Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Nitrix

Nitrix
Kategorie Během dne
Výrobce BSN
Běžná cena 1 390,-
U nás ušetříte 600,- (43%)
naše cena
790,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Hodnoceno 3x
47%

Ronnie Coleman doporučuje !

Světově nejprodávanější doplněk na bázi oxidu dusíku !

Nyní vylepšen novou technologií AVPT !

Vaše svaly budou nyní mnohem mohutnější a tvrdší !

 

Informace o produktu:

Pamatujete si na ty okamžiky v posilovně, kdy všechno bylo prostě skvělé? Měli jste sílu jak buvoli, činky se zdáli lehčí než obvykle, každé opakování a každou sérii jste zvládali bez větší námahy, vaše postava vypadala dokonale a svaly byly tak plné a napumpované, že to vypadalo, jako by jste právě přibrali 5 kg svalů. Celou dobu, co jste byli ve fitcentru a dokonce i poté doma, jste nemohli odtrhnout oči od zrcadla a dokola si opakovali „Kéž bych mohl vypadat takhle pořád!“

A teď pozor! Co kdyby takový den, okamžik, trénink a taková vizáž byly možné kdykoliv? Ano, skutečně existuje JEDEN výrobek, který má schopnost vytvořit ten vyhledávaný stav absolutní dokonalosti těla, něco co nebude trvat jen 2 hodiny při a hned po tréninku, ale 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Světově nejúspěšnější doplněk na bázi oxidu dusíku !Nejjednodušší způsob, jakým vysvětlit fungování Nitrixu je jeho přirovnání k bortící se hrázi. Hráz slouží jako regulátor vody, zabraňující jejímu volnému odtékání z nádrže do řek a kanálů. Kdyby se nádrž protrhla, všechna voda by obrovskou silou vytekla, zcela naplnila všechny své tepny – řeky a kanály a prosákla půdou. Nitrix takto rozbíjí vnitřní tělesné hráze – otevírá krevní kanálky a způsobuje zvýšený přívod krve do svalů. Tím zcela naplní všechny svaly potřebnými živinami, které jsou obsaženy v této ojedinělé formuli a které umožní razantní zvětšení jejich objemu. Nitrix nastartuje transportní zásobovací systém, zaplaví svaly krví bohatou na živiny a způsobí konečný anabolický růst svalů za současného snižování tukových tkání.

 

Průvodce 4 týdenní transformační Nitrixovou kůrou a popis klíčových efektů:

1. týden
Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly.
Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

2. týden
Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu 2. týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky Nitrixu. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu - zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

3. týden
Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát, co na to berete.

4. týden a později

Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty. Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace.

 

Dávkování:

Doporučené dávkování je výrobcem stanoveno ve dny tréninku i ve dny volna následovně. Užívejte 3 dávky denně před nebo po jídle (snídaní, obědem a večeří), přičemž za jednu dávku se považují 3 tablety (celkově tedy 9 kapslí denně). Tablety zapijte 4 dl vody a dávkujte je zhruba 30-45 min. před jídly nebo můžete také 2 hodiny po jídle. Pro požadovaný efekt užívejte 3-12 týdnů.

 

Složení:

Obsah 1 balení:180 tobolek
(hmotnost 1 tabl. je 1632,3 mg.- celé balení 293819,9 mg)
Výrobce: BSN Inc., Boca Raton, USA Florida
Min. trvanlivost do: datum uvedeno na boční straně obalu


Dávkování: 2 tobolky denně
Počet dávek v balení: 90
Složení 1 tablety Nitrix: L-Arginin Alfa-ketoglutarát….1000mg, Methocel….200mg, Di kalcium fosfát…130mg, Di-Potasium fosfát…25mg, Di-sodium fosfát…25mg, kyselina listová…0,067mg, NAD…0,5mg, L-Citrulin…192mg, stearan hořečnatý…9,763mg, kreatin ethyl ester malate)…50mg
Nutriční hodnoty ve 100g Nitrixu:
Energetická hodnota nižší než 50 kJ (12 kcal) ve 100g Protein………………...0 g
Sacharidy……………...0g
Tuky…………………..0g
Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimotréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukové tkáně – u spousty jedinců byl po 12týdenním užívání Nitrixu zaznamenán 1-3% úbytek hladiny tuků.

 

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek nesmí být používán těhotnými a kojícími ženami. Přípravek není určen pro děti. Vhodné pro sportovce. Uchovejte v suchu, při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail