Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

B4 Bomb

- Extreme
B4 Bomb
Kategorie Anabolizéry
Výrobce USN
Běžná cena 1 350,-
U nás ušetříte 560,- (41%)
naše cena
790,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-41%

Předtréninkový nápoj s aminokyselinami, vitamíny a účinnými extrakty z rostlin

Zvyšuje energetickou hladinu a výdrž při tréninku

Podporuje hladinu oxidu dusnatého (NO)

Oddaluje únavu a zlepšuje také vstřebávání živin

Zlepšuje výkon během tréninku a zvyšuje soustředění

 

Informace o produktu:

USN B4-Bomb je předtréninkový nápoj s aminokyselinami, vitamíny, minerály a účinnými extrakty z rostlin. Je vědecky navržen tak, aby zvyšoval Vaši energetickou hladinu a výdrž při tréninku. Obsahuje několik patentovaných složek. 

TeaCrine® podporuje přirozené metabolické procesy v těle, aby dosáhly vyšší energie. 

Arginin-nitrát zvyšuje výkon při tréninku a prodlužuje čas výkonu, zlepšuje také vstřebávání živin. 

Alfa-lipoová kyselina chrání svalovou hmotu a zvyšuje příjem glukózy ve svalu pro zvýšení síly a zotavení. 

Agmatin-sulfát zvyšuje ukládání glykogenu a zadržování vody uvnitř svalu. Podporuje také hladinu oxidu dusnatého (NO). 

Pycnogenol® stimuluje krevní mikrocirkulaci, průtok krve do svalů, což zlepšuje tok více živin a kyslíku.

 

Dávkování:

Rozmíchejte 1-2 odměrky (1 odměrka 6,4g) v 300-400ml vody. Začněte pouze 1 odměrkou, pro zjištění kofeinové tolerance, než zvýšíte dávkování na 2 odměrky. Užívejte 30 minut pěd cvičením. 1 odměrka obsahuje 150mg kofeinu.

 

Složení:

Směs B4 Bomb Explosive: (β-alanin (CarnoSyn®), Kreatin monohydrát, D-Asparagová kyselina, Chelát vápenatý, L-glycin, Agmatin sulfát (AgmaPure®), Betain nitrát, L-leucin, Arginin nitrát, Kofein anhydrid, Fruktooligosacharidy, Alfa-Lipoová kyselina, Teacrine® (L-Threacrine), Hořký pomeranč (AdvantraTM), AstraginTM, (Panax notoginseng and Astralagus membranaceous), L-threonin, Extrakt z borové kůry (Pycnogenol®)), Přírodní a průmyslově vyrobená aromata, Kyselina citronová, Glukonát sodný, Citrát sodný, Kyselina jablečná, Dihydrát fosforečnan divápenatý, Oxid křemičitý, Sukralosa (sladidlo), Anhydrid fosforečnan didraselný, Acesulfam draselný.

 

Upozornění:

Obsahuje vysoké množství kofeinu (ve 2 odměrkách 270mg), proto doporučujeme konzumovat produkt do 5 h odpoledne. Pokud jste citliví na kofein, doporučujeme užívat nižší množství. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Jestliže se objeví jakýkoliv zdravotní obtíže, přestaňte přípravek používat. Tento produkt je určen pouze zdravým jedincům. Dodržujte pitný režim, doporučuje se 8 - 10 sklenic vody denně. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Doporučený denní příjem je pro dospělého člověka 8400kJ/2000kcal. Může obsahovat rezidua mléka, sóji, vajec, arašídů, sezamu, ořechů, ryb, korýšů, a pšenice.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail