Fitness-24.cz
banner

Scitec DAA Pro

Scitec DAA Pro
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Během dne
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 400,-
U nás ušetříte 45,- (11%)
naše cena
355,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Výkonný, přírodní zvyšovač hladiny anabolických hormonů

Zažijete výrazný nárůst svalové hmoty, zvýšení síly a podpoříte regeneraci

Zvyšuje hladinu testosteronu a růstového hormonu (GH)

Zvýšení sexuální výkonnosti

Zlepšení libida


 

Informace o produktu:

Scitec Nutrition DAA Pro 120 kapslí - velmi silný, legální přírodní posilovač anabolických hormonů testosteronu a růstového hormonu! Obsahuje D-kyselinu asparagoovou (DAA), N, N-dimythylglycin, zinek a kyselinu pantothenovou.


D-asparagová kyselina (DAA) je neessenciální, přirozeně se vyskytující aminokyselina v mnoha zdrojích naší potravy. Nachází se hlavně v hypofýze, hypothalamu a varlatech. D-asparagová kyselina se váže na konkrétní, takzvaný NMDA receptor. V hypotalamu stimulace NMDA receptorů vede k produkci gonadotropin releasing hormonu (GnRH). Přikazuje hypofýze uvolňování luteinizačního hormonu (LH) a folikuly stimulujícího hormonu (FSH). LH a FSH ve varlatech zahájí proces, který vede k uvolňování testosteronu. Stimulace NMDA receptorů v hypotalamu také vede k uvolňování hormonu GHRH, který podporuje vylučování růstového hormonu.


Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a neurotransmiterů, oddaluje pocit únavy a vyčerpání.


Zinek má příznivé účinky na produkci testosteronu, účastní se syntézy bílkovin, jedná se o potřebnou látku pro řadu enzymů, jež plní v organismu významnou roli.

 

Dávkování:

Berte 4 kapsle denně po dobu 1-3 měsíce, pak je nutná přestávka alespoň 1 měsíc.

 

Složení:

D-asparagová kyselina, N, N-Dimethylglycin HCl, protispékavá látka (stearan hořečnatý), síran zinečnatý - monohydrát, D-pantothenát vápenatý, želatina (kapsle).


 

Informace:


Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail