Fitness-24.cz

LEUKIC PRO Series

LEUKIC PRO Series
Kategorie Během dne
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 1 490,-
U nás ušetříte 510,- (34%)
naše cena
980,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Nejnovější a nejsilnější složení LEUKIC Pro Series od MuscleTech

Výsledek více než desetiletého výzkumu !

Světově první 100% anabolická sloučenina !

Zajistí permanentní svalové přírůstky !

Zvyšuje proteinovou syntézu až o 350 % oproti placebu !

Extrémně rychlé výsledky díky nanomolekulární hyperdisperzní technologii !

Zcela bez androgenických účinků a negativní zpětné vazby !

Pouze LEUKIC Pro Series dostatečně řekne Vašim svalům, aby rostly !


 

Informace o produktu:

Výzkumníci firmy MuscleTech si dali za cíl objevit způsob, jak stimulovat čistý svalový anabolismus bez negativních vedlejších účinků, které se objevují u podřadných výrobků na trhu. Po více než 10 letém výzkumu, přišla odpověď s názvem LEUKIC Pro Series!

Proč se někteří bodybuildeři svalově nezlepšují stejně dobře jako některý z jejich kolegů? Odpověď je jednoduchá. Nejsou dostatečně anaboličtí. Pokud není Vaše tělo ve stavu anabolismu, neočekávejte, že naberete nějaké nové svalstvo. Stav anabolismu je tedy děj, kdy Vaše svaly rostou. Opačný případ se nazývá katabolismus, kdy naopak dochází k úbytku svalové hmoty, což jistě žádný bodyuilder nechce. To, aby Vaše tělo bylo pouze anabolickým, Vám 100% zaručí pouze LEUKIC Pro Series!

Darrem Charles - MuscleTech superstarA co to tedy přípravek s názvem LEUKIC je? LEUKIC je světově první doplněk, který obsahuje stoprocentní anabolickou sloučeninu, která podnítí Vaše tělo přepnout do režimu čistého svalového anabolismu. Jednoduše řečeno, udržuje tělo ve stavu, kdy si buduje nové svalstvo. Další důležitou vlastností přípravku LEUKIC je i to, že zastavuje svalový katabolismus a úbytek proteinů. Stará se tedy i o to, aby jste nedocházeli o svaly, které jste už dávno měli.

Důležité je jistě zmínit, že čistý svalový anabolismus vyvolaný přípravkem LEUKIC je zcela bez vedlejších androgenických účinků. Adrogenické účinky, bývají vyvolávány především při užívání anabolických urychlovačů růstu. Vedlejšími účinky jsou myšleny otoky, akné, snížení úrovně receptorů, gynekomastie nebo jen dočasné zisky svalstva.

Co tedy činí přípravek LEUKIC tak účinným? Přípravek LEUKIC je v chemii znám pod názvem – vápenná kyselina L-leucine-ketoizokaproická. Leucinová složka přípravku LEUKIC Hardcore je rozvětveně řetězená aminokyselina (BCAA), která má několik hodnotných funkcí. Leucin funguje jako látka opravující svalstvo, regulující hladinu cukru v krvi, dodávající tělu energii, zvyšující tvorbu růstových hormonů a pomáhající spalovat tělesné tuky. Leucin rovněž napomáhá regeneraci svalů po cvičení a působí jako prevence ztráty svalstva, což z něho činí vysoce populární látku používanou cvičenci bodybuildingu. Leucin je jedna ze základních aminokyselin, což znamená, že nemůže být vyprodukována v těle, nýbrž musí být do těla dodávána ve formě potravinových doplňků.

 

Dostane Vaše tělo do dramaticky anabolického stavu !

 

Další složkou přípravku LEUKIC je alfa-ketoizaproická vápenná kyselina, která je v názvu LEUKIC, prezentována písmeny „KIC“. KIC je rozvětveně řetězená aminokyselina (BCKA), která má antikatabolické účinky. Znamená to, že může napomáhat jako preventivní prostředek proti ztrátě svalstva. BCKA rovněž pomáhá při výrobě svalové energie a zároveň z těla odstraňuje amoniak, který způsobuje únavu.

A jak LEUKIC funguje? Působí úplně od první dávky a vždy po každé další dávce. Genialita přípravku LEUKIC je i v tom, že jako jediný přípravek na současném trhu, dokáže vyřešit i komplikovaný problém zvaný „negativní efekt zpětné vazby“ (někdy nazývaný „jojo efekt“).

Lidské tělo dokáže vytvářet několik hormonů s jejichž pomocí si dokážete budovat svalstvo. Například varlata produkují testosteron, nadledvinky produkují adrenalin a slinivka břišní produkuje inzulín. K tomu, aby Vaše svaly rostly, musí se hladina těchto hormonů pozvednout a pak se připoutat k receptorům svalových buněk. Jakmile se to stane, receptory vyšlou signál svalovým vláknům, aby rostla. V tomto případě, ale může nastat jeden problém. Jakmile zvýšíte hladinu jednoho hormonu, snížíte či zvýšíte i hladinu těch dalších, což vede k hormonální nestabilitě, která většinou vede k velké ztrátě svalstva.

Přípravek LEUKIC ale dokáže aktivovat anabolické signály, které normálně aktivují hormony, ale bez toho, že by se ve skutečnosti se samotnými hormony manipulovalo. Tímto nedochází k negativní zpětné vazbě, která následuje téměř ve všech případech po vysazení anabolických urychlovačů růstu. Toto z přípravku LEUKIC dělá nejčistší, nejúčinnější a nejefektivnější anabolickou sloučeninu v historii.

Samotná funkce přípravku LEUKIC se rozděluje do 3 částí:

1.) Přípravek LEUKIC má svůj vlastní výživově signální způsob, který začíná procesem zvaným fosforylace. Fosforylace se děje v rámci signálních složek a aktivuje iniciační komplex uvnitř buněčných jader.

2.) Další anabolické hormony jsou dodávány rovněž receptorem, kde jsou vyměněny signály vedoucí k tomu, aby povolily hormonům začít a provádět iniciační komplex.

3.) Během aktivace inicializačního komplexu probíhá proteinová syntéza, která vede k růstu svalů.

 


David Henry doporučuje LEukic Hardcore

 

"Pro cvičence v oblasti bodybuildingu je anabolismus extrémně důležitý, protože celým vaším cílem by mělo být vybudování svalstva."

David Henry - Superstar týmu MuscleTech™ a vítěz soutěže Olympia Wildcard z roku 2005

 


Gustavo Badell - MuscleTech Superstar doporučuje LEUKIC

"Když jste v anabolickém stavu, tak stále svoje svalstvo budujete. Nyní je na trhu přípravek LEUKIC Hardcore, takže bodybuildeři mohou být zkutečně tak anaboličtí, jak potřebují. Když berete přípravek LEUKIC Hardcore jednou nebo dvakrát denně, budete si svalstvo budovat celou dobu při každém cvičení. Ještě nikdy předtím jsem neviděl takovéto výsledky s jakýmkoliv jiným přípravkem, které jsem užíval. Myslím, že LEUKIC Hardcore je nejlepší anabolický přípravek na dnešním trhu!"
Gustavo Badell – vítěz soutěže Pro Invitational z roku 2006 v San Francisku a superstar týmu MuscleTech™

 


Victor R. Prisk - lékař

"Podle mého lékařského názoru je přípravek LEUKIC Hardcore nejčistší anabolická sloučenina, která může být použita v součinnosti s jakýmkoliv tréninkovým programem. Účinky přípravku LEUKIC Hardcore na syntézu svalových proteinů jsou okamžité a vedou k pozoruhodným výsledkům. Přípravek LEUKIC Hardcore pozvedl laťku v oblasti anabolických přípravků a provedl revoluci v honbě za hypertofii svalů."

Dr. Victor R. Prisk, lékař – Mistr severní Ameriky ve welterové váze z roku 2006

 


 

Dávkování:

Užívejte 1 dávku (4 tablety), 2x denně. Ve dnech tréninku užívejte 1 dávku (4 tablety) ráno společně se snídaní a další dávku (4 tablety) před tréninkem. Ve dnech volna užívejte 1 dávku (4 tablety) ráno se snídaní a další dávku (4 tablety) v během oběda. Dodržujte dostatečný pitný režim a kombinujte tento produkt s vhodným výživovým a tréninkovým programem.

 

Složení:

Energetický obsah a složení ve 4 kapslích: méně než 50 kJ (12 kcal), LEUKIC směs 3767mg (směs L-leucin - kalcium-4-methyl-2-oxopentanoát, karnitin fumarát), Zinek 15mg.

Další složky:
Hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kros-karmelóza sodná, uhličitan sodný, zeleninový stearin, stearát hořečnatý, silice, sulfid hořečnatý, povlaková směs leucoat™ (polyvinyl alkohol, polyetylenový glykol, mastek, dioxid titanu, riboflavin, barvivo FD&C červené číslo 40, barvivo FD&C žluté číslo 6, barvivo FD&C modré číslo 2, hydroxypropylcelulóza, sójový lecitin, polysorbát 80), hydroxypropyl metylcelulóza, kyselina lyzin-keto-izo-kaproická, acesulfamový draslík.

 

Upozornění:

Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Řiďte se informacemi na obalu! Dodržujte dostatečný pitný režim! Neužívejte, pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců!

 

Autorská práva:

© Copyright 2007 MuscleTech.com a Fitness-24.CZ
 
 
 
 
 
 
Obsah tohoto webu vznikl na základě speciální smlouvy a obsahuje materiály, které jsou majetkem společnosti MuscleTech se sídlem v Kanadě. Veškeré materiály podléhají autorskému zákonu (zákon č. 121/2000 Sb. a také zákon o autorském právu státu New York) a bez předchozího svolení je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.
 
Jakékoliv porušení tohoto zákazu povede k soudním krokům.
 
 
 
 
 
Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail