Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness-24.cz

Během dne

19-Anabol Testo

Anabolizéry

19-Anabol Testo byl vyvinut za účelem podpory zvyšování produkce hladiny testosteronu na maximální úroveň přirozenou cestou. Efekt přípravku je umocněn přítomností přírodních extraktů.

naše cena: 763,-
-30%
Značka

Během dne | Diskuze

Zhubnutí,vyrýsování postavy.

Anna Vodrážková 18.5.2016 v 22:14

Dobrý večer,je mi 63let a potřebuji co nejdříve zhubnout a zpevnit postavu.Měřím 158 cm a vážím 85,5 kg.Několikrát jsem naletěla na zaručené diety které se minuly účinkem.Potřebuji hlavně shodit břicho a boky tam se mi nejvíc ukládají tuky.Denně ráno 30min.cvičím,večer 1hod. až 1,30hod.rychlá chůze (trekking) Jím celkem zdravě ale nepravidelně, nedaří se mi shodit ani deko.Prosím o radu co by opravdu zabralo.Děkuji Anna.

» Reagovat

RE: Zhubnutí,vyrýsování postavy.

Fitness 24 19.5.2016 v 20:55

Dobrý den, doporučuji Vám kombinaci spalovače Pyroliskoktejlu na hubnutí Pyrolis Diet Milkshake. Spalovač Pyrolis užívejte 3x denně, vždy asi 30 minut před snídaní, obědem a večeří. Koktejl Pyrolis Diet Milkshake pak užívejte 2x denně jako formu dvou svačin. S jeho pomocí tak můžete zároveň vylepšit svůj stravovací režim, kdy strava bude pravidelná, každé 2,5-3 hodiny. Pro snadnější přípravu koktejlů doporučuji používat ruční šejkr.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail