Fitness-24.cz

Arginine

- Zajišťuje plnost a tvrdost svalstva
Arginine
Kategorie Arginin
Výrobce Amix
Běžná cena 636,-
U nás ušetříte 159,- (25%)
naše cena
477,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-25%

Velkoobchodní akční nabídka: Platí od 2.4.2020 (20:00) do 5.4.2020 (20:00) nebo pouze do vyprodání limitované skladové zásoby. Využijte této příležitosti k nákupu se slevou, která je jinak určena pouze velkoobchodním zákazníkům.

 

Podporuje syntézu bílkovin

Pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek

Zajišťuje plnost a tvrdost svalstva

Zpomaluje úbytek svalů


 

Informace o produktu:

Aminokyselina L-Arginin je jednou z nejdůležitějších složek bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů. Podporuje syntézu bílkovin, pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek z těla a tím zajišťuje nárůst svalového objemu, jeho celistvost a optimální funkci. Napomáhá zlepšit využívání tuků jako zdroje energie, zamezit jejich zbytečnému ukládání v těle a tím přispět k regulaci tělesné hmotnosti.

Výrazně chrání srdce a krevní oběh a podporuje jejich optimální činnost. Napomáhá stimulovat krvetvorbu. Je důležitý pro funkce mozku, jater a zachování funkcí imunitního systému. V neposlední řadě podporuje zdravou sexuální aktivitu a radost ze života.

 

Dávkování:

Pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku můžete rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním.

 

Složení:

L-arginin báze, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

1 kapsle obsahuje: L-Arginin 500 mg
Upozornění:

Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail