Fitness-24.cz
banner

TestoDrive

- legální testosteron podporující komplex
TestoDrive
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Během dne
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 1 290,-
U nás ušetříte 491,- (38%)
naše cena
799,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

"T" podporující komplex

Podporuje LH syntézu

Reguluje hormonální kaskádu

Napomáhá GH sekreci

3000mg kyseliny D-Asparagové v denní dávce

S obsahem komplexu MuscleDrive dodávajícím živiny


 

Informace o produktu:

První a jediný testosteron podporující komplex formulován s unikátní směsí kyseliny D-Asparagové a optimalizačních přísad. TESTO DRIVE HARDCORE je potřebou pro každého, kdo hledá rychlejší zisky svalové hmoty.


Kyselina D-asparagová: Podílí se na uvolnění a syntéze (LH) "T" sloučenin.

Sérum "T" koncentrace: TestoZinc-MAX s 98% čistého zinku podporuje normální sérové koncentrace "T".

Hormonální kaskáda: 200% DDD kyseliny pantotenové pomáhá normální syntéze a metabolismu hormonů.

GH sekrece: Glycin-C2H5NO2 s ALC přispívá ke stimulaci hypofýzi k vylučování růstového hormonu.

Dávkování:

Každý den užívejte jednu dávku (1 odměrku) ráno a jednu dávku (1 odměrku) večer. Každou dávku rozmíchejte s vodou nebo chlazeným nápojem. Produkt je příchuťově neutrální a může se míchat s některými jinými suplementačními nápoji.


Složení:

Energetická hodnota a složení v 1 dávce (10g): Testo-DRIVE TGB 4000mg (z toho: Glycin C2H5NO2 2000mg, Kyselina D-Asparagová 1500mg, acetyl L-karnitin 500mg), MuscleDrive Komplex 5600mg (z toho: Glukózové polymery 2800mg, Dextróza monohydrát 2800mg), TestoZink-MAX 200mg (z toho: hořčík 187,5mg (50% DDD), kyselina listová 6mg (100% DDD), zinek bisglycinát 5mg (50% DDD), Vitamín B6 1,4mg (100% DDD)). DDD = Doporučená Denní Dávka

Složení: MuscleDrive živiny dodávající komplex (polymery glukózy s dlouhým řetězcem z kukuřičného škrobu, dextróza monohydrát), Testo-DRIVE TGB (glycin-C2H5NO2, kyselina S-Asparagová, Acetyl-l-karnitin), TestoZinc-MAX (oxid hořečnatý, zinek bisglycinát, pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid).


Upozornění:

Není vhodný pro osoby mladší 18 let. Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte. Neužívejte pokud se léčíte s nějakou nemocí nebo užíváte léky na předpis nebo i volně prodejné. Neužívejte více než 2 dávky během dne. Není určen jako náhrada běžné strany. Pozor na alergie. Neobsahuje ořechy, ale může obsahovat složky nebo části nejrůznějších ořechů, oříšků a semen. Může obsahovat lepek, vajíčka a sóju. Uchovávejte na suchém, chladném místě mimo dosah dětí a slunečního záření.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail