Fitness-24.cz
banner

Scitec Diabolica

Scitec Diabolica
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Během dne
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 599,-
U nás ušetříte 62,- (10%)
naše cena
537,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Inovovaná formule pro "posedlé" vyrýsovanou svalovou hmotou se základem HMB

Kombinace 7 speciálních, jedinečných účinných látek

Pokročilejší forma úspěšného produktu Anabol-X

Výlučně s obsahem legálních účinných látek

HMB- leucin-izoleucin-ekdysteron-výtažky ze senovky řecké-vitamín B6- BioPerine


 

Informace o produktu:

Diabolica je speciální komplex 7 populárních složek, včetně HMB, Beta Ecdysterone, esenciálních aminokyselin, rostlinných výtažků a vitamínu B6! Tato silná formule přispívá k optimalizaci hormonální aktivity, metabolismu bílkovin a energie ve vašem těle.

 

Stimulátor čisté svalové hmoty - Diabolic je jedinečnou formulí pro maximalizaci nárůstu čisté svalové hmoty. Je přirozená, bez hormonů, a proto ji může užívat bez obav kdokoliv. Do produktu jsou přidány jen klinicky testované složky (kapsle s obsahem HMB, aminokyselin, extraktů ze špenátu a pískavice).

 

HMB je zkratka pro betahydroxy betamethylbutyrát. Jedná se o tělu vlastní látku, která v těle vzniká z L-leucinu, jedné z nejdůležitějších esenciálních aminokyselin. Avšak přirozená přeměna v lidském organismu je značně omezena. Pokud tedy chcete maximálně využívat benefity, je bezpodmínečně nutné dávkovat HMB ve formě suplementu. Oblíbený doplněk stravy mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly.

 

Leucin je aminokyselinou patřící do skupiny BCAA. Podle nejnovějších vědeckých výzkumů patří leucin mezi nejdůležitější aminokyseliny. Aminokyseliny představují základní stavební prvek bílkovin, které se podílejí na růstu a udržení svalové hmoty.

 

Obsah vitamínu B6 přispívá k optimalizaci hormonální aktivity, metabolizmu bílkovin, a tvorby energie. V porovnání s jiným přípravky pro podporu výkonu, nezpůsobuje zadržování vody v těle.

 

Doporučujeme pro sportovce, kteří by chtěli dosáhnout zlepšení hustoty a definice bez anabolických steroidů.

 

Vědecky prokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

 

Dávkování:

Užívejte denně 1 dávku (4 kapsle). Doporučuje se užívat 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer spolu s jídlem.

 

Složení:

Vápník Beta-hydroxy beta-methylbutyrátu, Spinacia oleracea (Leaf) 5% extrakt, tobolky (želatina skotu; Barvy: Candurin Silver Dobře, Brilliant Black, černý oxid železitý), L-leucin, L-isoleucin, protispékavá látka ( stearan hořečnatý), Trigonella foenum-graecum (Seed) 20% extrakt, BioPerine ® (Piper nigrum Extrakt plodů), pyridoxin HCl.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail