Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Beta Ecdyx Pure

Beta Ecdyx Pure
Beta Ecdyx Pure
Kategorie Anabolizéry
Výrobce Amix
Běžná cena 888,-
U nás ušetříte 133,- (15%)
naše cena
755,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Pomáhá vytvářet v tělě vysoce anabolické prostředí

Podporuje navýšení celkové výkonnosti, síly a vytrvalosti

Podporuje anabolizaci organismu

Napomáhá růstu svalové hmoty


 

Informace o produktu:

Amix™ Beta Ecdyx obsahuje extrakt pocházející z rostliny Cyanotis Arachnoidea s 90ti % obsahem Beta-Ecdysteronu (20-Beta-Hydroxyecdysterone). Beta Ecdysteron pomáhá vytvářet v tělě vysoce anabolické prostředí a navyšovat zásoby svalového glykogenu, čímž napomáhá ke stavbě a budování svalů a celkovému zvýšení výkonnosti, síly a vytrvalosti. 

 

Dávkování:

Vezměte 1 kapsli dvakrát denně a zapijte dostatečným množstvím vody.Optimální dávkování je 5-10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti. Samozřejmostí kvalitní anabolizace organismu musí být pravidelná a dostatečná suplementace vysoce proteinové stravy a doplňků.

 

Složení:

Složení v 1 kapsli: Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 300mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Obsah účinných látek v 1 kapsli: Cyanotis Vaga Extract (Standardized for 200mg 20-Hydroxyecdysterone and 250mg TOTAL ecdysteroids) 300mg

 

Upozornění:

Produkt užívejte maximálně po dobu 4 týdnů. Poté následuje pauza min. 2 týdny. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18ti let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25˚C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail