď k tomu pridám ešte ZMA aby tých vitamínov nebolo moc veľa. Preto by som vás chcel poprosiť o pomoc v tomto smere či sa nemusím ničoho obávať a používať aj ZMA? Proteín dávkujem dvakrát denne na desiatu-svačina a ihneď po tréningu. Večer pred spaním by som si chcel dať ZMA spolu s tvarohom nizkotučným.
Už vopred vďaka.

» Reagovat

RE: ZMA

Fitness24 25.4.2012 v 08:44

Dobrý den, produkt ZMA můžete bez obav do své suplementace zařadit. Tento produkt je pro výraznější svalové přírůstky výrobcem doporučován v kombinaci s ostatními produkty Sci-MX.

» Reagovat

Dotaz

Milan 9.11.2012 v 22:55

Dobrý večer.Chtěl bych se zeptat.Užívan Omni MX bez proteinu.Chtěl bych užívat ještě ZMA,ale pořádně nevím na co to je.o zvýšuje hladinu testosteronu??Nebo v čem spočívá síla tohoto produktu???Jsem v oběmové fázy,ale to už dle užíváni Omni mx je zřetelné.Předem děkuji za odpověd.

» Reagovat

RE: Dotaz

Fitness 24 10.11.2012 v 10:01

Dobrý den, ZMA podporuje anabolické procesy v lidském těle. Konkrétně zajišťuje regulaci, syntézu a metabolismus zdravých hormonů. Pokud jste v objemu, doporučoval bych Vám k Omni-MX spíše protein GRS-5 Protein, který byste užíval každý den vždy těsně před spaním. Jeho výhodou je obsah 5ti různých proteinů, které vaše svaly budou vyživovat po dobu 8 hodin. Díky tomu budete svaly vyživovat v průběhu spánku, tedy v době jejich růstu. Díky tomu dosáhnete mnohem lepších výsledků, rychleji.

» Reagovat

dgdgdg

fhhffhh 3.3.2011 v 07:35

dobry den chtel bych se zeptat u ZMA se davkuji dve kapsle 30 minut pred spanim a ty kapsle se jenom vezmou a cely se spolknou a zapijou 250ml nic jinyho se snima nedela?dekuji za odpoved

» Reagovat

RE: dgdgdg

Fitness-24.cz 3.3.2011 v 12:01

Dobrý den, ano, zapijete 2 kapsle 30 minut před spaním, přesně jak je uvedeno v návodu.

» Reagovat

Tribulus + ZMA

Pes 11.9.2015 v 18:34

Dobrý den, mám nízkou hladinu testosteronu a rád bych jí dostal na maximum, již užívám Tribulus, který chci doplnit právě ZMA pro lepší tvorbu testosteronu, nejsou tyto látky konfliktní, mohu je užívat společně? Popř. zda se jimi dá předávkovat, nebo je překročení doporučeného dávkování třeba na 3 tablety denně v pořádku, když mám nedostatek testosteronu. Přeji hezký den, Váš Pes!

» Reagovat

RE: Tribulus + ZMA

Fitness 24 11.9.2015 v 22:06

Dobrý den, Tribulus společně se ZMA můžete bez problémů kombinovat. Držel bych se ale předepsaného dávkování, které je již ověřené. Zvýšená dávka nemusí zajistit lepší výsledky. Osobně bych ve vašem případě z kategorie T zesilovačů volil produkt TestoDrive. Je komplexnější, ZMA obsahuje také a navíc kromě toho i další látky, které pracují v synergii. Měl byste tak dosáhnout lepších výsledků.

» Reagovat

Jan 22.10.2015 v 19:36

Chci se zeptat je možné kombinovat tento produkt ZMA hardcore s creatinem ? Cetl jsem , že ZMA zabraňuje zadržování vody ve svalech.Předem díky

» Reagovat

RE:

Fitness 24 23.10.2015 v 11:57

Dobrý den, ZMA společně s kreatinem můžete užívat souběžně zcela bez obav. Kombinace má smysl a nemyslím si, že by ZMA významně zabraňovaly hydrataci svalů, které kreatin zajišťuje.

» Reagovat

Jan 23.10.2015 v 21:37

Mám dotaz ,je mi 18 má smysl užívat ZMA? Jelikož jsem mladý tak bych měl mít přirozeně vysokou hladinu testosteronu, ale pokud jí lze navýšit trochu více byl bych rád, Díky

» Reagovat

RE:

Fitness 24 26.10.2015 v 19:43

Dobrý den, myslím, že ZMA vám v 18 letech věku nepřinesou takovou hodnotu jako investice do jiných doplňků. Díval jsem se na váš účet a všiml si, že jste užíval produkt Omni-MX Hardcore. Pokud jste stále v objemové přípravě, doporučuji jej vyzkoušet v kombinaci s GRS 9 Protein. Ten byste užíval každý den, vždy asi 1 hodinu před spaním. Přidání pouze proteinu na noc by vám mělo přinést mnohem více, než investice do ZMA. Ty konec konců máte obsaženy již v produktu Omni-MX Hardcore.

» Reagovat

Kombinace zma + 17T somatocri mx

Martin 29.11.2015 v 09:31

Dobry den, chtel bych dosáhnout maximálních účinku na zvýšení sily a výbušnosti, používám mnoho přípravku od sci-mx a jsem velmi spokojený.. Omini mx a grs9 jsou základem, pred kvalitním tréninkem beru xplode hardcore a nyní jsem zacal s přípravkem 17T somatocri a chtel bych přidat zma, pry to pomůže lepsi vstrebatelnosti a účinku všeobecného tribulusu nebo připně u nas konkrétního 17T somatocri. Zajima mě Váš názor na výše zmíněnou kombinaci a pokud by šlo rozepsat výhody či nevýhody při kombinaci a i bez ní. Mockrát děkuji

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail