Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

CGT-3

- obsahuje 3 druhy kreatinu, glutaminu a taurinu
CGT-3
CGT-3
Kategorie Anabolizéry
Výrobce Amix
Běžná cena 449,-
U nás ušetříte 67,- (15%)
naše cena
382,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-15%

Směs 3 druhů kreatinů, glutaminu a taurinu

Podpuruje růst svalové hmoty

Zvyšuje pevnost svalů i explosivní sílu

Podporuje nárůst objemu svalových buněk

Zvyšuje proteinovou syntézu

Stimuluje sekreci růstového hormonu

Urychluje regeneraci

 

Informace o produktu:

CGT-3 je velmi efektivní sportovní přípravek, který v sobě kombinuje tři prověřené a osvědčené složky: Kreatin, L-Glutamin a Taurin v nejmodernějších formách. Amix™ CGT-3 obsahuje 3 formy kreatinu (monohydrát, malát a ethyl ester) a velmi účinnou kombinaci L-Glutamínu a L-Glutamín alfa ketoglutarátu.

CGT-3 obsahuje 3 formy kreatinu (monohydrát, malát a ethyl ester) a velmi účinnou kombinaci L-Glutamínu a L-Glutamín alfa ketoglutarátu. Kreatin podporuje aktuální výkon, zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

CGT-3 poskytuje vašim svalům vysoce kvalitní výživu pro maximální nárůst svalové hmoty, svalovou regeneraci po intenzivním cvičení a zvýšení síly. 

 

Dávkování:

Základní denní dávka je 15 kapslí. Užívejte 10 kapslí před fyzickou zátěží a 5 kapslí po ní. Zapijte větším množstvím vody. 

 

Složení:

Složení v 5ti kapslích: taurin 1000 mg, L-glutamín 750 mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), kreatin monohydrát 500 mg, tri-kreatin malát 250 mg, kreatin ethyl ester HCl 250 mg, L-glutamin alfa ketoglutarát 250 mg, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Obsah účinných látek v 1 kapsli: Kreatin monohydrát 100mg, Tricreatine-malát 50mg, L-Glutamin 150mg, Taurin 200mg

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail